Dodaj do ulubionych

Wiertarki vs. Marchewki

17.01.03, 12:15
Co kto woli.
Marchewką można na upartego borować dziury w ścianie (dzisiaj przychodzą do
mnie koledzy z wiertłami widiowymi - będziemy borować dziury ;-) poza tym,
marchewka jest sprzymierzeńcem dentystów, którzy też czasem borują. Boruje
też zazwyczaj Dziad, bo jest Borowy oraz druh Boruch, którego i tak Nie Ma.

Wiertarki natomiast mają wiele wspólniego z wiatrakami - nie tylko wirnik.
Można z wiertarkami walczyć i można z jedną z nich porywać się jak Don
Quichote na słońce. Można przy tym sobie co prawda przysmażyć Kuper-nik, ale
kto by się tam wstrzymywał z Ziemią!

eee, co jest Doktorku? (zaznaczam, że słowo "doktorku" nie jest żadną aluzją
do Med_maxa i w ogóle odcinam się od pomówień, jakoby)

--
Rozynant
Obserwuj wątek
    • dziad_borowy Re: Wiertarki vs. Marchewki 17.01.03, 12:28
      mozna by dewagowac w nieskonczonosc nad ta kwestyja ale wg skromnego zdania
      Dziaducha Borowucha wszystko sprowadza sie do odwiecznego problemy ludzkosci:
      WwwRrrrrrr czy tez ChrupChrup
      darborrrrrrrrrrrrrr
    • pijaw !!!!!!!!!! 17.01.03, 21:09
      Wwwwwwwwwwierrrrrrrrrrtarrrrrrrki!!!!!!!! Wwwwwierrrrrrrtarrrrrki!!!
      Borrrrrry Tuchorrrrrrrrrskie!!! Borrrrrrrrrowwwwwwwwwiki na Barrrrrrbórrrrrrkę
      na wwwwwwwyspach Borrrrrrrrra-Borrrrrrrrrra!!! Lukrrrrrrrrecja Borrrrrrrrgia!!!
      Porrrrrrucznik Borrrrrrrrewicz!!! Borrrrrrrrże RRrrrrrrrratuj!!!

      NEO_N_pijawa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka