11boaa11 08.10.06, 09:44 Witam, chciałabym poznać Wasze opinie nt szpitala Wojewódzkiego i Miejskiego... który polecacie, gdzie LEPIEJ rodzić, który szpital jest lepszy ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bystra2000 Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? 08.10.06, 09:53 Zaden z podanych.Super oddział gin.-położniczy znajduje sie w dawnym szp.kolejowym . Intymność,fachowa i troskliwa opieka. Rodziły tam moja synowa i córka. Znieczulenie gratis!!!!Cudowne położne. Życzę szczęśliwego rozwiązania. Odpowiedz Link Zgłoś
balsaminka Za granica 08.10.06, 11:19 To proste.Wystarczy ze masz kogos kto mieszka w pasie przygranicznym na zachodzie. Przed samym rozwiazaniem- jedziesz tam. Kiedy juz sie zaczyna- przekraczasz granice, wystarczy byc "jedna noga" tam a kazdy niemiecki szpital Cie przyjmie.Za nic nie placisz bo wszystko pokrywa NFZ,a Ty masz gwarancje, ze GODNIE urodzisz a i dziecko nowonarodzone bedzie traktowane jak król. Polki tak robia- NFZ sie wscieka i placi, bo przeciez poród to rzecz ktorej przewidziec nie mozna- hahaha. Co do naszych olsztynskich szpitali nie poradze Ci.Od kolezanek wiem, ze jak nie masz znajomej w jakimkolwiek ze szpitali- w kazdym bedziesz traktowana jak intruz. Zycze szczesliwego rozwiazania i GODNEGO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 12:36 Kazdy szpital jest dobry jak jest wszystko dobrze i bez komplikacji a dzisdzius rózówiutki i zdrowy na trzeci dzień idzie z mamusią do domu.O każdym z trzech olsztynskich szpitali są opinie i dobre i złe.co człowiek to opinia. Ja rodziłam w miejskim i jestem bardzo zadowolona, w wojewódzkim jest najlepszy sprzet dla wczesniaków i w razie komplikacji natomiast u Malarkiewicza wygoda:pojedyncze sale i wizyty bez ograniczen,telefon,telewizor itd.Ale w razie komplikacji matke odsyłają do domu na drugi dzien a dziecko karetką odwożą do dziecięcego.(tak było w przypadku mojej koleżanki). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.06, 12:37 aha i zapomniałam dodać ze nie czułam sie jak intruz a położne były bardzo miłe i pomocne. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaoscara Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? 08.10.06, 13:02 Oczywiście, że można urodzić w Polsce i nie czuć się przy tym jak intruz albo kolejny przypadek medyczny! Ja polecam Miejski, urodziłam tam dwójkę dzieci,byłam traktowana z szacunkiem,miałam wspaniałą położną (żadną znajomą lub też specjalnie opłaconą), po porodzie dziecko i ja zostaliśmy otoczeni troskliwą opieką. Odpowiedz Link Zgłoś
bystra2000 Re: gdzie lepiej RODZIĆ ?????? 08.10.06, 13:10 Jest jeszcze jedna możliwość. Jeżeli nie ma przeciwwskazań i ktoś dysponuje gotówką,można rodzić w domu!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś