IP: *.olsztyn.mm.pl 11.10.10, 08:44
dlaczego podczas budowy nowych ulic, nie buduje sie od razu przejść podziemnych,
takie proste infantylne pytanie.....
Obserwuj wątek
    • Gość: b28 Re: hm? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.10, 09:11
      Budowa prostego ronda to koszt 2 mln złotych więc przejście podziemne będzie kosztowało naście milionów złotych, a efekty będą znikome.
      • Gość: wojcekr Re: hm? IP: *.olsztyn.mm.pl 11.10.10, 09:39
        nawet z gotowych elementów?
        • Gość: apol. Schodzisz do podziemia żeby cie Tusk nie okradł ? IP: *.adsl.inetia.pl 11.10.10, 09:41
          i gołego nie puścił ?
          • Gość: joi do adsl kecawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.10, 13:47
            chory ze skoorwienia adslu kecawo smutna obrażasz ludzi mówiąc o nich po nazwisku, przesadzasz z tą ślepą nienawiścią
            to do ciebie menelu wróci
    • mobydickzolsztyna Re: hm? 11.10.10, 13:20
      Gość portalu: wojcekr napisał(a):
      > dlaczego podczas budowy nowych ulic, nie buduje sie od razu przejść podziemnych
      > takie proste infantylne pytanie.....


      Jeśli pytasz o nowe ulice, to ile ich mamy? pod którymi z nich potrzebne nam przejścia podziemne?
      Bardzo b się przydało koło Alfy, ale czy Niemcy mogli przewidywać przyszłość?
    • Gość: peter Re: hm? IP: *.vectro.com 07.03.11, 13:23

      masz pały przed ratuszem i się ciesz
      m.wm.pl/2011/02/n/obrazek333892-37028.jpg
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka