19.03.04, 10:44
integrujemy siły do wspólnego abordażu na Olsztyn?
:)))))
Obserwuj wątek
    • zbyszek07 Re: Andulka, 19.03.04, 11:14
      Znowu plemiona z poludnia
      chca zniewolic nasz sliczny grod!
      Zwierajmy szyki!
      Trenujmy okrzyki!
      i znow piwo w eNce poplynie,
      tak jak woda w Lynie...
      :-p
      :-)
      • to.ya Re: Andulka, 19.03.04, 11:37
        Grodu zniewalać nie będziem, jeno...

        Szyki na dwie??!! To jakoś tak mało proporcjonalnie i nie po rycersku ;))
    • andulka7 Re: Andulka, 19.03.04, 12:26
      Raczej spadnę na Olsztyn niespodziewanie, jak jastrząb, bo nie wiem kiedy będę
      miała wolny weekend, a tylko w weekend mogę. Mam trochę obowiązków w kwietniu,
      w tym jeden obowiązek nieplanowany wcześniej :(
      Ale Ty musisz koniecznie na dłużej niż na 5 godzin. Pobyt w Olsztynie dla
      zaprzyjaźnionego forumowicza bez odwiedzenia eNki jest NIEWAŻNY !!!. A eNkę
      najlepiej odwiedza się wieczorem, w towarzystwie innych forumowiczów, wiec
      nocleg jest konieczny.
      A kiedy właściwie się wybierasz na Warmię ??
      • to.ya Re: Andulka, 19.03.04, 12:28
        Kiedy się wybieram? Jeszcze dokładnie nie wiem. Albo II połowa kwietnia (po
        świętach) albo początek maja.
        Ale "wszystko się może zdarzyć"... ;)))
        • andulka7 Re: Andulka, 19.03.04, 12:34
          Ja to się nawet boję informować na forum że przyjadę, bo parę razy roztrąbiłam
          i nie wyszło z przyczyn obiektywnych. Dlatego teraz myślę, że jeśli tak cichcem
          i znienacka - to może się wreszcie uda...
          • inka28 Re: Andulka, 19.03.04, 12:50
            No, Andulka, pamiętamy, pamiętamy...;) Ale jak było miło kiedy w końcu
            przyjechałaś! :)))
            A Wawreka nie wpadnie?
          • Gość: detritus Re: Andulka, IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 19.03.04, 14:58
            A trab zawsze, moze w koncu uda sie wypic razem piwo w eNce :o)
            • andulka7 Re: Andulka, 19.03.04, 15:10
              Z Tobą??? Naprawdę??? To będę trąbiła ze wszystkich sił !!! I może o ucholkach
              kablożercach też troszkę pogadamy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka