agggnieszka 14.05.07, 15:01 Witam wszystkich!!! mam bardzo dużą prośbe- prosze o opinie na temat zespołu Novi z kielc ( a dokładnie z mójczy). Chciałabym by grali na moim weselu w przyszłym roku i jeśli słyszałyście o nich to prosze napiszcie!!!!! Z góry serdecznie dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj