IP: *.olsztyn.mm.pl 30.05.07, 14:43
Chcemy rozpoczac forum dla absolwentow Technikum Ekonomicznego przy
ul.Baltyckiej.Dlatego poszukujemy starszych i mlodszych absolwentow - czekamy
na odzew.
Obserwuj wątek
    • Gość: * Re: Ekonomik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.07, 15:17
      Jeżeli już, to mówmy o tradycjach Technikum Handlowego z ul. Jagiellońskiej
      wszczepionych w mury tej szkoły.
      Wieloletnie tradycje Technikum Ekonomicznego z zakończyły się w roku 1972 tak,
      jak się one zakończyły. Pozostał po nich tylko kompleks budynków powstały
      dzięki staraniem i dużym zaangażowaniem byłej dyrekcji tego Technikum.

      Byłem na uroczystościach 50-lecia szkolnictwa ekonomicznego w Olsztnie
      zorganizowanych w tej szkole, gdzie o byłym Technikum Ekonomicznym im. Mikołaja
      Kopernika w trakcie oficjalnego półgodzinnego przemówienia raczono raz
      zauważyć, że takowe gdzieś kiedyś istniało :(

      Dla przypomnienia tych tradycji - na parterze w korytarzu przy wejściu
      pozostawiono 6 gablot z pucharami za osiągnięcia sportowe zarówno dziewcząt jak
      i chłopców w okresie istnienia tej szkoły.
      Czy mógłbyś podzielić się informacją, co się z nimi stało i dla czego te
      puchary zniknęły?
    • Gość: saldo Re: Ekonomik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 10:13
      W sobotę pod Olsztynem zjazd absolwentów IVc rocznik '97 ;)
      • Gość: D Re: Ekonomik IP: *.olsztyn.mm.pl 01.06.07, 10:56
        Mozesz troche przyblizyc..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka