ixtlilto
02.05.03, 18:07
Ostatnio stałam na Zgierskiej (Plac Kościelny) w oczekiwaniu na tramwaj i na
narożnym budynku (róg Wojska Polskiego i Zgierskiej) zauważyłam
tabliczkę: "telefon". Czerwone literki na białtym tle. Wisi na wysokości tak
plus minus 2 metrów. (między czwartym a piątym oknem licząc od północy).
Pytam z ciekawości: gdzie jeszcze takie zapomniane tabliczki wiszą no i może
ktoś pamięta telefon, który tam był.