Dodaj do ulubionych

Ładna parodia

03.09.22, 10:47
m.youtube.com/watch?v=guz3R5VXvks&list=RDguz3R5VXvks&start_radio=1
Mało ktory raper ma takie wyczucie rytmu w mowie :-)

Z tym że słowa oryginału są całkowicie uzasadnione. I piosenka Szamana też mi się podoba
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Ładna parodia 03.09.22, 10:54
      Tu padło pytanie co złego z krwią matki. Jest to właśnie klasyka manipulacji liberalnej. Odrazy musi być insynuacja że coś złego. tak jak musi być coś złego że chłopcy nie chcą nosić spódnic a dziewczynki przecież spodnie chcą. Pewne sprawy są po prostu męskie tak jak pewne kobiece i w obu nie ma nic złego. Jeśli piosenka jest o dumie tożsamości narodowej to jest to po linii męskiej . Dziś właśnie chłopców przebiera się w sukienki na wystawach mody żeby te linie narodowa w globalnym świecie anulować
      • dotera Re: Ładna parodia 03.09.22, 10:59
        Rosjan chce się zawstydzić za ich historię , robią to globalisci przy pomocy ludzi wewnątrz Rosji w większości nie rosyjskiego pochodzenia w sensie narodowym. Więc Szaman śpiewa że ma krew ojca. Proste. Mężczyźni są bytem historycznym. Kobiety bardziej egzystencjalnym.
        • dotera Re: Ładna parodia 03.09.22, 11:05
          Pierwiastek męski musi przekraczać rzeczywistość. Wielkość jest jego atrybutem. Pierwiastek kobiecy ja lepiej wyczuwa, jest z nią w kontakcie. Co nie znaczy że mężczyzna musi mieć tylko pierwiastek męski a kobieta kobiecy. A już zwłaszcza że obydwoje są w kontakcie ze swoimi pierwiastkami
          • dotera Re: Ładna parodia 03.09.22, 11:16
            A propos mody sfeminizowanych chłopców na wybiegach. Problem dla mnie w tym współcześnie nie jest w tym że wybija pierwiastek kobiecy. U mężczyzn którzy idą do końca z męskością pierwiastek kobiecy wybija. polska szlachta miała dość kobieca mode według mnie i nie ma w tym nic pejoratywnego. Problem polega w tym że tam pierwiastka męskiego nie ma za grosz a raczej w konsekwencjach tego. Gdy zostaje zabity męski pierwiastek, moda kobieca robi się brzydka. A ci chłopcy przejmują brzydotę mody kobiecej i wygląda to po prostu smutno i przygnębiająco.
            • dotera Re: Ładna parodia 03.09.22, 11:19
              Symbolem tego jest piosenkarz Szpak. To jest po prostu przygnębiająco brzydkie. Dziś jest promowana taka brzydota że mi to zaczyna przypominać wybiegi zgwałconych ludzi upokorzonych przebranych dla dalszej beki z nich.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka