Dodaj do ulubionych

gdzie lepiej RODZIĆ ??????

08.10.06, 09:44
Witam, chciałabym poznać Wasze opinie nt szpitala Wojewódzkiego i
Miejskiego... który polecacie, gdzie LEPIEJ rodzić, który szpital jest
lepszy ?
Obserwuj wątek
    • bystra2000 Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? 08.10.06, 09:53
      Zaden z podanych.Super oddział gin.-położniczy
      znajduje sie w dawnym szp.kolejowym .
      Intymność,fachowa i troskliwa opieka.
      Rodziły tam moja synowa i córka.
      Znieczulenie gratis!!!!Cudowne położne.
      Życzę szczęśliwego rozwiązania.
      • balsaminka Za granica 08.10.06, 11:19
        To proste.Wystarczy ze masz kogos kto mieszka w pasie przygranicznym na
        zachodzie. Przed samym rozwiazaniem- jedziesz tam. Kiedy juz sie zaczyna-
        przekraczasz granice, wystarczy byc "jedna noga" tam a kazdy niemiecki szpital
        Cie przyjmie.Za nic nie placisz bo wszystko pokrywa NFZ,a Ty masz gwarancje, ze
        GODNIE urodzisz a i dziecko nowonarodzone bedzie traktowane jak król.
        Polki tak robia- NFZ sie wscieka i placi, bo przeciez poród to rzecz ktorej
        przewidziec nie mozna- hahaha.

        Co do naszych olsztynskich szpitali nie poradze Ci.Od kolezanek wiem, ze jak
        nie masz znajomej w jakimkolwiek ze szpitali- w kazdym bedziesz traktowana jak
        intruz.

        Zycze szczesliwego rozwiazania i GODNEGO.
    • Gość: gość Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 12:36
      Kazdy szpital jest dobry jak jest wszystko dobrze i bez komplikacji a
      dzisdzius rózówiutki i zdrowy na trzeci dzień idzie z mamusią do domu.O każdym
      z trzech olsztynskich szpitali są opinie i dobre i złe.co człowiek to opinia.
      Ja rodziłam w miejskim i jestem bardzo zadowolona, w wojewódzkim jest najlepszy
      sprzet dla wczesniaków i w razie komplikacji natomiast u Malarkiewicza
      wygoda:pojedyncze sale i wizyty bez ograniczen,telefon,telewizor itd.Ale w
      razie komplikacji matke odsyłają do domu na drugi dzien a dziecko karetką
      odwożą do dziecięcego.(tak było w przypadku mojej koleżanki).
      • Gość: gość Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 12:37
        aha i zapomniałam dodać ze nie czułam sie jak intruz a położne były bardzo miłe
        i pomocne.
        • mamaoscara Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? 08.10.06, 13:02
          Oczywiście, że można urodzić w Polsce i nie czuć się przy tym jak intruz albo
          kolejny przypadek medyczny! Ja polecam Miejski, urodziłam tam dwójkę
          dzieci,byłam traktowana z szacunkiem,miałam wspaniałą położną (żadną znajomą
          lub też specjalnie opłaconą), po porodzie dziecko i ja zostaliśmy otoczeni
          troskliwą opieką.
          • bystra2000 Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? 08.10.06, 13:10
            Jest jeszcze jedna możliwość.
            Jeżeli nie ma przeciwwskazań i ktoś
            dysponuje gotówką,można rodzić w domu!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka