Dodaj do ulubionych

Lufa - bye bye?

IP: 195.26.22.* 26.09.05, 22:48
Zapraszam do lektury, niestety mało pozytywna.

www.mojeprzeloty.pl/nowosc.php?dzien=2005-09-26&org=lufthansa
Obserwuj wątek
    • wojciechboski Re: Lufa - bye bye? 27.09.05, 07:15
      No oczywiście. To było do przewidzenia. Za blisko Warszawy, ale zauważam że nie mamy dobrego połączenia autostradowego z WAW tak jak szczecin z berlinem. Proponuję więc żeby lufthansa przeniosła się do łodzi. skoro z łodzi do wawki jedzie się tak szybko to w druga stronę też. Więc co stanowi uruchomienie tych wszystkich lotów z lublinka zamiast okęcia? zasadniczo to niech spadają. Ryan albo inny lowkost weźmie te połączenia co miałaby wziąć lufa.
      • Gość: pilot Re: Lufa - bye bye? IP: *.hsd1.ca.comcast.net 27.09.05, 08:14
        Jesli o mnie chodzi, to Ryan moze obstawic wszystkie kierunki.

        Problem polega na tym, ze sporo pasazerow chce leciec z Lodzi dalej w swiat niz
        tylko Londyn, Paryz czy Rzym. Takze warto pomyslec i rozmawiac z min z Lufa,
        ktora wydaje sie najbardziej prawdopodobna linia chetna do uruchomienia lotow
        do FRA lub MUC z ktorego dalej mozna leciec w swiat! Nie mysle, ze BA, AF czy
        KLM tak szybko - jesli wogole kiedys uruchomi polaczenie do swoich HUBOW.
        Powinnismy uporczywie prosic LH - to jedyna szansa na polaczenie LODZi z calym
        swiatem! POZDR
        • Gość: Wilczy Easy... boys :) IP: *.p.lodz.pl 27.09.05, 09:20
          Nie ma co się na Lufthansę obrażać. Ludzie i firmy zmieniają zdanie, jeśli
          zobaczą, że im się to może opłacać - vide Ryanair. Może za jakiś czas zobaczą,
          że popełniają błąd i zaczną od nas latać? A może nie zmienią zdania i zacznie
          latać ktoś inny, nigdy nie wiadomo.

          Dlatego nie piszmy, żeby jakiś przewoźnik szedł się... cośtam ;), tylko żeby
          spokojnie obserwował i nie przespał okazji :)

          Na fali entuzjazmu, że Ryanair oglosił loty do Londynu, potem nagle jeszcze do
          Nottingham/EMA, a z innych stron dochodziły mniej lub bardziej konkretne
          informacje i plotki, chcielibyśmy, żeby teraz wszystko potoczyło się lawinowo, a
          kolejka przewoźników kończyła przy Dworcu Kaliskim. Może jednak się okazać, że
          będą po prostu czekać i obserwować jak sobie poradzi Ryanair, potem jak będą
          wyglądały czartery itd. To może potrwać nieco dłużej niż byśmy to chcieli.

          Ale spokojnie, doczekamy się - skoro już udało się zrobić kilka rzeczy uważanych
          wcześniej za niemożliwe, to kolejna porcja cudów nie będzie już dla nikogo z nas
          większym zaskoczeniem :)
      • Gość: Matej Re: Lufa - bye bye? IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 27.09.05, 16:16
        a własnie ze bendzie do 08 ma sie zakonczyc budowa a2 do Warszawy i tego sie boi Lufa o połowe szybciej bendzie mozna pojehać do Wawy z Łodzi.
    • Gość: Aleczko Re: Lufa - bye bye? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 19:22
      Raz mówią, że Łódź jest dla nich ważna i z pewnością będą do nas latać, kwestia
      tylko czasu i dostosowania terminala do ich standardu. Później fundują nam taki
      kwiatek... Ciekawe... Ja się już gubię :)
      • Gość: s Re: Lufa - bye bye? IP: 217.60.98.* 27.09.05, 20:32
        no ja wlasciwie tego nie rozumiem, bo przeciez okecie nie jest jakims znowu
        ogromnym supernowoczesnym portem lotniczym, wiec korzystanie z lotniska w
        lodzi jest jakby wskazane, aczkolwiek sadze ze jedyna szansa jest obslugiwanie
        tanich , malych linii lotniczych i nie rywalizacja, a korzystanie z okecia ,
        zeby wiecej tnaich przewoznikow do nas i pelen zakres szybkich polaczen ze
        stolica (autostrada, polacznie lotnicze i kolej).
        • ander_epll Re: Lufa - bye bye? 27.09.05, 22:32
          Proponuję inny tok myślenia.
          Lufthanse trochę zaniepokoiły te plotki o pewnym uruchomieniu LCJ-MUC, wcześniej
          poważnie traktowała Łódź. Teraz może wypuszczać takie plotki jako zasłona dymna
          żeby oddalić zainteresowanie mediów, stowarzyszenia;) i uniknąć tym samym
          niepotrzebnego im rozgłosu o planowanych lotach.

          Takie jest moje zdanie;)

          Pozdrawiam,
          Ander
          • Gość: gosc Re: Lufa - bye bye? IP: *.hsd1.ca.comcast.net 28.09.05, 00:54
            Przeciez to nikt inny jak GAZETA podala, ze bedzie to najprawdopodobniej
            Lufthansa.... a tu jednak RYAN oglosil nowa trase i w dodatku nie do NIEMIEC!

            Tak czy inaczej LODZI potrzebne jest polaczenie z FRA czy MUC skad dalej ta
            sama linia mozna poleciec do USA czy do Azji. Czy zawsze juz zawsze trzeba
            bedzie jechac na Okecie chcac leciec do Dallas czy do Tokyo?
    • superkulfon Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gdanska 28.09.05, 11:30
      Pytam tak z ciekawosci czy rzeczywiscie z bydgoszczy do gdanska czy poznania
      jest duzo dalje niz z lodiz do warszawy czy roznica to kilkanascie km...
      • Gość: Spott Re: Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gda IP: 195.69.83.* 28.09.05, 11:41
        LCJ-WAW 140km
        BZG-GDN 184km
        BZG-POZ 143km
        Pozdrawiam
        • Gość: f-s Re: Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gda IP: 195.143.166.* 28.09.05, 13:01
          Gdansk Bydgoszcz 153 km
          Poznan Bydgoszcz 120 km
          wg odleglosci drogowych.
      • Gość: Aleczko Re: Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 14:08
        Wydaje mi się, że Bydgoszcz ma za mały potencjał na Lufthansę. Łódź ma szansę
        za rok, może dwa jak lotnisko rozwinie się i okrzepnie.
        • Gość: Spott Re: Ile jest km z Bydgoszczy do Poznania albo Gda IP: 195.69.83.* 28.09.05, 15:00
          LCJ-WAW 140km
          BZG-GDN 184km
          BZG-POZ 143km

          To sa od portu do portu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka