Gość: adam
IP: *.toya.net.pl
18.12.03, 00:15
no pewnie jakies porachunki.
kto przecina tetnice udowa? pewnie chcieli go zastraszyc. moze jakas kase
wisi za dragi.
a moze jest juz tak ch...o w Lodzi ze takie skur....ele czuja sie bezkarni i
napadaja niewinnych ludzi!?