Dodaj do ulubionych

SZAMAN....

27.10.02, 22:01
...czyli najnowsza płyta Santany_REWELACJA!!!zakochalam sie od pierwszego
wysłuchania!! Dido,Chad Kreoger,Macy Gray,Musiq itd.,a to tylko tło dla
genialnej gitary Carlosa!
Polecam serdecznie!!
saida.rozanielona ;))
Obserwuj wątek
    • hubar Re: SZAMAN.... 29.10.02, 21:24
      Ciesze się że masz w końcu dobry humorek :-)

      Ale zakochana tylko w muzyce czy szczęście z Ciebie promieniuje? :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka