Dodaj do ulubionych

Przedszkole

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.11, 13:17
Mamy pytanie czy ktoś ma jakieś zdanie na temat przedszkola które powstaje w olsztynie www.akademiaprymusa.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Hmm Re: Przedszkole IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.04.11, 18:12
      Jak "powstaje" to trudno mieć opinię. Pzrzejedź się i zobacz budynek oraz tzw
      "zabawowe tereny przyległe" (czytaj asfalt). A i otoczenie jest suuuper. Blisko "wytrzeźwiałka" i kilka skupów złomu.
    • Gość: zigi Re: Przedszkole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.11, 08:07
      Znam ludzi i wiem ze wkrotce bedzie mowilo sie tylko o tym przedszkolu i szkole , jako najlepszym, nie wazne jest miejsce wazni sa ludzie bo miejsce ( chyba że chodzi o dojazd - to jest super) - otoczenie jest do zmiany i przygotowania , ludzi sie nie zmieni...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka