15.11.06, 13:47
Czy któraś z Was zdecydowała się na tę datę? Mam wtedy urodziny i dostanę
najbardziej niesamowity prezent smile - MĘŻA
(no i mężowi będzie łatwiej zapamiętać kiedy wypada rocznica ślubu)
Obserwuj wątek
    • misumi Re: 4.08.2007 15.11.06, 14:08
      My wink))
      To też nasza data wink
    • martarut Re: 4.08.2007 15.11.06, 14:11
      I nasza smile
    • cinnamon_woman Re: 4.08.2007 15.11.06, 15:14
      Witam smile

      Jak przygotowania? My mamy juz zamówioną restaurację i ustaloną godzinę ślubu
      (18:00) Miejsce zdarzenia to Piotrków Trybunalski.
      O sukni jeszcze nie myślałam zbyt konkretnie, pewnie koło stycznia zaczne
      szukać.
      • misumi Re: 4.08.2007 15.11.06, 15:29
        My mamy salę, kamerzystę, fotografa i zespół. Niebawem musimy załatwić Kościół -
        chcielibyśmy godzinę 17 a jak wyjdzię się okaze wink
        Szukaniem sukni zajmę się chyba od stycznia/lutego.
        Jesteśmy z Warszawy wink
      • yoshi25 Re: do cinnamon_woman 15.11.06, 15:37
        No własnie, jak poszukiwania dj? Znalazłaś cos? Gdzie robicie wesele? Pytam, bo
        ja tez Piotrków Tryb.
        Powodzenia!
        • yoshi25 Re: do cinnamon_woman 15.11.06, 16:11
          Ps. znowu sie wetne, choc slub bioere nieco wczesniej niz Wy (wybaczciewink.
          Cinnamon_woman = masz juz suknie? Ja własnie odkryłam, ze 2 stycznia w naszym
          cudnym miescie zostanie ootworzony nowy salon sukien slubnych ... ja sie
          cieszewink

          www.lilea.com/index.php
          mój typ: to nr 36 www.lilea.com/index.php/galeria_zobacz,1,35
          • cinnamon_woman Re: do cinnamon_woman 16.11.06, 08:28
            Witam smile

            Nowy salon w Piotrkowie? wiesz może gdzie konkretnie? bo jeszcze o sukience
            zbyt wiele nie myślałąm, ale chyba poszukam krawcowej.

            ps.Weselicho w Altamirze
            • yoshi25 Re: do cinnamon_woman 16.11.06, 11:28
              Proszę bardzosmile
              Galeria LiLea k/Łodzi, Otwarcie 2 Styczeń 2007
              Piotrków Trybunalski, ul.Toruńska 2A, Tel./fax 044.646.10.74
              • motylekmaly Re: do cinnamon_woman 16.11.06, 11:31
                my też 04.08.2007 - Warszawa smile
                mamy sale, kościół, orkiestrę -to wszystko
                pzdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka