Gość: Do.
IP: *.bluewin.ch
23.02.02, 22:13
Pierwsza noc w hotelu na konferencji: slysze jak w pokoju obok jakas para
namietnie sie kocha. No coz:-) Nastepnego dnia opowiadam o nocnym przezyciu
jednynej Polce na konferencji... jak myslicie, kto mieszkal w pokoju obok?
Czekam kto mnie przebije....