irton
06.03.08, 23:10
Dlaczego w Lodzi jest tyle pustych mieszkan w kamienicach w centrum??
Dlaczego poddasza sa nie zamieszkane?? Dlaczego przegladajac oferty wynajmu
mieszkan w Lodzi nie mozna znalesc zadnego ogloszenia o przytulnym M w
kamienicy w centrum...??
Przeciez we wszytskich innych miastach kazda mozliwa powierzchnia mieszkalna
jest jak najszybciej wykorzystywana...
A moze wiecie czy mozna sobie poprostu zamieszkac w takim pustym mieszkanku
nikomu otym nie mowiac zaczac placic rachunki i je przejac poprzez zasiedzenie?