IP: *.olsztyn.mm.pl 17.10.11, 22:19
Proszę o pomysły. chciałabym zorganizowac w jakimś fajnym niedrogim miejscu przyjęcie komunijne. Bardzo proszę o informację i miejsca jakie polecacie! można też na maila dorotka_a@wp.pl Będę wdzięczna za podpowiedzi! Dorota
Obserwuj wątek
    • Gość: Marta Re: komunia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 20.10.11, 20:19
      Podobny wątek jak Twój jest na forum.gazeta.pl/forum/w,64,129872306,,gdzie_przyjecie.html?v=2 Może tam więcej odpowiedzi będzie i jakoś ten wątek się rozwinie ;)
      • Gość: ;) Re: komunia IP: *.olsztyn.mm.pl 20.10.11, 21:13
        Najlepiej poradzić się Palikota.
    • Gość: x Re: komunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.11, 22:35
      Polecam pałac biskupi . Tam jest fajnie :))))
      • Gość: antek Re: komunia IP: *.pl 20.10.11, 22:45

        nie dla prostaczków wstęp na salony
    • Gość: ewa Re: komunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.11, 15:13
      www.restauracjaostoja.pl/restauracja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka