Gość: absolwent IP: *.olsztyn.mm.pl 30.05.07, 14:43 Chcemy rozpoczac forum dla absolwentow Technikum Ekonomicznego przy ul.Baltyckiej.Dlatego poszukujemy starszych i mlodszych absolwentow - czekamy na odzew. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: * Re: Ekonomik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.07, 15:17 Jeżeli już, to mówmy o tradycjach Technikum Handlowego z ul. Jagiellońskiej wszczepionych w mury tej szkoły. Wieloletnie tradycje Technikum Ekonomicznego z zakończyły się w roku 1972 tak, jak się one zakończyły. Pozostał po nich tylko kompleks budynków powstały dzięki staraniem i dużym zaangażowaniem byłej dyrekcji tego Technikum. Byłem na uroczystościach 50-lecia szkolnictwa ekonomicznego w Olsztnie zorganizowanych w tej szkole, gdzie o byłym Technikum Ekonomicznym im. Mikołaja Kopernika w trakcie oficjalnego półgodzinnego przemówienia raczono raz zauważyć, że takowe gdzieś kiedyś istniało :( Dla przypomnienia tych tradycji - na parterze w korytarzu przy wejściu pozostawiono 6 gablot z pucharami za osiągnięcia sportowe zarówno dziewcząt jak i chłopców w okresie istnienia tej szkoły. Czy mógłbyś podzielić się informacją, co się z nimi stało i dla czego te puchary zniknęły? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: saldo Re: Ekonomik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 10:13 W sobotę pod Olsztynem zjazd absolwentów IVc rocznik '97 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: D Re: Ekonomik IP: *.olsztyn.mm.pl 01.06.07, 10:56 Mozesz troche przyblizyc.. Odpowiedz Link Zgłoś