misiaczek187
14.05.07, 16:07
Ja czekam juz ponad 3 miesiące a miały być 2 jak po tych dwóch zadzwoniłam do
salonu usłyszałam,że nikt mi nie obiecywał,że to będą dwa miesiące "no fakt
może ja i moja mama jesteśmy przygłuchawe ale wiem co słyszałam". Minęły 3
miesiące a nadal nikt z salonu się nie pofatygował zadzwonić.