Dodaj do ulubionych

Agggghhhhh Sygnatura ...

13.07.02, 10:01
Czy ktoś może mi powiedzieć jak sobie ustawiliście sygnaturkę, bo mi za nic nie
chce się ustawić :(
Obserwuj wątek
    • y? Re: Agggghhhhh Sygnatura ... 13.07.02, 11:24
      -> Moje forum -> Sygnatura nie działa?
    • zamek Re: Agggghhhhh Sygnatura ... 13.07.02, 11:36
      No to teraz ja spróbuję :)
      • saper_ Re: Agggghhhhh Sygnatura ... 13.07.02, 16:21
        U mnie jakoś działa... :)
    • yavorius Re: Agggghhhhh Sygnatura ... 13.07.02, 16:24

      • grover Re: Agggghhhhh Sygnatura ... 13.07.02, 16:34
        U mnie też już działa :))
        • yavorius O Boże, te sygnatury są do luftu!!!!! 13.07.02, 16:38

          • yavorius A teraz znowu coś nie tak... 13.07.02, 16:40
            --

            Całuję namiętnie,

            Yavorius
            • grover Re: A teraz znowu coś nie tak... 13.07.02, 16:42
              yavorius napisał:


              >Pocałujcie mnie gdzieś,
              >Yavorius
              --
              > Całuję namiętnie,
              >
              > Yavorius

              HEHEHE, fajnie to zabrzmiało :))
              • yavorius Re: A teraz znowu coś nie tak... 13.07.02, 16:43
                hehe

                --

                Całuję namiętnie gdzieś, o ile Wy mnie tam pocałujecie,

                Yavorius
    • ixtlilto Re: Agggghhhhh Sygnatura ... 13.07.02, 17:04
      A ja stwierdziłam, że nie chcę sygnaturki... bo za każdym razem chciałabym coś
      innego napisać.. a jak mam co post zmieniać w "MOIM FORUM" to wolę już
      to "ręcznie" napisać pod postem :)P

      Ixtlilto

      ---
      bez sygnaturki :)P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka