saida 27.10.02, 22:01 ...czyli najnowsza płyta Santany_REWELACJA!!!zakochalam sie od pierwszego wysłuchania!! Dido,Chad Kreoger,Macy Gray,Musiq itd.,a to tylko tło dla genialnej gitary Carlosa! Polecam serdecznie!! saida.rozanielona ;)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar Re: SZAMAN.... 29.10.02, 21:24 Ciesze się że masz w końcu dobry humorek :-) Ale zakochana tylko w muzyce czy szczęście z Ciebie promieniuje? :D Odpowiedz Link Zgłoś