Gość: . IP: *.tvk.tpsa.pl 01.12.02, 22:51 Co może Kościół Olsztyński zaproponować mlodzieży i dzieciom??? w końcu są salki katechetyczne i gwardia wyszkolonych katechetów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: . Re: Ferie IP: *.tvk.tpsa.pl 05.12.02, 23:12 I znowu tysiące dzieci olsztyńskich pozostanie w domu a Kościół, co - świeczki posprzedaje i nie rozliczy się z pieniążków jak chociażby "Orkiestra" Odpowiedz Link Zgłoś