aainabb 19.07.09, 18:49 Czesc Dziewczyny Za dokładnie dwa miesiące wychodze za mąż. Może zamieścicie tu zdjęcia Waszych wiązanek ślubnych ). Pozdarwiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lapwing123 Re: z rozowych piwonii 20.07.09, 05:56 w celu ułatwienia bukiet maybeasia Odpowiedz Link Zgłoś
maybeasia Re: z rozowych piwonii 20.07.09, 14:18 Dziekuje lapwing, mialam dzis poprawic Odpowiedz Link Zgłoś
arineczka Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 20.07.09, 09:45 To był mój bukiet w dniu ślubu: a to był bukiet jaki zamówiłam tydzien po ślubie (na sesję plenerową): Odpowiedz Link Zgłoś
foczkaka Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 20.07.09, 10:52 A to mój czyli jasnoróżowe róże, fopletowe tulipany, fioletowa organza i duuużo trawek Odpowiedz Link Zgłoś
mrozonka82 Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 20.07.09, 15:58 a to mój kolorowy miks fotoforum.gazeta.pl/3,0,1476337,2,121.html Odpowiedz Link Zgłoś
stworzenje Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 20.07.09, 16:40 niebieskie róże + białe-właśnie nie pamiętam jak się owe białe kwiatuszki zwą fotoforum.gazeta.pl/3,0,1898027,2,1.html Odpowiedz Link Zgłoś
dites Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 15:36 a ja bedę miała herbaciane róże zdobione perełkami i srebrnym drucikiem już się doczekać nie mogę jeszcze dwa tyg Odpowiedz Link Zgłoś
jmk22 róże herbaciane 22.07.09, 16:08 ja miałam bukiet z 13 herbacianych róż, ponieważ 13 takich samych dostałam na naszym pierwszym spotkaniu Odpowiedz Link Zgłoś
jmk22 Re: róże herbaciane 22.07.09, 16:09 a wyglądał tak fotoforum.gazeta.pl/3,0,1900434,2,1.html Odpowiedz Link Zgłoś
kaszunia Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 18:00 fotoforum.gazeta.pl/3,0,1900513,2,1.html a to mój Odpowiedz Link Zgłoś
marina111 Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 19:38 bardzo mi się podoba eustoma w bukietach bo nadaje im lekkosci Odpowiedz Link Zgłoś
kaszunia Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 20:53 Eustoma- nie mogłam sobie przypomniec nazwy, dziękuję marina111 Odpowiedz Link Zgłoś
szampanna Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 18:35 nie mam zdjęcia pod ręką, ale z 30 czerwonych goździków ciasno zebranych, bez zieleni. Odpowiedz Link Zgłoś
monikapers Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 23.07.09, 13:08 ZNOOOWU autorka pyta o bukiet, a nie o fotografa, nie wiesz, ze nie wolno publikowac linkow do komercyjnych stron? to juz wiesz Odpowiedz Link Zgłoś
maryshaa Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 23.07.09, 14:05 Nie wiedziałam, bo nie jestem stałym bywalcem na forum. A zdjęcie robił mi mąż, zawsze podpisuje swoje zdjęcia i nie umiem tego usunąć ze zdjęcia. Przepraszam. Najwyżej moderator usunie mój post. A bukiet miałam moim zdaniem piekny, to się nim chwalę. Odpowiedz Link Zgłoś
agusia3107 Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 25.07.09, 23:04 A to mój bukiet. Dodam, ze kwiaty do niego wybierałam i kupywałam osobisci. picasaweb.google.com/rostsor/W_kosciele?authkey=Gv1sRgCNez9-ernqKjkAE#5362135703362519810 picasaweb.google.com/rostsor/W_kosciele?authkey=Gv1sRgCNez9-ernqKjkAE#5362136739838114354 picasaweb.google.com/rostsor/W_domu?authkey=Gv1sRgCLvh47W_hInFAg#5362144180703610354 Odpowiedz Link Zgłoś
arineczka Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 27.07.09, 08:07 fotoforum.gazeta.pl/3,0,1897511,2,1.html Odpowiedz Link Zgłoś