cinnamon_woman 15.11.06, 13:47 Czy któraś z Was zdecydowała się na tę datę? Mam wtedy urodziny i dostanę najbardziej niesamowity prezent - MĘŻA (no i mężowi będzie łatwiej zapamiętać kiedy wypada rocznica ślubu) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cinnamon_woman Re: 4.08.2007 15.11.06, 15:14 Witam Jak przygotowania? My mamy juz zamówioną restaurację i ustaloną godzinę ślubu (18:00) Miejsce zdarzenia to Piotrków Trybunalski. O sukni jeszcze nie myślałam zbyt konkretnie, pewnie koło stycznia zaczne szukać. Odpowiedz Link Zgłoś
misumi Re: 4.08.2007 15.11.06, 15:29 My mamy salę, kamerzystę, fotografa i zespół. Niebawem musimy załatwić Kościół - chcielibyśmy godzinę 17 a jak wyjdzię się okaze Szukaniem sukni zajmę się chyba od stycznia/lutego. Jesteśmy z Warszawy Odpowiedz Link Zgłoś
yoshi25 Re: do cinnamon_woman 15.11.06, 15:37 No własnie, jak poszukiwania dj? Znalazłaś cos? Gdzie robicie wesele? Pytam, bo ja tez Piotrków Tryb. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
yoshi25 Re: do cinnamon_woman 15.11.06, 16:11 Ps. znowu sie wetne, choc slub bioere nieco wczesniej niz Wy (wybaczcie. Cinnamon_woman = masz juz suknie? Ja własnie odkryłam, ze 2 stycznia w naszym cudnym miescie zostanie ootworzony nowy salon sukien slubnych ... ja sie ciesze www.lilea.com/index.php mój typ: to nr 36 www.lilea.com/index.php/galeria_zobacz,1,35 Odpowiedz Link Zgłoś
cinnamon_woman Re: do cinnamon_woman 16.11.06, 08:28 Witam Nowy salon w Piotrkowie? wiesz może gdzie konkretnie? bo jeszcze o sukience zbyt wiele nie myślałąm, ale chyba poszukam krawcowej. ps.Weselicho w Altamirze Odpowiedz Link Zgłoś
yoshi25 Re: do cinnamon_woman 16.11.06, 11:28 Proszę bardzo Galeria LiLea k/Łodzi, Otwarcie 2 Styczeń 2007 Piotrków Trybunalski, ul.Toruńska 2A, Tel./fax 044.646.10.74 Odpowiedz Link Zgłoś
motylekmaly Re: do cinnamon_woman 16.11.06, 11:31 my też 04.08.2007 - Warszawa mamy sale, kościół, orkiestrę -to wszystko pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś