Dodaj do ulubionych

Konkurs - kiedy padnie 10 000 ?

25.08.05, 20:04
Tak przenoszę tu z innego wątku, bo ciekawa wprawa a tam nieco ginie ;-)

Koncepcja konkursu jest szarejmyszky ;-) :

>>Może obstawiajmy daty???
>>Kto będzie najbliżej to coś dostanie;)
>>Ja obstawiam 12 września;)))

Dla ładu, podam typowane już daty i kto ja podał w odzielnych wątkach.

Koniec obstawiania: 26.08.2005, godzina 23:59

Co wygrywający dostanie w nagrodę od szarejmyszy jest owiane tajmnicą ;-)
Szaramysza milczy w tej materii ;-)
Obserwuj wątek
    • sieradzak 12.09 - szaramysz /nt 25.08.05, 20:05

    • sieradzak 04.09 - sieradzak, czyli ja ;-) /nt 25.08.05, 20:06

    • sieradzak 15.09 - SBI /nt 25.08.05, 20:07

    • sieradzak 01.09 - zodiak (pobożne życzenie) na urodziny ... 25.08.05, 20:09
      a może walniemy mu prezent tak jak prosił ? ;-)

      AA - i 01.09 imprezka na forum ;-) za zdrowie zodiaka ;-)
      • gosiaczek_sdz Re: 01.09 - zodiak (pobożne życzenie) na urodziny 30.08.05, 13:50
        Słabo się staracie to zodiac może tylko pomarzyć:D
    • ebusia_fam_fatal nie moge sie zdecydowac:P - 03.09 25.08.05, 21:26
      wybieram 3 wrzesnia
    • gosiaczek_sdz 06.09.2005 r. 25.08.05, 21:32
      A co ja też se obstawie:D
      • euroazja 03.09.2005 r. 25.08.05, 21:43
        • ebusia_fam_fatal papuga zielona! 25.08.05, 21:44
          szaramysza, nagrode podzielna wymysl :)
      • sbi Re: 06.09.2005 r. 06.09.05, 15:46
        I gosiaczek wygrał :)
    • myszka_ag 05.09. myszka_ag chiba :-) 25.08.05, 23:11
    • ebusia_fam_fatal pamietam... 26.08.05, 09:41
      ... jak w lutym bilismy sie o 1000 post i lody stawiane przez sbi :)
      chodxcie z okazji 10 000 - niezaleznie kto wygra to "cos" od myszy - sie
      spotkamy wszyscy - Sieradzak wspomnial o imprezie to ją zrobmy, na forum nie ma
      jak, to sie gdzies w sieradzu spotkamy co?
      • sieradzak Re: pamietam... 26.08.05, 17:43
        Jak robić imprezy to Sieradzak ;-)

        Jak zorganizujesz ekipę to pomyślimy i pogadamy ;-)
        Wtedy może:
        1. pokaz jedzenia pizzy ;-)
        2. "urodziny" zodiaka - ino on stawia ;-)
        3. inne propozycje ;-)
        • ebusia_fam_fatal Re: pamietam... 26.08.05, 17:58
          co sieradzak? co sieradzak? sam zes proponowal impreze:P
          • sieradzak Re: pamietam... 26.08.05, 18:14
            pierwotna propozycja imprezy nie pochodzi od mojej skromnej osoby, ktoś rzucił
            ten pomysł wcześniej, ja go tylko "kontynułuję"
            Jakoś nie chce mi się szukać autora ;-)
            Padła z mojej strony sugestia, czy jak 10000 padnie w urodziny zodiaka, to czy
            się poczuwa ;-)
        • ebusia_fam_fatal Re: pamietam... 26.08.05, 17:59
          zreszta wiesz, jak tutaj jest ze zorganizowaniem ekipy....
          • sieradzak Re: pamietam... 26.08.05, 18:15
            No tak, tragedia ;-)

            Jak już nawet ekipa jest, to zaczynają się dąsy ;-) i smuty są wielkie ;-)
            • gosiaczek_sdz Re: pamietam... 26.08.05, 18:18
              Im starsze towarzystwo tym większe dąsy ;-)
              Ja się nigdy nie dąsam tylko bawie:D
              • sieradzak Re: pamietam... 26.08.05, 18:29
                hahahahahha ;-)

                zabawa na 102 ;-)
                eh, gdzie się podziały tamte prywatki ;-)

                No cóż - to pewnie jest sprawa co kto i jak rozumie pojęcie "zabawy" ;-)

                Chyba trzaby zwołać bal emerytów i trzaby pokazać co to jest zabawa ;-) Bo
                siuśmajtki to myślą, że się bawią ;-)
                • gosiaczek_sdz Re: pamietam... 26.08.05, 18:34
                  Dla emerytów zabawą jest siedzenie na ławce przed domem i plotkowanie, to
                  dopiero dla nich rozrywka:D Pisze się "siusiumajtki", nie to że Cię poprawiam,
                  ale taka jest prawda:D Nie sądzę byś był w stanie mi pokazać co to znaczy
                  zabawa, ale to nic. Moja zabawa mi się podoba:D
                  • sieradzak Re: pamietam... 26.08.05, 18:49
                    > Dla emerytów zabawą jest siedzenie na ławce przed domem i plotkowanie, to
                    > dopiero dla nich rozrywka:D

                    O to ostatnio na takiej byłem ;-)

                    > Pisze się "siusiumajtki", nie to że Cię poprawiam,
                    > ale taka jest prawda:D

                    Prawda ;-) wpisz w google "siuśmajtki" ;-) i zobaczysz prawdę ;-)

                    > Nie sądzę byś był w stanie mi pokazać co to znaczy
                    > zabawa, ale to nic. Moja zabawa mi się podoba:D

                    I dobrze ;-)
                    • gosiaczek_sdz Re: pamietam... 26.08.05, 18:52
                      Ostatnio byłeś? Jeśli myślimy o tym samym to nie było mowy, że to
                      jest "zabawa", która z resztą Ty popsułes:D
                      Obie formy są poprawne, sam sobie sprawdź:D
                      I dobrze:-)
                      • ebusia_fam_fatal Re: pamietam... 26.08.05, 18:53
                        alez jak wyszedl to bylo jeszcze zabawniej :D
                        • gosiaczek_sdz Re: pamietam... 26.08.05, 18:54
                          Nie no oczywiście:D nie zaprzecze.
                        • sieradzak Re: pamietam... 26.08.05, 19:12
                          No cóż, czasem człowiek popełnia głupoty, szczególnie po paru Dębowych ;-) ale
                          spoko więcej się to nie powtórzy, bo znam lepsze miejsca i ekipy ludzi na
                          imprezy ;-)
                          Takie imprezy to se robie w domu wieczorem co wieczór ;-)
                          ;-)
                          Tak więc spoko - bawcie się dobrze i życzę ubawu po pachy ;-)
                          ;-)
                          • ebusia_fam_fatal Re: pamietam... 26.08.05, 19:16
                            a gdzie bylo napisane ze to impreza? ja tylko napisalam ze pijemy:) a to nie
                            synonim :)
                          • gosiaczek_sdz Re: pamietam... 26.08.05, 19:17
                            Imprezy? Padło gdzieś wtedy słowo, że robimy impreze? Jakieś zaniki pamięci
                            chyba masz. A pewnie, że będziemy się dobrze bawić i mieć ubaw po pachy, jak
                            zawsze:D
                      • sieradzak Re: pamietam... 26.08.05, 19:07
                        skoro obie formy są poprawne - to czemu czepiasz się mojej skoro jest poprawna ??
                        Na przyszłość sprawdź a później komentuj !
                        ;-)
                        • gosiaczek_sdz Re: pamietam... 26.08.05, 19:09
                          Ty też sprawdz, bo sam nie wiedziałes ze obie są poprawne:P
                          A se skomentowałam bo moja forma lepiej wyglada:D
                          • sieradzak Re: pamietam... 26.08.05, 19:15
                            Mnie formy mało interesują - sens jest ten sam, a myślę, że forum to nie
                            Dyktando, więc nawet jak widzę, że ktoś popełnił błąd to nie poprawiam bo po co
                            ? Taka głupia sztuka dla sztuki. A język się zmienia i coraz więcej form jest
                            traktowanych jako poprawne, więc ...
                    • ebusia_fam_fatal Re: pamietam... 26.08.05, 19:10
                      > Prawda ;-) wpisz w google "siuśmajtki" ;-) i zobaczysz prawdę ;-)

                      google od poprawnosci jezykowej? :)
                      ja wpisalam "siusiumajtki" to same erotyczne badziewia wyszly :D:D
                      • gosiaczek_sdz Re: pamietam... 26.08.05, 19:11
                        Heheheh mi też:D
                        • ebusia_fam_fatal Re: pamietam... 26.08.05, 19:12
                          a;e my
                          to
                          zboczone jestesmy
                          to nam tak moglo
                          wyskoczyc:P

                          pieciolinijkowiec ;)
                          • sbi Opamiętajcie się 26.08.05, 21:06
                            Dziewczyny opamiętajcie się, gnębicie dzisiaj sieradzaka cały dzień, bo wasze musi być zawsze na wierzchu? :(
                            • ebusia_fam_fatal Re: Opamiętajcie się 26.08.05, 21:14
                              Sieradzak - przynajmniej on tak twierdzi - jest duzy i nie potrzebuje adwokata ;)
                              poza tym nie gnebimy go. ja pisze co mysle, on pisze co mysli i jest ok.
                              • sbi Re: Opamiętajcie się 26.08.05, 21:42
                                Nie chodzi mi o bycie adwokatem, tylko o spojrzenie z zewnątrz na waszą dyskusję.
    • szaramysza9 4.09.2005 31.08.05, 15:17
      • ebusia_fam_fatal Re: 4.09.2005 31.08.05, 15:22
        myszka. koniec obstawiania minal 5 dni temu :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka