Gość: wojcekr IP: *.olsztyn.mm.pl 11.10.10, 08:44 dlaczego podczas budowy nowych ulic, nie buduje sie od razu przejść podziemnych, takie proste infantylne pytanie..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: b28 Re: hm? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.10, 09:11 Budowa prostego ronda to koszt 2 mln złotych więc przejście podziemne będzie kosztowało naście milionów złotych, a efekty będą znikome. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojcekr Re: hm? IP: *.olsztyn.mm.pl 11.10.10, 09:39 nawet z gotowych elementów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apol. Schodzisz do podziemia żeby cie Tusk nie okradł ? IP: *.adsl.inetia.pl 11.10.10, 09:41 i gołego nie puścił ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joi do adsl kecawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.10, 13:47 chory ze skoorwienia adslu kecawo smutna obrażasz ludzi mówiąc o nich po nazwisku, przesadzasz z tą ślepą nienawiścią to do ciebie menelu wróci Odpowiedz Link Zgłoś
mobydickzolsztyna Re: hm? 11.10.10, 13:20 Gość portalu: wojcekr napisał(a): > dlaczego podczas budowy nowych ulic, nie buduje sie od razu przejść podziemnych > takie proste infantylne pytanie..... Jeśli pytasz o nowe ulice, to ile ich mamy? pod którymi z nich potrzebne nam przejścia podziemne? Bardzo b się przydało koło Alfy, ale czy Niemcy mogli przewidywać przyszłość? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peter Re: hm? IP: *.vectro.com 07.03.11, 13:23 masz pały przed ratuszem i się ciesz m.wm.pl/2011/02/n/obrazek333892-37028.jpg Odpowiedz Link Zgłoś