Gość: rwt IP: *.111.178.26.static.crowley.pl 05.10.11, 20:19 Bardzo dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jan ek Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa w... IP: *.toya.net.pl 05.10.11, 20:19 Podpisanie umowy oznacza teraz, że droga jest budowie? Noooo, to się doczekałem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zen Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa IP: *.retsat1.com.pl 05.10.11, 20:46 Tak, bo już jutro można zacząć prace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan ek Można zacząć a zacząć to jednak różnica IP: *.toya.net.pl 05.10.11, 21:29 Rozumiem pic wyborczy, ale nie lubię przesady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Śpieszek Propaganda sukcesu IP: *.8-4.cable.virginmedia.com 05.10.11, 20:48 Jak jest tak dobrze to czemu jest tak źle czysty PRL! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOSC Re: Propaganda sukcesu IP: *.toya.net.pl 05.10.11, 21:20 Ale nieudaczniką zawsze jest źle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan ek Re: Propaganda sukcesu IP: *.toya.net.pl 05.10.11, 21:30 Nieudacznikom jest źle, to możliwe, i dlatego sieją propagandę sukcesu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Śpieszek Re: Propaganda sukcesu IP: *.8-4.cable.virginmedia.com 06.10.11, 11:28 Chyba jest bardzo źle jak dług przyrasta szybcie niż za PRLU no dodatek to Ty właśnie będziesz musiał(a) go spłacać nie ja :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Zatorska-Sytyk? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.11, 21:35 Któż to tam podpisuje umowę z ramienia GDDKiA? Byłabyż to Pani Renata Zatorska-Sytyk, jakże świetnie sprawdzona w ZDiT za czasów prezydentury Kropaszenki? No cóż, kolejna niezatapialna "gwiazda" ze ZDiTu... Przy takich ludziach nie sposób się dziwić, że podpisanie umowy zajęło Panu Grabarczykowi 4 lata. Dobrze, że "magicznie" zdążył tuż przed wyborami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anna Re: Zatorska-Sytyk? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.11, 21:40 Ważne, że zdążył. I, że chyba już nam tej drogi nie zabiorą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Re: Zatorska-Sytyk? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.11, 00:49 ...ale z czym niby zdążył? Widzisz jakąś drogę? Bo ja widzę kartkę papieru. Dopóki nie ma drogi, to mizdrzenie się do kamer jest żałosne. Bo i żałosny jest cały ten minister, który nie buduje dróg z betonu, tylko ze stosików papieru - z podpisanych umów... A co do Zatorskiej-Sytyk: była m.in. wicedyrektorką ZDiTu za Kropaszenki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawełek Re: Zatorska-Sytyk? IP: *.toya.net.pl 05.10.11, 22:20 Zatorska-Sytyk była gwiazdą za prezydentów Panasa i Jagiełły. Odpowiedz Link Zgłoś
kcramsib Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa w... 05.10.11, 21:43 A zakład, że jutro nie zaczną? Ani pojutrze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: las Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa IP: *.astral.lodz.pl 05.10.11, 22:34 Nie ośmieszaj się swoimi komentarzami. Widać, że nie masz bladego pojęcia o procesach inwestycyjnych i budowlanych. Lepiej byś się zabrał za analizę kolejnych ulotek wyborczych, bo jak widzę to ci wychodzi perfekcyjnie. Odpowiedz Link Zgłoś
kcramsib Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa 06.10.11, 00:14 Mógłbym złośliwie (w Twoim stylu) odpisać "Podrzuć mi jeszcze kilka ulotek PO w której działasz to je chętnie opiszę" ale przyznaję, że akurat ten komentarz do którego się odniosłeś miał być odpowiedzią na czyjąś wypowiedź kilka postów wyżej - źle kliknąłem i wyszło tak, jakbym gadał bez sensu - mea culpa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: las Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa IP: *.astral.lodz.pl 06.10.11, 00:44 Mógłbym sarkastycznie (w Twoim stylu) odpisać "chyba nie ma pożal się boże kandydata, którego życiorysu lub programu bym nie obsmarował". Zastanawiam się czy nie szkoda Ci czasu na to polityczne lanie wody, jałowe i bezcelowe. Polacy w większości wybiorą te same mordy, lub wybiorą kandydatów których wskaże tvn24 lub tv trwam. O wiele ciekawsze są te fotospacery, ale nie będę mówił co masz robić, Twój czas. Jeszcze dla porządku, to w nosie mam łódzką listę PO z Nigeryjczykiem, miłośniczką syropów, czy panem od tabletów na czele. Odpowiedz Link Zgłoś
kcramsib Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa 06.10.11, 00:59 Też miłe, że Ci się fotospacery podobają, tak się właśnie zastanawiałem czy komuś chce się je w ogóle czytać/oglądać ;) Tęsknię za nimi i generalnie za mniej politycznym pisaniem ale jakoś zabrnąłem w te ulotki i już stwierdziłem, że dobrnę do końca - w końcu to tylko dwa dni... a potem obiecuję, na dobry miesiąc postaram się dam sobie spokój z polityką - zwłaszcza, że lektura kolejnych programów uświadamia mi tylko, że jej coraz bardziej nie lubię. A teraz idę spać. Pozdrawiam i dobrej nocy życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa IP: *.retsat1.com.pl 06.11.11, 08:33 Ośmieszasz się Odpowiedz Link Zgłoś
anettttt Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa w... 05.10.11, 22:52 S8 i nie tylko ....czyli buduje się w Łodzi i w caaaałym regionie www.facebook.com/pages/%C5%81%C3%B3dzkie-w-budowie/153982694679125 zachęcam do obejrzenia galerii, a jak nie to do wycieczki po regionie...oby jeszcze przed wyborami;> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: las Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa IP: *.astral.lodz.pl 05.10.11, 22:55 A po wyborach też będą zdjęcia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek won IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.11, 00:51 zjeżdżaj. W czasie wojny takim gadzinówkom jak ty golilo się głowy. Won z tą żałosną propagandą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamowski1 Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa w... IP: *.toya.net.pl 05.10.11, 22:58 I pomyśleć że gdyby nie głupota co poniektórych polityków i ich kolesi z GDDKiA to już tą drogą byśmy jeździli?.Żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa IP: *.ip.netia.com.pl 05.10.11, 23:30 Tak, ja pamietam zaslugi Klamczynskiego w budowe tej drogi. Pod pretekstem przenoszenia drogi pod Belchatow rozwalili wszystko w drobny mak za jego rzadow pomimo ze w kampanii obiecywal co innego. Dobrze, ze byly wczesniejsze wybory to udalo sie powstrzymac PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ap brawo, kiedyś malowali tylko trawniki:)dziś... IP: *.play-internet.pl 05.10.11, 23:49 budują na wybory drogi, ciekawe ile wytrzymają:)inteligentni ludzie nie idą w tym roku na wybory:)na tym polega wolność i demokracja by nie dać się ogłupić i wybierać na siłę między dżumą PiS a cholerą PO:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa w... IP: *.warszawa.mm.pl 05.10.11, 23:56 Brawo. W 2014 jest szansa na to że sporo drog będzie otwieranych w regionie. To bardzo dobre wiadomości a jeczki niech sobie jęcza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek jak za stalina... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.11, 00:54 Masz rację. Jak czytam takie debilne posty jak twój, to przychodzi mi na myśl najgorsza stalinowska propaganda: "niech maruderzy, kułacy i piąta kolumna imperializmu sobie podszczuwają, a w tym czasie awangarda klasy robotniczo-chłopskiej buduje drogi". Tylko że wtedy, POkrako, przynajmniej rzeczywiście te drogi budowano. Teraz jest tylko propaganda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kbrz Re: jak za stalina... IP: *.adsl.inetia.pl 06.10.11, 09:13 Propagandę głupoty to ty robisz, jedyne usprawiedliwienie to tylko ślepota, wiesz normalny człowiek to pewne rzeczy jednak zauważa interesuje się czymś więcej niż organem wodza mniejszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czysta woda STOP prywatyzacji ZWiKu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.11, 23:57 pozyjemy-zobaczymy. a poki co: STOP prywatyzacji ZWiKu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Są tacy w Łodzi, dla których to zła wiadomośc IP: *.xdsl.centertel.pl 06.10.11, 09:11 np. Joński Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodziak Brawo Cezary - najlepszy minister infrastruktury. IP: *.4web.pl 06.10.11, 09:44 jak dotąd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert_K Brawo Minister Grabarczyk IP: *.ip.netia.com.pl 06.10.11, 15:51 Wszyscy politycy ziemi Łódzkiej natychmiast jak przeniosą się do Stolicy stają się Warszawiakami, i całkowicie nie chcą się utożsamiać z naszym miastem (poza wyborami). Pan zrobił dla Naszego Miasta więcej niż inni politycy z Łodzi razem wzięci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kki Grabarczyk to klęska IP: *.toya.net.pl 13.10.11, 22:03 Czy chociaż jedna droga została wybudowana w ter mienie ?, wszystko buduje się niesamowicie drogo i z poślizgami. Odcinek, o którym piszą miał wg poprzedniego artykułu bodajże z lipca być gotowy w 2013 - teraz jest już 2014. Rok opóźnienie w trzy miesiące. Będzie gotowy w 2015, a kiedy reszta ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Grabarczyk to klęska IP: *.xdsl.centertel.pl 14.10.11, 09:45 Miał być wybudowany 10 lat temu. Ale były rządy SLD, PiS, AWS i ministrowie infrastruktury tacy jak Polaczek, Pol, Liberadzki itd. którzy tą drogę odkładali na święty nigdy albo wręcz przenosili pod Bełchatów. Przy nich te parę miesięcy czy nawet rok opóźnienia to tyle co nic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henryk65 Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa w... IP: *.182.77.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.11.11, 23:37 Gazeta nie wie co pisze. Droga krajowa Nr 8 przebiega od granicy z Litwą (Budzisko) przez Warszawę , Piotrków Tryb., Bełchatów, Wieluń , Wieruszów, Kępno....do Wrocławia , i dalej przez Kłodzko do granicy z Czechami (Kudowa Zdrój).( pr. spojrzeć na mapę samoch). Minister Grabarczyk oszukańczo (dla swojego egoistycznego interesu) zmienił przebieg trasy ekspresowej S-8 (na odcinku od Piotrkowa do Wieruszowa) ,,przesuwając" ją w kierunku północnym na Pabianice, Łask i Sieradz, zwiększając jej długość o 30 km i o wiele mln litrów paliwa (czyt. złotych) w przyszłości. Na pewno będzie to wprowadzało w błąd obcokrajowców - Polska to jednak ,,dziki kraj" (cytując ,,klasyka"- M.Drzewieckiego z Łodzi-,,ziomka" Grabarczyka). Ten kawałek drogi na pewno nie jest połową S-8 - trzeba dokładnie policzyć-nie oszukujmy się! Bezkarnie zmieniony przebieg tej drogi, to wieki skandal gospodarczo-finansowy !!!!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: złośliwe bydlę Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa IP: *.lodz.msk.pl 05.11.11, 11:00 Uważaj, bo oplujesz monitor, pigmeju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maksik Henryku z poczty! IP: *.toya.net.pl 06.11.11, 07:43 nie masz racji... DK8 o jedno a S8 to drugie, wiec nie wypisuj głupot... DK2 od granicy z niemcami idzie przez Poznan - Kutno - Warszawe a A2 idzie przez Poznan - Łódź - Warszawe... bo tak sie na swiecie robi, Łódź jest duzym osrodkiem miejskim i trudno zeby droge od niego oddalac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ooo Re: Połowa drogi ekspresowej S8 w budowie. Gotowa IP: *.toya.net.pl 06.11.11, 07:48 Henia propaganda, szlak trafila... po zobaczenia tego.... img190.imageshack.us/img190/3549/90496998.png Pozdrawiamy cie Henryku gorąco... :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś