IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.17.* 27.09.02, 11:42
www.lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/211765.html
Najbardziej irytuje mnie, że remontu wymagają wiadukty na al. Włókniarzy i
Przybyczewskiego. Powstały w latach 70 i 80!

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Ł.S. Re: wiadukty IP: *.toya.net.pl 27.09.02, 14:23
      Gość portalu: barnaba napisał(a):

      > Najbardziej irytuje mnie, że remontu wymagają wiadukty na al. Włókniarzy i
      > Przybyczewskiego. Powstały w latach 70 i 80!

      A wiadukty na skrzyżowaniu Żeromskiego/al. Mickiewicza wybudowane w 1978 roku?
      Też wszystko się już sypało i przeprowadzony został gruntowny remont za ogromne
      pieniądze. Tak się u nas budowało: niska jakość materiałów i pracy. Teraz to
      wszystko wychodzi. A wybrakowane bloki z wielkiej płyty z krzywymi ścianami? To
      samo.

      Pozdrawiam,
      Ł.S.
    • geograf Re: wiadukty 27.09.02, 16:48
      "Jeśli badania wypadną dla mostu niepomyślnie, nie będą miały tu wjazdu samochody ciężarowe (z wyjątkiem autobusów MPK"


      śmiem ze strachu spytac się:
      a przez jaki fragment Łodzi będą wtedy jeździły te ciężarówki?
      Przez Kilińskiego, czy ulicą Edwarda/Niciarnianą??

      ech...:/
      • Gość: barnaba Re: wiadukty IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.17.* 27.09.02, 18:56
        Ale to zdanie odnosi się chyba do mostu na Siewnej

        pozdrawiam
      • Gość: Bart Re: wiadukty IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.02, 00:47
        geograf napisał:


        > śmiem ze strachu spytac się:
        > a przez jaki fragment Łodzi będą wtedy jeździły te ciężarówki?
        > Przez Kilińskiego, czy ulicą Edwarda/Niciarnianą??
        >
        > ech...:/

        Wiadukt na ul. Kopcińskiego zamkną, a ruch skierują na ul. Tramwajową.

        ho, ho!:)

        Pozdrawiam,
        Bart
        • michal.ch Re: wiadukty 28.09.02, 13:36
          Gość portalu: Bart napisał(a):

          > Wiadukt na ul. Kopcińskiego zamkną, a ruch skierują na ul. Tramwajową.

          Jak po tramwajowej zaczną jeździć ciężarówki, to przynajmniej te kocie łby się
          pougniatają i będzie równiejsza droga. :)))
    • Gość: Ja Re: wiadukty IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.02, 22:54
      "albo wyłączyć z ruchu po jednym pasie (nie można było wyeliminować ruchu
      ciężarówek, bo ul. Kopcińskiego jest fragmentem drogi krajowej).

      – Przebudowa tych trzech wiaduktów (dwa drogowe i tramwajowy) wymaga ogromnych
      nakładów finansowych, a my po prostu nie mamy pieniędzy – mówi Leszek
      Jabłoński, dyrektor Wydziału Dróg i Transportu Publicznego UMŁ. – Według moich
      wyliczeń potrzeba na to 20–30 milionów zł..."
      A teraz taki mały dowcip. Skoro to jest fragment drogi krajowej, to czemu ma
      być remontowany za pieniądze miasta? Podobnie jak wiele remontów innych
      odcinków dróg krajowych (Zgierska, Strykowska)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka