Dodaj do ulubionych

NIE-dla estakady na rondzie lotnikow

IP: *.toya.net.pl 06.08.05, 23:04
na tym rondzie znacznie mniejszy jest ruch niz na innych wazniejszych
skrzyzowaniach w lodzi .
idac takim tropem to moze zrobimy estakade na zgierskiej i wlokniarzy czy tez
pabianickeij i wlokanirzy moze jeszcze wybudujemy taka na obywatelskiej i
wlokniarzy ??
Obserwuj wątek
    • Gość: monika AK. przepraszam -rondzie inwalidow -mialo byc IP: *.toya.net.pl 06.08.05, 23:06
      • camelot Re: przepraszam -rondzie inwalidow -mialo byc 06.08.05, 23:31
        Przepraszam ale na Rondzie Lotników Lwowskich jest chyba najwiekszy ruch w
        Łodzi. Przecież przez to rondo przebiega trasa szosy nr 1 z Gdańska do Cieszyna
        oraz trasa z Wrocławia. To ku prawdzie. Mimo to na tym rondzie napewno nie ma
        mozliwości wybudowania estakady bopo i po co?????
        • cassani dear camelot 06.08.05, 23:34
          tam są w planie stairway to heaven,. nic więcej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka