Dodaj do ulubionych

plan lodzi

06.06.03, 10:21
Hejka!
wczoraj pod tym adresem www.13lo.and.pl/tradycje/ie4/mapa.html przegladalem
plan lodzi pisza tam ze jest on z konca XIX w. troche glupota, bo na planie
piszeplan miasta wojewodzkiego. Po zasiegu sieci tramwajowej wydaje mie sie
jest on z okolo 1933r. czy ktos moze to jakos dokladniej ustalic??

pzdr
Obserwuj wątek
    • geograf Re: plan lodzi 06.06.03, 22:21
      Plan rzeczywiście jest z 1933 roku.
      Sprawdzałem na reprincie z Nike.
      Podobny, tyle, że mniej szczegółowy.

      • xsert Re: plan lodzi 07.06.03, 00:14
        Ladny ten Ciag konstytucyjnej, niestety chyba zaklady 1 Maja cos pokomplikowaly.
        • teufel Re: plan lodzi 07.06.03, 03:43
          Ale oszusty.
        • teufel Re: plan lodzi 07.06.03, 03:47
          Ale dlaczego jest wieś widzew skoro widzew został przyłączony w 1915r.
          • geograf Re: plan lodzi 07.06.03, 10:03
            Człowieku,
            czytaj co się pisze-podpis na stronie jest błędny. Mapa
            pochodzi z 1933 roku.
            • hubar Geo 07.06.03, 22:54
              geograf napisał:
              > Człowieku,
              > czytaj co się pisze-podpis na stronie jest błędny. Mapa
              > pochodzi z 1933 roku.
              --
              Po co się unosisz? Nie przyzwyczaiłeś się? Poza tym po trzeciej w nocy...
              • geograf Re: Geo 07.06.03, 23:43
                Przepraszam, że się uniosłem...
                mea culpa.
                Fakt, moja wina.
                Ale swoją drogą..Teufel..Ty sypiasz, czy wegetujesz?;-)
                • teufel Re: Geo 08.06.03, 07:44
                  1.Zrozumiałem, że 1933
                  2.Przecież gdyby był 1933 to Widzew należał by do Łodzi - 1915 Widzew
                  przyłączony do Łodzi.
                  3.Wegetuję.
                  4.Mówisz HuBar, że 3 w nocy i dlatego tak piszę - przypomnę, że kolega pisał
                  (pisze)o tej godz. pracę lincencjacką:D
                  • Gość: MarcinK data IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.06.03, 19:20
                    Witam

                    ZTCW to łącznik kolejowy Łódź-Widzew - Zgierz, pokzanany na planie, zbudowano
                    w międzywojniu.

                    Pozdrawiam, MarcinK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka