Dodaj do ulubionych

zespół Novi

14.05.07, 15:01
Witam wszystkich!!!
mam bardzo dużą prośbe- prosze o opinie na temat zespołu Novi z kielc ( a
dokładnie z mójczy). Chciałabym by grali na moim weselu w przyszłym roku i
jeśli słyszałyście o nich to prosze napiszcie!!!!!
Z góry serdecznie dziękujękiss
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka