to.ya 19.03.04, 10:44 integrujemy siły do wspólnego abordażu na Olsztyn? :))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zbyszek07 Re: Andulka, 19.03.04, 11:14 Znowu plemiona z poludnia chca zniewolic nasz sliczny grod! Zwierajmy szyki! Trenujmy okrzyki! i znow piwo w eNce poplynie, tak jak woda w Lynie... :-p :-) Odpowiedz Link Zgłoś
to.ya Re: Andulka, 19.03.04, 11:37 Grodu zniewalać nie będziem, jeno... Szyki na dwie??!! To jakoś tak mało proporcjonalnie i nie po rycersku ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Andulka, 19.03.04, 12:26 Raczej spadnę na Olsztyn niespodziewanie, jak jastrząb, bo nie wiem kiedy będę miała wolny weekend, a tylko w weekend mogę. Mam trochę obowiązków w kwietniu, w tym jeden obowiązek nieplanowany wcześniej :( Ale Ty musisz koniecznie na dłużej niż na 5 godzin. Pobyt w Olsztynie dla zaprzyjaźnionego forumowicza bez odwiedzenia eNki jest NIEWAŻNY !!!. A eNkę najlepiej odwiedza się wieczorem, w towarzystwie innych forumowiczów, wiec nocleg jest konieczny. A kiedy właściwie się wybierasz na Warmię ?? Odpowiedz Link Zgłoś
to.ya Re: Andulka, 19.03.04, 12:28 Kiedy się wybieram? Jeszcze dokładnie nie wiem. Albo II połowa kwietnia (po świętach) albo początek maja. Ale "wszystko się może zdarzyć"... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Andulka, 19.03.04, 12:34 Ja to się nawet boję informować na forum że przyjadę, bo parę razy roztrąbiłam i nie wyszło z przyczyn obiektywnych. Dlatego teraz myślę, że jeśli tak cichcem i znienacka - to może się wreszcie uda... Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Andulka, 19.03.04, 12:50 No, Andulka, pamiętamy, pamiętamy...;) Ale jak było miło kiedy w końcu przyjechałaś! :))) A Wawreka nie wpadnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: detritus Re: Andulka, IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 19.03.04, 14:58 A trab zawsze, moze w koncu uda sie wypic razem piwo w eNce :o) Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Andulka, 19.03.04, 15:10 Z Tobą??? Naprawdę??? To będę trąbiła ze wszystkich sił !!! I może o ucholkach kablożercach też troszkę pogadamy... Odpowiedz Link Zgłoś