Dodaj do ulubionych

pomocy - muzycy - Warszawa

14.06.07, 12:11
w ostatniej chwili - slub w sobote 16.06 - okazalo sie ze nie bedzie muzykow
na zywo. znacie kogos? skrzypce, kontrabas, COKOLWIEK!!!! POMOCY!
przyjecie w restauracji na starowce, na 24 osoby, granie od 17.30 do 24.00?

z gorydziekuje za pomoc
Obserwuj wątek
    • sierpniowa_julka Re: pomocy - muzycy - Warszawa 14.06.07, 12:52
      www.zespoly.com/oprawa.htm
      www.izakurkus.com/
      • iosellin Re: pomocy - muzycy - Warszawa 14.06.07, 16:11
        polecam Ize Kurkus - znamy sie osobiscie, Iza ma naprawde dobry, wyszkolony
        glos i jest po szkole muzycznej. Do tego umie grac na skrzypcach, ale pewnie
        sie nie przyzna wink
    • mistrz1938 Re: pomocy - muzycy - Warszawa 14.06.07, 13:12
      spróbuj z no names mają stronkę w necie grali u mnie są super.
      • pannax29 Re: pomocy - muzycy - Warszawa 14.06.07, 16:05
        bardzo dziekuje, wieczorem obdzwaniam
        moze maja wolna sobote smile


        raz jeszcze dzieki
        • kunsia Re: pomocy - muzycy - Warszawa 14.06.07, 16:07
          Ja mam kwartet smyczkowy ze szkoly muzycznej - beda pewnie tansi jak bys byla
          zainteresowana
          --
          wesleislub.blox.pl/html
          • pannax29 Re: pomocy - muzycy - Warszawa 14.06.07, 17:44
            jasne ze tak, bardzo Cie prosze o namiar na gazetowego
          • j-jonaszka Do kunsia 14.06.07, 20:13
            Jeśli mogę prosić, będę bardzo wdzięczna za namiar na ten kwartet smyczkowy.
            Właśnie kwartetu szukam, tylko chciałabym, żeby ktoś z nich śpiewał, ale jeśli
            nie, to trudno... Ślub za 2 miesiące.
        • sierpniowa_julka Re: pomocy - muzycy - Warszawa 14.06.07, 22:49
          daj znać, kogo udało Ci się zaklepać. smile
    • dottanovia Re: pomocy - muzycy - Warszawa 15.06.07, 10:08
      Spróbuj nie tylko w Akademii przy Okulniku, ale również w Filharmonii.
      Sama będę mieć muzyków właśnie z tegoż drugiego miejsca, co prawda znajomych,
      aczkolwiek najlepiej się udać i po prostu zapytać.
      • siasiksiak Re: pomocy - muzycy - Warszawa 15.06.07, 14:48
        Witam!
        Jeśli jeszcze nikogo nie znaleźliście to dajcie znać na maila siasiksiak@wp.pl
        coś pomogę.
        Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka