Gość: Jaa IP: 195.136.48.* 10.03.04, 21:48 Szukam wspolokatora - tanio, bardzo dobre warunki - Jaroty blisko DH Sezam - 600 953 336 besia@tlen.pl Sorki za spam ale nie ma dzialu z ogloszeniami ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jaa Re: Szukam wspolokatora IP: 195.136.48.* 10.03.04, 21:52 Mieszkanko z internetem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś