grover 13.07.02, 10:01 Czy ktoś może mi powiedzieć jak sobie ustawiliście sygnaturkę, bo mi za nic nie chce się ustawić :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
y? Re: Agggghhhhh Sygnatura ... 13.07.02, 11:24 -> Moje forum -> Sygnatura nie działa? Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius A teraz znowu coś nie tak... 13.07.02, 16:40 -- Całuję namiętnie, Yavorius Odpowiedz Link Zgłoś
grover Re: A teraz znowu coś nie tak... 13.07.02, 16:42 yavorius napisał: >Pocałujcie mnie gdzieś, >Yavorius -- > Całuję namiętnie, > > Yavorius HEHEHE, fajnie to zabrzmiało :)) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: A teraz znowu coś nie tak... 13.07.02, 16:43 hehe -- Całuję namiętnie gdzieś, o ile Wy mnie tam pocałujecie, Yavorius Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Agggghhhhh Sygnatura ... 13.07.02, 17:04 A ja stwierdziłam, że nie chcę sygnaturki... bo za każdym razem chciałabym coś innego napisać.. a jak mam co post zmieniać w "MOIM FORUM" to wolę już to "ręcznie" napisać pod postem :)P Ixtlilto --- bez sygnaturki :)P Odpowiedz Link Zgłoś