Gość: Marek Żyliński IP: *.olsztyn.mm.pl 09.05.10, 17:40 Czy mógłbym dostaać żonę na koszt Państwa? Raz. Potem bym złożył samokrytykę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marek Żyliński Re: Czy mógłbym IP: *.olsztyn.mm.pl 09.05.10, 19:23 W pocie czoła. Penitancjorursze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy Re: Czy mógłbym IP: *.makronet.pl 09.05.10, 20:44 Gorzały sie ożarłeś czy co, że tak bełkoczesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Żylinski Re: Czy mógłbym IP: *.olsztyn.mm.pl 10.05.10, 01:45 Po pierwsze: nażarłem sie gorzały po drugie: nie pomogło po trzecie: myślę. nadal nie zabiło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Czy mógłbym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.10, 05:13 Mógłbyś. Ale najpierw trzeba być zdrowym. Jest to punkt wyjścia. W przeciwnym razie zanim do czegoś przystąpisz, zadyszka zmiecie Cie na margines rzeczywistości, o ile na nim już nie jesteś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maek Żyliński Mógłbym IP: *.olsztyn.mm.pl 10.05.10, 08:28 Przystąpiłeś do małżonki? Jak zadyszka? A zdrowie? A rzeczywistość? Smutna? Bez obrazy. A co z Twoim marginesem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amigo Re: Cay mógłbym IP: *.ripeorange.com 04.10.10, 23:46 no to austerity Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: Cay mógłbym IP: 173.224.222.* 08.10.10, 23:59 media2.pl/telekomunikacja/16171/1/1 popęd potrafi pogrążyć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ek Re: Cay mógłbym IP: *.privatedns.com 20.02.11, 15:47 ponoć tylko jeden ją miał, zresztą i tak już mu wyklepałem maskę Odpowiedz Link Zgłoś