Gość: barnaba IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.17.* 27.09.02, 11:42 www.lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/211765.html Najbardziej irytuje mnie, że remontu wymagają wiadukty na al. Włókniarzy i Przybyczewskiego. Powstały w latach 70 i 80! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ł.S. Re: wiadukty IP: *.toya.net.pl 27.09.02, 14:23 Gość portalu: barnaba napisał(a): > Najbardziej irytuje mnie, że remontu wymagają wiadukty na al. Włókniarzy i > Przybyczewskiego. Powstały w latach 70 i 80! A wiadukty na skrzyżowaniu Żeromskiego/al. Mickiewicza wybudowane w 1978 roku? Też wszystko się już sypało i przeprowadzony został gruntowny remont za ogromne pieniądze. Tak się u nas budowało: niska jakość materiałów i pracy. Teraz to wszystko wychodzi. A wybrakowane bloki z wielkiej płyty z krzywymi ścianami? To samo. Pozdrawiam, Ł.S. Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: wiadukty 27.09.02, 16:48 "Jeśli badania wypadną dla mostu niepomyślnie, nie będą miały tu wjazdu samochody ciężarowe (z wyjątkiem autobusów MPK" śmiem ze strachu spytac się: a przez jaki fragment Łodzi będą wtedy jeździły te ciężarówki? Przez Kilińskiego, czy ulicą Edwarda/Niciarnianą?? ech...:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barnaba Re: wiadukty IP: *.lodz.msk.pl / 10.120.17.* 27.09.02, 18:56 Ale to zdanie odnosi się chyba do mostu na Siewnej pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Re: wiadukty IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.02, 00:47 geograf napisał: > śmiem ze strachu spytac się: > a przez jaki fragment Łodzi będą wtedy jeździły te ciężarówki? > Przez Kilińskiego, czy ulicą Edwarda/Niciarnianą?? > > ech...:/ Wiadukt na ul. Kopcińskiego zamkną, a ruch skierują na ul. Tramwajową. ho, ho!:) Pozdrawiam, Bart Odpowiedz Link Zgłoś
michal.ch Re: wiadukty 28.09.02, 13:36 Gość portalu: Bart napisał(a): > Wiadukt na ul. Kopcińskiego zamkną, a ruch skierują na ul. Tramwajową. Jak po tramwajowej zaczną jeździć ciężarówki, to przynajmniej te kocie łby się pougniatają i będzie równiejsza droga. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: wiadukty IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.02, 22:54 "albo wyłączyć z ruchu po jednym pasie (nie można było wyeliminować ruchu ciężarówek, bo ul. Kopcińskiego jest fragmentem drogi krajowej). – Przebudowa tych trzech wiaduktów (dwa drogowe i tramwajowy) wymaga ogromnych nakładów finansowych, a my po prostu nie mamy pieniędzy – mówi Leszek Jabłoński, dyrektor Wydziału Dróg i Transportu Publicznego UMŁ. – Według moich wyliczeń potrzeba na to 20–30 milionów zł..." A teraz taki mały dowcip. Skoro to jest fragment drogi krajowej, to czemu ma być remontowany za pieniądze miasta? Podobnie jak wiele remontów innych odcinków dróg krajowych (Zgierska, Strykowska) Odpowiedz Link Zgłoś