Dodaj do ulubionych

Śmierdząca woda

24.04.04, 10:19
Czy u Was też tak woda śmierdzi chlorem? Na Mlecznym nieziemsko! Jeszcze
trochę i basen zbankrutuje, bo po co na pływalnię jechać skoro w domu zapach
wody identyczny? Czy to chlorowanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia? Dla
skóry?
Obserwuj wątek
    • angela-rt Re: Śmierdząca woda 24.04.04, 10:53
      Przepraszam,czy żyłaś w nieświadomości oststnie tygodnie i gazet nie czytałaś?
      Woda była zatruta pałeczkami coli,chlorują ja aby oczyścić,trwa to juz ok 3
      tygodni,jeszcze przed świętami woda była juz śmierdząca jak domestos.Pozdrawiam
      i proponuje czasami wycągnąć głowe z chmur. ;-)
      • magdalenapilat Re: Śmierdząca woda 24.04.04, 12:49
        Gazety czytam a głowę mam na miejscu. Zatanawiam się tylko jak długo to potrwa
        i czy nie jest groźne dla zdrowia. Liczyłam na jakąś kompetentną odpowiedź
        osoby, która się orientuje w temacie.
        Pozdrawiam!
        • angela-rt Re: Śmierdząca woda 27.04.04, 16:38
          magdalenapilat napisała:

> Gazety czytam a głowę mam na miejscu. Zatanawiam się tylko jak długo to
          potrwa
          > i czy nie jest groźne dla zdrowia. Liczyłam na jakąś kompetentną odpowiedź

Z popprzedniego pytania wynika,ze chyba jednak nie czytasz i nie wiesz ze
          szkodzi zdrowiu,nawet przegotowana co delikatniejszego rusza,a odpowiedz ze
          była zatruta i jest oczyszczana powinna być wystarczającą,nie bedzie śmierdzieć
          jak przestana chlorowac,a przestana jak będzie oczyszczona-logiczne.
          ps.dzisiaj przestali.
          • magdalenapilat Re: Śmierdząca woda 27.04.04, 18:13
            angela-rt napisała:

> magdalenapilat napisała:
            >
            > > Gazety czytam a głowę mam na miejscu. Zatanawiam się tylko jak długo to
            > potrwa
            > > i czy nie jest groźne dla zdrowia. Liczyłam na jakąś kompetentną odpowiedź
            >
            >
            >
            > Z popprzedniego pytania wynika,ze chyba jednak nie czytasz i nie wiesz ze
            > szkodzi zdrowiu,nawet przegotowana co delikatniejszego rusza,a odpowiedz ze
            > była zatruta i jest oczyszczana powinna być wystarczającą,nie bedzie
            śmierdzieć
            >
            > jak przestana chlorowac,a przestana jak będzie oczyszczona-logiczne.
            > ps.dzisiaj przestali.
            >

Miła to Ty jesteś.
            • angela-rt Re: Śmierdząca woda 28.04.04, 13:44
              magdalenapilat napisała:

> Miła to Ty jesteś.

Nie chciałam Cie urazić,tylko dyskusja na ten temat toczy sie juz od dłuższego
              czasu i czasami warto prześledzić to co piszą w gazetach lub tu na
              forum,przepraszam jeśli Cie dotknęły moje uwagi,nie miałam zamiaru Cie atakować
              czy być nieuprzejma,pozdrawiam serdecznie:-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka