Dodaj do ulubionych

Kontrolerzy

23.11.03, 17:46
Czy nie zauważyliście nasilenia kontroli biletów w MPK? Mnie od tygodnia
sprawdzają codziennie, raz nawet dwa razy tego samego dnia. Czyżby MPK poszło
po rozum do głowy i zrozumiało, że jak nie bedzie się opłacało dawać w łapę,
to ludzie zaczną kupować bilety?

Pozdrawiam,
Krzyskup

--
Life is life! Nana nanana...
Obserwuj wątek
    • bibus Re: Kontrolerzy 23.11.03, 22:44
      Masz racje ostatnio coraz więcej się ich pojawiło.
      A najwięcej to na Widzewie;za każdym razem jak tam jadę,
      to przeprowadzają desant. ;-)
      • teufel Re: Kontrolerzy 25.11.03, 15:23
        bibus napisał:
        > A najwięcej to na Widzewie;za każdym razem jak tam jadę,
        > to przeprowadzają desant. ;-)
        ----------
        JJassne. Ja na WIdzewie od ładnych paru lat nie byłem kontrolowany. Dziwne.
        Zważywszy, że tu mieszkam, więc często podróżuje.
    • uerbe Re: Kontrolerzy 24.11.03, 18:23
      krzyskup napisał:

      > Czy nie zauważyliście nasilenia kontroli biletów w MPK?

      Przez cały tydzień nie sprawdził mi biletu _nikt_... za to w niedzielę byłem
      sprawdzany razy cztery (13, tam i z powrotem), w tym dwukrotnie przez tę samą
      ekipę...
      • michal.ch Re: Kontrolerzy 25.11.03, 09:05
        Wczoraj w citku widziałem jak kondi sprawdzał bilety. Wyciągnął identyfikator
        i zaczął gruntowny test uczciwości pasażerów. Niektórzy byli ciężko
        zszokowani. Przy okazji kontroli wyszło na jaw, że przeoczył kilku pasażerów i
        nie sprzedał im biletu (może gdyby chcieli kupić, to sami by podeszli). Nie
        wiem jak to się skończyło, bo musiałem wysiąść. Ciekawe, czy zostali
        przymuszeni do zakupu biletu, czy wyproszeni z wagonu, czy może dostali mandat?
        • Gość: Bart Re: Kontrolerzy IP: *.tpnets.com 25.11.03, 12:54
          Powiedzonko "pewne jak kontrol w tramwaju" chyba straci swoje wesołe
          zabarwienie na rzecz zabarwienia realistycznego.
        • teufel Re: Kontrolerzy 25.11.03, 15:21
          To chyba pasażer powinien upić bilet u kondukora, a nie konduktor powinien
          lecieć za każdym pasażerem i pytać się czy nie potrzebny mu bilet.
          • michal.ch Re: Kontrolerzy 25.11.03, 15:43
            Też tak uważam.
    • teufel Re: Kontrolerzy 25.11.03, 15:24
      Największe przesilenie było w wakacje i we wrześniu. Teraz się coś uspokoiło.
      • krzyskup Re: Kontrolerzy 25.11.03, 22:24
        Uspokoiło? Chyba nie do końca, byłem już kontrolowany 9 razy od zeszłego
        poniedziałku... Dzisiaj uniknąłem wygrzebywania midżawki z kieszenie chyba
        tylko dzięki nieludzkiej porze przejazdu :) Zauważyłem też, że kilka razy kartę
        wozu stemplowali pieczątką z napisem "Windex". Może po prostu windex był w
        wakacje na widzewia, a teraz sprawdza an retkini i śródmieściu?

        Pozdrawiam,
        Krzyskup

        --
        Life is life! Nana nanana...
        • elijot Re: Kontrolerzy 30.11.03, 13:25
          No cóż, pojawiają się oni w najmniej oczekiwanych miejscach...

          ----

          Life is life! Nana nanana...
          Kropiwnicki musi odejść. Może do TVN-u?
          • krzyskup Re: Kontrolerzy 30.11.03, 20:16
            W najmniej oczekiwanych miejscach powiadasz? Wydaje mi się, że raczej w
            najmniej oczekiwanym czasie, w końcu miejsce jest zawsze to samo - pojazd MPK.
            Chciałbym dodać, że wszystko się już (chyba) uspokoiło i zdążyło wrócić do
            normy... od tygodnia mnie nie sprawdzali :)

            Pozdrawiam,
            Krzyskup

            --
            Life is life! Nana nanana...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka