sieradzak
25.08.05, 20:04
Tak przenoszę tu z innego wątku, bo ciekawa wprawa a tam nieco ginie ;-)
Koncepcja konkursu jest szarejmyszky ;-) :
>>Może obstawiajmy daty???
>>Kto będzie najbliżej to coś dostanie;)
>>Ja obstawiam 12 września;)))
Dla ładu, podam typowane już daty i kto ja podał w odzielnych wątkach.
Koniec obstawiania: 26.08.2005, godzina 23:59
Co wygrywający dostanie w nagrodę od szarejmyszy jest owiane tajmnicą ;-)
Szaramysza milczy w tej materii ;-)