Gość: szpileczkaaa
IP: *.lodz.dialog.net.pl
01.09.03, 19:13
OstaTNIO widziałam jak ta panienka,która poszła pierwszej nocki do łożka z
Kenem znów będzie przypominała ludziom z całej Polski,że jest z
Łodzi.Startuje do Baru.wrr...ja jej naprawde nie życze żle,ale ...