Dodaj do ulubionych

Stare tabliczki

02.05.03, 18:07
Ostatnio stałam na Zgierskiej (Plac Kościelny) w oczekiwaniu na tramwaj i na
narożnym budynku (róg Wojska Polskiego i Zgierskiej) zauważyłam
tabliczkę: "telefon". Czerwone literki na białtym tle. Wisi na wysokości tak
plus minus 2 metrów. (między czwartym a piątym oknem licząc od północy).
Pytam z ciekawości: gdzie jeszcze takie zapomniane tabliczki wiszą no i może
ktoś pamięta telefon, który tam był.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tabliczki Tomas IP: 212.191.74.* 05.05.03, 09:25
      Sklep spożywczy. Róg Gdańskiej i Legionów. Tekst szedł jakoś tak:
      "Uwaga! Handel koszyczkowy milicyjnie wzbroniony. Najbliższy handel koszyczkowy
      może się odbywać na Obrońców Stalingradu ??"
    • jasam Re: Stare tabliczki 05.05.03, 09:31
      Sprawdź czy jeszcze wisi ta tabliczka
      Pewnie po podaniu adresu na Forum, któryś z "kolekcjonerów" historii Łodzi -
      zaopiekuje się nią.
      pozdr.
      • hubar Re: Stare tabliczki 07.05.03, 23:03
        Dzis byłem i widziałem tę tabliczkę, nadal wisi :-)

        Zastanawiam się jednak co było niedaleko na Wolska Polsiego, bo na jednym z
        pierwszych budynków na ulicy licząc od kościoła, wisi tabliczka/strzałka z
        napisem "recepcja".
      • hubar Re: Stare tabliczki 01.04.04, 22:06
        jasam napisał:
        > Pewnie po podaniu adresu na Forum, któryś z "kolekcjonerów" historii Łodzi -
        > zaopiekuje się nią.
        ##
        Niestety, nie wiem "dzięki" czemu, ale tej
        tabliczki niestety już
        nie ma :-(
    • Gość: Tomas Re: Stare tabliczki IP: 212.191.74.* 13.05.03, 13:58
      ul. Piramowicza
      Spacerkiem po Łodzi. Na ścianie spod starej farby wyłania się napis ?....?
      kolonialno - spożywcze. Wyglada na dosyć stary
      • jasam Re: Stare tabliczki 14.05.03, 00:31
        Gość portalu: Tomas napisał(a):

        > ul. Piramowicza
        nr ??
        • Gość: Tomas Re: Stare tabliczki IP: 212.191.74.* 14.05.03, 11:03
          pod numerem 8
    • hubar Re: Stare tabliczki 14.05.03, 00:25
      Zupełnie zapomniałem o takiej dużej ciekawej tablicy :-)
      Taka przy wejściu do Uniontexu od strony Kilińskiego
      • Gość: michał_k Re: Stare tabliczki IP: *.toya.net.pl 05.04.04, 22:28
        Kilka lat temu na jednym z podwórek na wszchodniej wisiała nad rozwalającymi
        siękomórkami zardzewiała tablica "Nigdy więcej faszyzmu", albo coś w tym stylu.
        wyglądało to osobliwie, powinienem mieć gdzieś jej zdjęcie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka