Dodaj do ulubionych

Cay mógłbym

IP: *.olsztyn.mm.pl 09.05.10, 17:40
Czy mógłbym dostaać żonę na koszt Państwa?
Raz.
Potem bym złożył samokrytykę.
Obserwuj wątek
    • Gość: Marek Żyliński Re: Czy mógłbym IP: *.olsztyn.mm.pl 09.05.10, 19:23
      W pocie czoła.
      Penitancjorursze.
      • Gość: andy Re: Czy mógłbym IP: *.makronet.pl 09.05.10, 20:44
        Gorzały sie ożarłeś czy co, że tak bełkoczesz?
        • Gość: Marek Żylinski Re: Czy mógłbym IP: *.olsztyn.mm.pl 10.05.10, 01:45
          Po pierwsze:
          nażarłem sie gorzały
          po drugie:
          nie pomogło
          po trzecie:
          myślę.
          nadal nie zabiło.
          • Gość: mk Re: Czy mógłbym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.10, 05:13
            Mógłbyś. Ale najpierw trzeba być zdrowym. Jest to punkt wyjścia. W przeciwnym
            razie zanim do czegoś przystąpisz, zadyszka zmiecie Cie na margines
            rzeczywistości, o ile na nim już nie jesteś.
            • Gość: Maek Żyliński Mógłbym IP: *.olsztyn.mm.pl 10.05.10, 08:28
              Przystąpiłeś do małżonki?
              Jak zadyszka?
              A zdrowie?
              A rzeczywistość?
              Smutna?
              Bez obrazy.
              A co z Twoim marginesem?
    • Gość: amigo Re: Cay mógłbym IP: *.ripeorange.com 04.10.10, 23:46

      no to austerity
    • Gość: pepe Re: Cay mógłbym IP: 173.224.222.* 08.10.10, 23:59

      media2.pl/telekomunikacja/16171/1/1
      popęd potrafi pogrążyć
    • Gość: ek Re: Cay mógłbym IP: *.privatedns.com 20.02.11, 15:47

      ponoć tylko jeden ją miał, zresztą i tak już mu wyklepałem maskę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka