Dodaj do ulubionych

FRYTKA?????!!!!!!

IP: *.lodz.dialog.net.pl 01.09.03, 19:13
OstaTNIO widziałam jak ta panienka,która poszła pierwszej nocki do łożka z
Kenem znów będzie przypominała ludziom z całej Polski,że jest z
Łodzi.Startuje do Baru.wrr...ja jej naprawde nie życze żle,ale ...
Obserwuj wątek
    • k.ktus Re: FRYTKA?????!!!!!! 01.09.03, 19:18
      dzi(e)weczka owa ma duze szanse. kiedy widziałam ją jeszcze w rozmowach w
      toku. inteligentna to ona raczej nie jest, więc co ma robic, zeby zaistniec??
      • Gość: mXt(mixti) Re: FRYTKA?????!!!!!! IP: *.toya.net.pl 01.09.03, 19:22
        moim zdaniem nic tylko się upubliczniać i dzieweczyć dalej - byle za duże
        pieniądze - innej kariery raczej już nie zrobi - to jest jedyna szansa......
        ale ale, fakt że o niej mofa nie jest argumentem za popularnością - niskiego
        sortu ale ...zawsze -niektórym to wystarcza
    • Gość: szpilkaaa Re: FRYTKA?????!!!!!! IP: *.lodz.dialog.net.pl 01.09.03, 19:30
      dla mnie Frytka to dziwna kobieta....Nie lubie o kimś żle mówić,ale chyba o
      niej nie można powiedzieć nic więcej oprócz tego,iż jest pusta:-((A szkoda,bo
      myślałam,że łodzianki i są ładne i sa mądre a tu sie okazuje taki
      rodzynek.hehe.nie hce jej obrazać,bo to nie jest moja specjalność,ale kiedy
      zapytana o miasto mogłaby skłamać.Bo Łodzi już wystarczy bohaterów.Kropiwnicki
      zrobił swoje...
    • Gość: andrew Re: FRYTKA?????!!!!!! IP: *.toya.net.pl / 10.0.245.* 01.09.03, 19:37
      ale fotograf playboya zrobil wspanialom robote nawet nie rzuca sie w oczy ten
      jej paskudny nos :-)
    • olaber Re: FRYTKA?????!!!!!! 01.09.03, 20:02
      taa, a miała takiego ojca i dziadka...i takie coś z niej wyrosło...
      • keltoi Re: FRYTKA?????!!!!!! 03.09.03, 00:19
        olaber napisała:

        > taa, a miała takiego ojca i dziadka...i takie coś z niej wyrosło...

        Wstyd jak cholera..powinno jej być...
    • the_dzidka Re: FRYTKA?????!!!!!! 01.09.03, 20:05
      Taka dzieweczka, jak i poziom programów, w których stara się zaistnieć. No i
      poziom odbiorców też.
    • Gość: teufel Re: FRYTKA?????!!!!!! IP: *.toya.net.pl / 10.0.246.* 01.09.03, 20:50
      Dokładniej mówiąc ona jest już uczestnikiem tego programu:)
      • Gość: andrew Re: FRYTKA?????!!!!!! IP: *.toya.net.pl / 10.0.245.* 01.09.03, 20:53
        ibisz bedzie mial pole do popisu !!
    • Gość: Wrocek Re: FRYTKA?????!!!!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.09.03, 12:25
      Wrocław przeprasza za Bar
      • aric666 Re: FRYTKA?????!!!!!! 02.09.03, 12:31
        Hehehe, dobre.:))

        Nie ogladajcie tego szajsu, to szkodzi zdrowi. Juz lepiej ogladajcie Modę na
        Sukces, przynajmniej posmiać sie mozna.:)
    • Gość: szpilkaaa Re: FRYTKA?????!!!!!! IP: *.lodz.dialog.net.pl 02.09.03, 18:22
      a frytki sa niedobre...szczegolnie te w macdonaldzie.hehee
      • ab84 Re: FRYTKA?????!!!!!! 02.09.03, 18:23
        eeeeeetam... czasem im się udają dobre frytki :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka