Gość: AGATA
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.10.07, 01:36
Hej :-P Nazywam się Agata , studiuję hispanistykę na I roku.
Mam dostęp do ksero za 5 gr od strony, więc jeżeli byłby ktoś
zainteresowany proszę o kontakt. Notatki oddaję na drugi dzień
skserowane.
Kontakt :
tel. 787-311-420 (odpowiadam na smsy :-P )
gg: 3530275
mail : agata_tczew@wp.pl