Dodaj do ulubionych

Jaki miałyście bukiet ślubny

19.07.09, 18:49
Czesc Dziewczyny
Za dokładnie dwa miesiące wychodze za mąż.
Może zamieścicie tu zdjęcia Waszych wiązanek ślubnych wink).
Pozdarwiam
Obserwuj wątek
    • maybeasia z rozowych piwonii 20.07.09, 04:51
      https://mycontactsheet.com/Asha&Andrew_Reception/content/AAWed_Day1416_large.html
      • lapwing123 Re: z rozowych piwonii 20.07.09, 05:56
        w celu ułatwienia wink
        bukiet maybeasia
        • maybeasia Re: z rozowych piwonii 20.07.09, 14:18
          Dziekuje lapwing, mialam dzis poprawic smile
    • diameh Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 20.07.09, 06:37
      Oto mój:

      http://lh4.ggpht.com/_QHjciVP0AEM/SijUcKBLC3I/AAAAAAAAAEU/DrApUWneXUg
/s576/SKORPIONS_026.jpg
      • arineczka Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 20.07.09, 09:45
        To był mój bukiet w dniu ślubu:
        https://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1897511,2,1.html

        a to był bukiet jaki zamówiłam tydzien po ślubie (na sesję
        plenerową):
        https://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1897512,2,2.html
    • foczkaka Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 20.07.09, 10:52
      A to mój smile
      https://picasaweb.google.com/bigas.anna/ZdjeciaSlubneWszystkieWszystkie#5330956500820922194

      https://picasaweb.google.com/bigas.anna/ZdjeciaSlubneWszystkieWszystkie#5330956449787698898

      czyli jasnoróżowe róże, fopletowe tulipany, fioletowa organza i duuużo trawek tongue_out
      • mrozonka82 Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 20.07.09, 15:58
        a to mój kolorowy miks wink
        fotoforum.gazeta.pl/3,0,1476337,2,121.html
        • stworzenje Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 20.07.09, 16:40
          niebieskie róże + białe-właśnie nie pamiętam jak się owe białe kwiatuszki zwą smile

          fotoforum.gazeta.pl/3,0,1898027,2,1.html
          • dites Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 15:36
            a ja bedę miała herbaciane róże zdobione perełkami i srebrnym drucikiem wink już
            się doczekać nie mogęsmile jeszcze dwa tyg wink
    • jmk22 róże herbaciane 22.07.09, 16:08
      ja miałam bukiet z 13 herbacianych róż, ponieważ 13 takich samych
      dostałam na naszym pierwszym spotkaniu big_grin
      • jmk22 Re: róże herbaciane 22.07.09, 16:09
        a wyglądał tak

        fotoforum.gazeta.pl/3,0,1900434,2,1.html
    • kaszunia Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 18:00
      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1900513,2,1.html
      a to mój smile
      • marina111 Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 19:38
        bardzo mi się podoba eustoma w bukietach bo nadaje im lekkosci smile
        • kaszunia Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 20:53
          Eustoma- nie mogłam sobie przypomniec nazwy, dziękuję marina111 smile
    • szampanna Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 22.07.09, 18:35
      nie mam zdjęcia pod ręką, ale z 30 czerwonych goździków ciasno
      zebranych, bez zieleni.
    • monikapers Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 23.07.09, 13:08
      ZNOOOWU
      autorka pyta o bukiet, a nie o fotografa, nie wiesz, ze nie wolno publikowac
      linkow do komercyjnych stron?
      to juz wiesz
      • maryshaa Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 23.07.09, 14:05
        Nie wiedziałam, bo nie jestem stałym bywalcem na forum. A zdjęcie
        robił mi mąż, zawsze podpisuje swoje zdjęcia i nie umiem tego usunąć
        ze zdjęcia. Przepraszam. Najwyżej moderator usunie mój post.
        A bukiet miałam moim zdaniem piekny, to się nim chwalę.
    • agusia3107 Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 25.07.09, 23:04
      A to mój bukiet. Dodam, ze kwiaty do niego wybierałam i kupywałam osobisci.
      picasaweb.google.com/rostsor/W_kosciele?authkey=Gv1sRgCNez9-ernqKjkAE#5362135703362519810
      picasaweb.google.com/rostsor/W_kosciele?authkey=Gv1sRgCNez9-ernqKjkAE#5362136739838114354
      picasaweb.google.com/rostsor/W_domu?authkey=Gv1sRgCLvh47W_hInFAg#5362144180703610354
      • arineczka Re: Jaki miałyście bukiet ślubny 27.07.09, 08:07
        fotoforum.gazeta.pl/3,0,1897511,2,1.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka