IP: *.tvk.tpsa.pl 01.12.02, 22:51
Co może Kościół Olsztyński zaproponować mlodzieży i dzieciom??? w końcu są
salki katechetyczne i gwardia wyszkolonych katechetów.
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Ferie IP: *.tvk.tpsa.pl 05.12.02, 23:12
      I znowu tysiące dzieci olsztyńskich pozostanie w domu a Kościół, co - świeczki
      posprzedaje i nie rozliczy się z pieniążków jak chociażby "Orkiestra"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka