Gość: ozzy22 IP: 195.26.22.* 26.09.05, 22:48 Zapraszam do lektury, niestety mało pozytywna. www.mojeprzeloty.pl/nowosc.php?dzien=2005-09-26&org=lufthansa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojciechboski Re: Lufa - bye bye? 27.09.05, 07:15 No oczywiście. To było do przewidzenia. Za blisko Warszawy, ale zauważam że nie mamy dobrego połączenia autostradowego z WAW tak jak szczecin z berlinem. Proponuję więc żeby lufthansa przeniosła się do łodzi. skoro z łodzi do wawki jedzie się tak szybko to w druga stronę też. Więc co stanowi uruchomienie tych wszystkich lotów z lublinka zamiast okęcia? zasadniczo to niech spadają. Ryan albo inny lowkost weźmie te połączenia co miałaby wziąć lufa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pilot Re: Lufa - bye bye? IP: *.hsd1.ca.comcast.net 27.09.05, 08:14 Jesli o mnie chodzi, to Ryan moze obstawic wszystkie kierunki. Problem polega na tym, ze sporo pasazerow chce leciec z Lodzi dalej w swiat niz tylko Londyn, Paryz czy Rzym. Takze warto pomyslec i rozmawiac z min z Lufa, ktora wydaje sie najbardziej prawdopodobna linia chetna do uruchomienia lotow do FRA lub MUC z ktorego dalej mozna leciec w swiat! Nie mysle, ze BA, AF czy KLM tak szybko - jesli wogole kiedys uruchomi polaczenie do swoich HUBOW. Powinnismy uporczywie prosic LH - to jedyna szansa na polaczenie LODZi z calym swiatem! POZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wilczy Easy... boys :) IP: *.p.lodz.pl 27.09.05, 09:20 Nie ma co się na Lufthansę obrażać. Ludzie i firmy zmieniają zdanie, jeśli zobaczą, że im się to może opłacać - vide Ryanair. Może za jakiś czas zobaczą, że popełniają błąd i zaczną od nas latać? A może nie zmienią zdania i zacznie latać ktoś inny, nigdy nie wiadomo. Dlatego nie piszmy, żeby jakiś przewoźnik szedł się... cośtam ;), tylko żeby spokojnie obserwował i nie przespał okazji :) Na fali entuzjazmu, że Ryanair oglosił loty do Londynu, potem nagle jeszcze do Nottingham/EMA, a z innych stron dochodziły mniej lub bardziej konkretne informacje i plotki, chcielibyśmy, żeby teraz wszystko potoczyło się lawinowo, a kolejka przewoźników kończyła przy Dworcu Kaliskim. Może jednak się okazać, że będą po prostu czekać i obserwować jak sobie poradzi Ryanair, potem jak będą wyglądały czartery itd. To może potrwać nieco dłużej niż byśmy to chcieli. Ale spokojnie, doczekamy się - skoro już udało się zrobić kilka rzeczy uważanych wcześniej za niemożliwe, to kolejna porcja cudów nie będzie już dla nikogo z nas większym zaskoczeniem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matej Re: Lufa - bye bye? IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 27.09.05, 16:16 a własnie ze bendzie do 08 ma sie zakonczyc budowa a2 do Warszawy i tego sie boi Lufa o połowe szybciej bendzie mozna pojehać do Wawy z Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aleczko Re: Lufa - bye bye? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 19:22 Raz mówią, że Łódź jest dla nich ważna i z pewnością będą do nas latać, kwestia tylko czasu i dostosowania terminala do ich standardu. Później fundują nam taki kwiatek... Ciekawe... Ja się już gubię :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Lufa - bye bye? IP: 217.60.98.* 27.09.05, 20:32 no ja wlasciwie tego nie rozumiem, bo przeciez okecie nie jest jakims znowu ogromnym supernowoczesnym portem lotniczym, wiec korzystanie z lotniska w lodzi jest jakby wskazane, aczkolwiek sadze ze jedyna szansa jest obslugiwanie tanich , malych linii lotniczych i nie rywalizacja, a korzystanie z okecia , zeby wiecej tnaich przewoznikow do nas i pelen zakres szybkich polaczen ze stolica (autostrada, polacznie lotnicze i kolej). Odpowiedz Link Zgłoś
ander_epll Re: Lufa - bye bye? 27.09.05, 22:32 Proponuję inny tok myślenia. Lufthanse trochę zaniepokoiły te plotki o pewnym uruchomieniu LCJ-MUC, wcześniej poważnie traktowała Łódź. Teraz może wypuszczać takie plotki jako zasłona dymna żeby oddalić zainteresowanie mediów, stowarzyszenia;) i uniknąć tym samym niepotrzebnego im rozgłosu o planowanych lotach. Takie jest moje zdanie;) Pozdrawiam, Ander Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Lufa - bye bye? IP: *.hsd1.ca.comcast.net 28.09.05, 00:54 Przeciez to nikt inny jak GAZETA podala, ze bedzie to najprawdopodobniej Lufthansa.... a tu jednak RYAN oglosil nowa trase i w dodatku nie do NIEMIEC! Tak czy inaczej LODZI potrzebne jest polaczenie z FRA czy MUC skad dalej ta sama linia mozna poleciec do USA czy do Azji. Czy zawsze juz zawsze trzeba bedzie jechac na Okecie chcac leciec do Dallas czy do Tokyo? Odpowiedz Link Zgłoś
superkulfon Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gdanska 28.09.05, 11:30 Pytam tak z ciekawosci czy rzeczywiscie z bydgoszczy do gdanska czy poznania jest duzo dalje niz z lodiz do warszawy czy roznica to kilkanascie km... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Spott Re: Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gda IP: 195.69.83.* 28.09.05, 11:41 LCJ-WAW 140km BZG-GDN 184km BZG-POZ 143km Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f-s Re: Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gda IP: 195.143.166.* 28.09.05, 13:01 Gdansk Bydgoszcz 153 km Poznan Bydgoszcz 120 km wg odleglosci drogowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aleczko Re: Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 14:08 Wydaje mi się, że Bydgoszcz ma za mały potencjał na Lufthansę. Łódź ma szansę za rok, może dwa jak lotnisko rozwinie się i okrzepnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Spott Re: Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gda IP: 195.69.83.* 28.09.05, 15:00 LCJ-WAW 140km BZG-GDN 184km BZG-POZ 143km To sa od portu do portu Odpowiedz Link Zgłoś