Dodaj do ulubionych

czy ktoś wie

13.08.07, 18:13
w którym kościele jest s. Mirosław Simka?
Obserwuj wątek
    • sadoz Re: czy ktoś wie 23.02.08, 02:34
      No ok, ok. Narzekac kazdy potrafi. A teraz odpowiedz mi na jedno proste pytanie: jak zbudowac obwodnice Sulejowa bez koniecznosci budowy DRUGIEGO mostu na rzece Pilicy??? Zdajesz sobie sprawe jak olbrzymia jest to inwestycja dla tak malego miasta? Nie biorac juz pod uwage trudnej topografii terenu i koniecznosci wykupu duzych polaci ziemi od prywatnych wlascicieli ktozy nie zawsze beda pozytywnie nastawieni. Nie bronie tutaj wladz miasta poniewaz rowniez uwazam ze nie robia one prawie nic co dawalo by nadzieje na ekhm "lepsze jutro". Wrecz przeciwnie, chcecie przykladu? prosze bardzo: Jeszcze nie tak dawno na terenie na ktorym stoi teraz slawetny market TESCO znajdywal sie budynek wynajmowany (czy tez dzierzawiony.. nie wiem nie znam sie) przez firme MBL Poland Ltd.
      W owych pieknych czasach ok 120 mieszkancow Sulejowa znajdywalo tam zatrudnienie. Zaklad rozrastal sie (jest to spolka miedzynarodowa) i potrzebowal nowych terenow, probowal tez wykupic na wlasnosc owy budynek o ktorym mowa byla wczesniej ale dzieki wrecz smiesznemu zainteresowaniu ze strony wladz firma odstapila od tego pomyslu. MBL przeniosl sie do Piotrkowa, znajduje sie przy ulicy Sulejowskiej. Fajnie? Wiec prosze nastepnym razem przed wyborami nie belkotac o nowych miejscach pracy bo mnie szlag trafi. Ahh nie dowiedzieliscie sie najlepszego, firma ta zatrudnia teraz ok 700 osob!!
      .. mialo byc o obwodnicy a wyszlo jak wyszlo..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka