Gość: Dorota
IP: *.olsztyn.mm.pl
17.10.11, 22:19
Proszę o pomysły. chciałabym zorganizowac w jakimś fajnym niedrogim miejscu przyjęcie komunijne. Bardzo proszę o informację i miejsca jakie polecacie! można też na maila dorotka_a@wp.pl Będę wdzięczna za podpowiedzi! Dorota