Gość: monika AK.
IP: *.toya.net.pl
06.08.05, 23:04
na tym rondzie znacznie mniejszy jest ruch niz na innych wazniejszych
skrzyzowaniach w lodzi .
idac takim tropem to moze zrobimy estakade na zgierskiej i wlokniarzy czy tez
pabianickeij i wlokanirzy moze jeszcze wybudujemy taka na obywatelskiej i
wlokniarzy ??