Dodaj do ulubionych

Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na radnego

IP: *.elblag.vectranet.pl 10.01.13, 18:22
sprawca największych w ostatnich latach afer finansowych w Elblągu, skazany prawomocnym wyrokiem sądu za nielegalną zbiórkę pieniędzy na rzecz chorego dziecka, skazany wyrokiem za składanie fałszywych zeznań w tej samej sprawie, poszukiwany przez kancelarie komornicze i firmy windykacyjne z całej Polski postanowił rozpocząć karierę polityczną i chce zostać radnym z listy wyborczej utworzonej przez Grupę Referendalną i Ruch Palikota! na miejsce na liście wyborczej ma sobie zasłużyć artykułami na portalu Elbląg24 w których będzie szukał "haków" na polityków wszystkich partii politycznych w Elblągu, zaczął od Platformy kolejny będzie PiS i SLD. po mieście porusza się w tej chwili samochodem marki BMW z przyciemnianymi szybami zza których robi dokumentację zdjęciową o obecnych radnych i urzędnikach, wszystkie artykuły w których używa sformułowania "jak się dowiedzieliśmy" lub "jak nas poinformował" są wyssane z palca i tworzone na poczekaniu aby cała akcja wyglądała na dziennikarstwo śledcze, jeżeli okaże się to prawdą, że człowiek o takiej reputacji będzie kandydatem na radnego i przy okazji wybielić swój życiorys to chyba pora wyjeżdżać z tego miasta

Obserwuj wątek
    • Gość: kl Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 10.01.13, 20:21
      Spokojnie paragon. Jak dotychczas to tylko on miał wątek ewakuacji z miasta. Prawda obroni się sama a on znowu odejdzie w niesławie mącić w innych miastach. Jeśli będzie chciał zostać radnym to może wreszcie rozwikła się sprawa jego wykształcenia i wrócą zdarzenia kładące się cieniem na jego przeszłości.
      • Gość: gość Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 10.01.13, 21:22
        Nie dziwi mnie ,że kuchejda na radnego ma chrapkę ,ale zastanawiam sie, co obiecał ten oszust M.Lewandoskiemu .Posadę Redaktora Naczelnego w Elbląg 24? czy to o czym marzył zawsze M.lewandowski.?
        • Gość: siewnik Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 10.01.13, 21:48
          życiorys CV wyznanie grzechów spowiedź życia rachunek sumienia bilans życia
          www.elblag24.pl/ludzie/15-sebastian-bona-kuchejda
          • Gość: Sławek Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.dynamic.mm.pl 21.06.13, 11:20
            to jest oszust, jak piszecie. Mnie naciągnął na 12 tyś zł. Wiem jestem ofiarą złodzieja, a sprawiał wrażenie przyjaciela. Dajcie namiar na sku...ela! Oliwska to pewnie przeszłość. Chowa się jak szczur. Miał mieszkać w Gdyni Orłowie, ale osobę, która mu wynajęła mieszkanie syna zrobił w bambuko jak i nas wszystkich. Łapcie szczura i nie dajcie mu uciec! Jak się rozliczy ze swoimi dłużnikami to nie gońcie go do Trójmiasta,bo tam nie potrzebujemy oszustów!
            • Gość: koleś Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.13, 19:54
              ciebie na 12 a śmiertelnie choremu dziecku zaj...ał prawie 30 tys i co ty na to? złodziejom powinno obcinać się ręce!
    • Gość: SBK to ja Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.01.13, 20:56
      Na wstępie kilka faktów, bo autor tego wpisu może ponieść konsekwencje karne, bo 99% informacji to kłamstwa. Nazwanie mnie sprawcą największych afer finansowych w Elblągu to kpina. Nigdy w żadnych aferach nie brałem udziału. NIE ZOSTAŁEM SKAZANY prawomocnym wyrokiem sądu za przeprowadzenie zbiórki pieniędzy bez wymaganej zgody na taką działalność, bo JEDYNIE UKARANY ZOSTAŁEM MANDATEM KARNYM W WYSOKOŚCI 200 ZŁOTYCH. Śledczy nie dopatrzyli się żadnych znamion przestępstwa w przeprowadzonej zbiórce. Reszty informacji nawet nie chce mi się wyjaśniać.

Powiem Wam wprost: Nie zamierzałem, nie zamierzam i nie będę zamierzał nigdy w życiu wchodzić do polityki. Wymyślajcie bajki o mnie jakie tylko chcecie ale obok nie publikujcie informacji, które są nieprawdziwe. Zawsze twierdziłem i nadal twierdzę, że nie ważne jak się mówi a ważne, że się mówi. Skoro się o kimś nie mówi, to znaczy że nie jest postacią godną zainteresowania społeczeństwa. Na tym forum siedzi kilka "przychylnych mi" osób i tworzą setki postów o mnie. Nic z tym nie zdziałacie, poza tym, że będę bardziej popularny. Pozdrawiam. W razie pytań, wątpliwości, wyjaśnienia kwestii nim coś opublikujecie zachęcam do kontaktu: sebastian@elblag24.pl Kto może, niech lepiej trzyma się daleko od polityki, tak jak ja mam zamiar trzymać się całe życie i być po drugiej stronie barykady.
      • Gość: kl Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 11.01.13, 23:23
        SBK Jak już chcesz być taki na wskroś uczciwy to powiedz wprost i bez żadnych ogródek jakie masz wykształcenie i czy czy nie zostałeś skazany za wprowadzenie w błąd policji lub prokuratury? Odpowiedz na każde pytanie tak lub nie, żeby nie było żadnych niedopowiedzeń.
      • Gość: john Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.13, 01:09
        spowiedź niedoszłego kleryka
        • Gość: steven Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 12.01.13, 15:18
          kilka osób w Elblągu posiada anonse ogłoszeniowe z portalu popularnej mniejszości seksualnej których autorem jest dziennikarz, wydawca, pół-wydawca, redaktor
          zainteresowanych proszę o kontakt prv isegoria@o2.pl
      • Gość: kl Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 12.01.13, 10:19
        Dobra! Kit z wykształceniem, ale odpowiedz na pytanie czy byłeś skazany za wprowadzanie w błąd policji i/ lub prokuratury? Szybka i prosta odpowiedz tak lub nie.
      • Gość: selawi Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.13, 15:21
        [b]Jak jesteś taki "mądry" ,że wszyscy kłamią i mataczą , że ty jesteś taki czysty jak rzeka Kumiela po powodzi. To może wszystkim wyjaśnisz w jaki perfidny sposób podszdłeś swoją zmarłą babcie razem ze swoją mamuśką aby swoją siostrę wraz z jej dziećmi i 4 letnią wnuczką usunąć z mieszkania ,gdzie jak dobrze wiesz gnido dworska,zakało Elbląga,,ze Daniszewska Maria przez cały czas mówiła twojej siostrze Sylwii,że mieszkanie po niej i dziadku jest jej, ponieważ tobie pomaga,kupując ci samochody na raty .sprzęt rtv i komputery ,telefony komórkowe i pożyczki w bankach nie wspomnę jeszcze o emeryturze ,którą brałeś do końca jej życia.Ale teraz kiedy babki zabrakło to trzeba było sięgnąć do kieszeni swojej siostry aby tobie łajdaku płaciła. Bo nie zaprzeczysz,że jesteś ustanowionym przez swoją mamuśkę pełnomocnikiem do sprawy o majątek ,która odbędzie się w dniu 22 stycznia 2013r. o godz.14.10 w Sądzie przy ul.PŁk.Dąbka. w Elblągu.
        • Gość: re-selawi Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 12.01.13, 22:01
          Bona-Kuchejda ciągle ma kontakty ze zmarłą babcią o czym pisze na Facebooku:

"Babcia ciągle jest obok i ciągle wspiera. Od czasu do czasu dzieją się rzeczy wręcz niesamowite, daje znaki ale rzadziej. Czasem słyszę jej głos. Często mówi co mam zrobić... Ciągle jest przy mnie. Ciągle była przy mnie za życia i nie wiedziałem, że tak będzie po Jej śmierci. Trudno by było uwierzyć komuś, że mogą się dziać takie rzeczy jak czasem się zdarzają a ja je przyjmuję jako coś naturalnego. Nie wiem dlaczego ale wcale mnie nie dziwią. Babci miłość była najszczersza i najprawdziwsza...
          To Babcia zawsze mi mówiła że trzeba takim człowiekiem być... Te wizyty to dzięki niej na pewno. Jeszcze jak żyła to byłem blisko dzieciaków Domu Dziecka. Ona we mnie wpajała takie postawy. Teraz czuwa nad tym wszystkim pewnie bardziej."
          • Gość: selawi Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.13, 16:29
            Dzisiaj odbyła się sprawa o podział majątku po zmarłej Daniszewskiej Marii,która to w roku 1983 zapisała go na swoją wnuczkę Sylwię, ale jak się okazało łapę na jej majatku/mieszkanie przy al.Grunwaldzkiej 33m5/ zagarnął największy oszust w mieście Sebastian Bona-Kuchejda. Tak też nie zawahał się sięgnąć do kieszeni swojej "siostry". Niech się cieszy razem ze swoją mamuśką,że teraz jego siostra wraz ze swoją rodziną CÓRKĄ,SYNEM I 4 - LETNIĄ WNUCZKĄ
            będą zmuszeni wylądować na ulicy.Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: lex Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 22.01.13, 16:39

ależ to wspaniała wiadomość! jeżeli Kuchejda przyjął w oświadczeniu spadkowym swoją część spadku po Babci to wszedł on w skład jego majątku i podlega teraz egzekucji komorniczej! w ten sposób będzie można w końcu zaspokoić część Wierzycieli czekających na swoje pieniądze.

• Gość: lege artis Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.cdma.centertel.pl 30.01.13, 21:07
              jeżeli mają państwo dostęp do rejestru gruntów to proszę podać numer. przelecimy księgi wieczyste. komornik musi takie rzeczy wiedzieć ;]
            • Gość: gosc Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.13, 10:11
              ale jaja.... kontakt z babcią.... palant mieszkanie chce.....a babcia sie nie zajmował
              • Gość: selawi Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.13, 05:41
                To prawda!!!! Ostatnio gnida sbk wysyła do swojej siostry sms przez internet z pogróżkami ,że ją załatwi i zniszczy.Niech spotka się ze mną w cztery oczy.Może być, jak zwykle z dyktafonem ukrytym pod ubraniem.Porozmawiamy sobie" aniołku" troszkę na temat twoich występków.
        • abrac-adabra Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad 14.01.13, 06:58
          czytam i włos jeży się na głowie, tym bardziej, że jako osoba, która dobrze zna przeszłość tego Pana, zdaję sobie sprawę, że zdolny jest do takich rzeczy. to jest jakaś masakra po elbląsku. mówi się: przyjdzie kryska na matyska a ja pytam kiedy wreszcie?
        • Gość: kolaska sprawa Daniszewskiej IP: *.elblag.vectranet.pl 10.02.13, 07:30
          Kuchejda na swoim portalu wyjaśnia kulisy sprawy Daniszewskiej

Szanowni Czytelnicy. W SPRAWIE WSPÓŁWŁAŚCICIELA ELBLAG24: Jako, że ktoś tu zarzuca Sebastianowi, że wyrzucił swoją siostrę z dziećmi na bruk, z mieszkania po zmarłej babci, to jako, że osobiście temat znam, poinformuje jedynie, że to kłamstwo, jak większość podobnych. Nie mógł wyrzucić nikogo na bruk, bo to nie on mieszkanie odziedziczył a w 75% jego mama i siostra 25%. Czekam jedynie na zgodę wspomnianego Sebastiana, bo jemu we własnej, rodzinnej sprawie nie wypada się wypowiadać i też nie wypada mu pokazać w jakich warunkach żyła jego babcia i jak była traktowana za życia przez ostatnich 14 lat przez jego siostrę i szwagra. Osobiście babcię poznałem, wiem jakie miała warunki do końca... Na szczęście wszystko pozostało zarejestrowane na filmach i zdjęciach. Sebastian i jego żona zapewnili jego babci godną starość aż po samą śmierć, przy której byli. Spodziewał się ataków ze strony swojego szwagra - wyrzuconego z policji za kalectwo jakie przy pobiciu zapewnił człowiekowi i skazanego za znęcanie się na swoją pierwszą żoną i synem Ireneusza S., który jest szwagrem współwydawcy i który tak samo maltretował babcię, która przeszła katorgi we własnym mieszkaniu. Dopiero dwa lata przed śmiercią zgodziła się opuścić "swój kąt". Tyle pozwolił mi Sebastian - współwydawca zdradzić. Więcej może pojawi tutaj. Z mojej strony wystarczy jedno kliknięcie. Śmierć babci jego 3 miesiące temu to jeszcze nie ten czas pewnie aby rozgrzebywać świeżą ranę.
          • Gość: selawi Re: sprawa Daniszewskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.13, 23:34
            Kolaska jak masz take informacje od sbk to chętnie się z tobą spotkamy i możesz wszystko zarejestrować kamerą bądź innym urządzeniem . Wyznacz termin a wtedy zobaczymy dlaczego babcia jego żyła w takich warunkach. A co do szwagra sbk to też chętnie udzielę ci informacji, bo opowieści dziwnej treści wypływają właśnie od sbk aby wybielić się w oczach innych. Ciekawe jak długo się będzie z tobą bawił. Bo z tego też jest znany.
      • Gość: gość Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 13.01.13, 21:28
        Kuchejda ty oszuście ,a to to co ?
        www.tv.elblag.pl/6,1334-skazany_sebastian_k._.html
        Tak samo jest z twoim wykształceniem mendo !
        • Gość: kuloswkolanos Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 14.01.13, 00:28
          zauważ że sędzia w sentencji ustanawia nad nim nadzór kuratora ze względu na to, że był wcześniej karany. Ciekawe za co było wcześniej?
    • Gość: ger radnym nie moze zostac osoba z innego miasta IP: *.elblag.vectranet.pl 12.01.13, 02:10
      radnym nie moze zostac osoba zameldowana w innym miescie, a o ile wiem sbk mieszka w trojmiescie, chyab ze cos sie zmienilo....
      • Gość: dragon Re: radnym nie moze zostac osoba z innego miasta IP: *.elblag.vectranet.pl 12.01.13, 10:27
        faktu poszukiwania przez kancelarie komornicze i firmy windykacyjne z całej Polski jakoś nie podważyłeś Panie Bona-Kuchejda, spory z byłymi pracownikami na samym początku działalności portalu dotyczyły nie wypłacania wynagrodzeń itd. - tu chyba też nie ma co prostować bo to fakty
        • Gość: ktoś Re: radnym nie moze zostac osoba z innego miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.13, 15:18
          i to jest to, prawdy boisz się podważyć?
          sbk odpowiedz
        • Gość: gość Re: radnym nie moze zostac osoba z innego miasta IP: *.elblag.vectranet.pl 17.01.13, 23:28
          Mi do dzisiejszego dnia nie zapłacił faktur.Czy są jeszcze jakieś osoby ktorym winny jest pieniądze ?
      • Gość: selawi. Re: radnym nie moze zostac osoba z innego miasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.13, 16:19
        sbk miesza w Elblągu przy ul.Malborskiej 21/14U wejście od strony podwórka.Ma czarne rolety w oknach,a przed oknami na parterze stoi zaparkowany samochód marki nissan kombi bez tablic rejestracyjnych /wcześniej na tablicach z Austrii/
        • Gość: hetman Re: radnym nie moze zostac osoba z innego miasta IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.01.13, 12:02
          No to go wkrótce odwiedzimy i Emi też.
          • Gość: gość Re: radnym nie moze zostac osoba z innego miasta IP: *.elblag.vectranet.pl 13.01.13, 21:51
            Kuchejda wyznaje na FB - [Babcia ciągle jest obok i ciągle wspiera. Od czasu do czasu dzieją się rzeczy wręcz niesamowite, daje znaki ale rzadziej. Czasem słyszę jej głos.]
            Tylko że teraz babcia już nie będzie w stanie zwrócić kasy , jak wtedy, gdy ukradłeś pieniądze ze skarbonki w kościele Św. Jerzego w Elblągu przeznaczonej na wyjazd wiernych do Częstochowy.
            A po drugie słyszeniem głosu zmarłych może zająć się tylko specjalista -psychiatra ,do którego powinieneś zgłosić się wiele lat temu.
            Natomiast twojej siostrze jedynie można współczuć takiego " braciszka " -mendoweszki.

• Gość: gość Re: radnym nie moze zostac osoba z innego miasta IP: *.elblag.vectranet.pl 13.01.13, 22:02
              [ To Babcia zawsze mi mówiła że trzeba takim człowiekiem być... Te wizyty to dzięki niej na pewno. Jeszcze jak żyła to byłem blisko dzieciaków Domu Dziecka.]
              I dzięki Bogu,że już nie jesteś tak blisko dzieciaków - więc mogą spać spokojnie !
              A babci miała swój wiek , więc zmanipulowana nie wiedziała co mówi ,albo chodziło jej zupełnie o co innego , teraz patrząc z góry i znając prawdę o tobie przewraca się w grobie.
              • Gość: diariusz kiedy oświadczenie p. Kuchejdy-Bony? IP: *.elblag.vectranet.pl 14.01.13, 09:14

Kiedy Sebastian Bona-Kuchejda opublikuje oświadczenie w którym odniesie się do znanych od lat informacji dotyczących jego przeszłości karnej, zadłużenia wobec osób fizycznych i firm i egzekucji komorniczych oraz czynności windykacyjnych prowadzonych wobec jego osoby? Czy jako osoba tak często powołująca się na nauki kościoła katolickiego i słowa Ojca Świętego skomentuje jakoś wyrządzone przez siebie innym ludziom krzywdy?

• Gość: leon Re: kiedy oświadczenie p. Kuchejdy-Bony? IP: *.elblag.vectranet.pl 15.01.13, 22:03
                  Dawaj sebek ,spowiadaj się z kłamstw i niegodziwości j/w
                  • Gość: kral Re: kiedy oświadczenie p. Kuchejdy-Bony? IP: 78.10.54.* 17.01.13, 23:25
                    Ten pedał Kuchejda nie ma jaj - do tej pory nie oddał kasy, którą zaj... choremu dziecku Wojtusiowi. Szmata najgorsza, jak go spotkam na ulicy to mu napluję w twarz pedałkowi jeb...
                    • Gość: darczyńca Re: kiedy oświadczenie p. Kuchejdy-Bony? IP: *.elblag.vectranet.pl 17.01.13, 23:36
                      Ja za rok 2010 przeznaczyłam 1% podatku na Wojtusia J..........Mam nadzieje ze te pieniążki trafiły tam gdzie trzeba.
                      • Gość: darczyńca1 Re: kiedy oświadczenie p. Kuchejdy-Bony? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.13, 11:21
                        jak wpaciłes 1 to pieniądze wpłynęły na 100%
                        • Gość: educap Re: kiedy oświadczenie p. Kuchejdy-Bony? IP: *.elblag.vectranet.pl 18.01.13, 16:26
                          "sława" Kuchejdy dotarła już na Wyspy Brytyjskie

polscott24.com/sebastian-bona-kuchejda-oszust-z-elblaga-radnym-ruchu-palikota/
                          • Gość: ALE JAJA Re: kiedy oświadczenie p. Kuchejdy-Bony? IP: *.146.19.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.01.13, 16:53
                            forum.gazeta.pl/forum/w,56,137141957,141868102,Re_wyksztalcenie_kuchejdy.html

CZY TO PRAWDA ????!!!!!!
                            • Gość: kancer nowa praca Kuchejdy-Bony IP: *.elblag.vectranet.pl 19.01.13, 10:04
                              Sebastian Bona-Kuchejda zatrudnił się obecnie w nowej elbląskiej dyskotece Disco Imperiale ul. Grażyny 2, wszystko co czytacie na Facebook na oficjalnej stronie tego lokalu pisze właśnie w ich imieniu SBK, będzie także lansował ten lokal na łamach Elbląg24

jedne z wpisów SBK na Facebook o tej dyskotece:

"Nie myli się tylko ten, który nic nie robi... To co się nie sprawdziło po wprowadzonych zmianach nie będzie powielało błędów i będzie dobrze. Tłumy bawiących się ludzi w różnym wieku potwierdzają jedynie, że Elbląg zasługuje na dobry klub. Z każdą imprezą musi być tylko lepiej"

"Marco jesteś wielki :) mega miejsce :) ponad setki ludzi wewnątrz i wiecej jeszcze ciagle na zewnątrz :) mamy moc!!!!!!"

• abrac-adabra Re: nowa praca Kuchejdy-Bony 19.01.13, 14:15
                                co tu dużo gadać... znalazł się kolejny naiwny, który zaufał SBK. A z drugiej strony co miał sobie Italianiec pomyśleć, jeśli przychodzi do niego złotousty SBK i pierwsze co robi to nawija o jakże szlachetnej akcji pomocy dzieciakom z Domu Dziecka, bo jak zapewne wiecie wczoraj biletem wstępu były słodycze, które mają trafić do Domu Dziecka. Pomyślał sobie chłop, że ma do czynienia z kimś bardzo szlachetnym, uczciwym, kochającym dzieci, zwierzęta i przyrodę... a te plotki na forach internetowych to zapewne tylko zawiść ludzka... oj mówię Wam nadchodzi kres SBK, intuicja mi to podpowiada.
                                • Gość: entułan Re: nowa praca Kuchejdy-Bony IP: *.elblag.vectranet.pl 19.01.13, 14:33
                                  dla SBK to dobry układ bo na każdym oficjalnie zgłoszonym wynagrodzeniu łapę położy komornik i firma windykacyjna, a tak dostaję do ręki kasę za pisanie na Elbląg24 reklamówek o tej dyskotece i pianie z zachwytu na fejsie, ile tej kasy dostaje i czy w ogóle dostaje nikt nie dojdzie bo zrobił sobie układ z Włochami i tym byłym policjantem który w Disco Imperiale jest cichym wspólnikiem
                                  poczekamy do pierwszej zadymy w tym lokalu kiedy Elbląg24 napisze, że wszystkiemu winna była pijana młodzież z Elbląga a właściciel to stróż porządku i wyznawca polskiego prawa
                                  • Gość: kulos kolanos Re: nowa praca Kuchejdy-Bony IP: *.elblag.vectranet.pl 19.01.13, 14:56
                                    Czy to ten były policmajster co to po pijaku telefony odbierał? Chyba się z SBK za bardzo nie polubią bo jego też obsmarował w swoim der spieglu. A tak nawiasem mówiąc to czemu dochodami SBK nie zainteresowała się skarbówka?
                                    • Gość: unia Re: nowa praca Kuchejdy-Bony IP: *.elblag.vectranet.pl 19.01.13, 16:57
                                      wystarczy wejść na stronę prokuratury aby dowiedzieć się o którego byłego policjanta chodzi

Komunikaty z dnia 05.07.2010

I A.060/2/10

W dniu 29 czerwca 2010r. Prokuratura Rejonowa w Braniewie, oskarżyła Roberta J. o to, że w okresie 29 maja 2009r. do 24 lipca 2009r. w Elblągu i Krynicy Morskiej działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, pełniąc funkcję publiczną – będąc funkcjonariuszem Komendy Miejskiej w Elblągu, powołując się na wpływy w Centralnym Biurze Śledczym Komendy Głównej Policji oraz utwierdzając w tym przekonaniu, czym wprowadził Katarzynę C. w błąd, dwukrotnie podjął się pośrednictwa w załatwieniu sprawy polegającej na pomocy w uchyleniu się od odpowiedzialności karnej Piotrowi C. oraz zniszczeniu materiałów dowodowych w sprawie karnej żądając w zamian korzyści majątkowej w postaci pieniędzy w kwotach 1000 złotych i 1000 euro oraz karty telefonicznej zasilającej konto w systemie pre-paid Simplus o wartości 50 złotych, nie mając przy tym zamiaru ani możliwości rzeczywistego zrealizowania zadania, którego się podjął, usiłował doprowadzić tym samym Katarzynę C. do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem, a ostatecznie w dniach 29 maja2009r., 01 września 2009r. oraz 17 września 2009r. w ustalonych okolicznościach, nie mając przy tym zamiaru ani możliwości rzeczywistego zrealizowania obietnicy, której wykonania się podjął, przyjął za pośrednictwem Ryszarda K. oraz osoby o imieniu Rafał korzyść majątkową w łącznej kwocie 5.350 złotych, doprowadzając Katarzynę C. i osobę o imieniu Rafał do niekorzystnego rozporządzenia mieniem powyższej wartości, tj. o przestępstwa przewidziane w art. 230§1 kk w zb. z art. 13§1 kk w zw. z art. 286§1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk w zw. z art. 12kk oraz w art. 230 § 1 kk w zb. z art. 286§ 1 kk w zw. z art. 11§ 2 kk.
                                      Nadto Prokuratura oskarżyła Ryszarda K. o to, że w dniu 29 maja 2009r. działając w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego i swoim zachowaniem ułatwiając jego popełnienie, udzielił pomocy Katarzynie C., która udzieliła korzyść majątkową funkcjonariuszowi Komendy Miejskiej Policji w Elblągu Robertowi J. w zamian za pośrednictwo w załatwieniu sprawy, polegającego na bezprawnym wywarciu wpływu na decyzję oraz działanie funkcjonariuszy Policji w postępowaniu karnym prowadzonym przeciwko Piotrowi C. i innym osobom, w ten sposób, że doprowadził do spotkania Katarzyny C. z Robertem J., a następnie mając pełną świadomość jej przeznaczenia, zakupił kartę telefoniczną zasilającą konto w systemie pre-paid Simplus o wartości 50 złotych, po czym w imieniu i z polecenia Katarzyny C., wręczył tę kartę Robertowi J., to jest o przestępstwo określone w art. 18§ 3 kk w zw. z art. 230a§1 kk.
                                      Akt oskarżenia został wniesiony do Sądu Rejonowego w Elblągu.
                                      • Gość: kulos kolanos Re: nowa praca Kuchejdy-Bony IP: *.elblag.vectranet.pl 19.01.13, 21:08
                                        No to widać doborowe towarzystwo:)
                                        • Gość: uporządkowanie Re: nowa praca Kuchejdy-Bony IP: *.205.77.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.01.13, 18:07
                                          Dzisiaj odbyła się sprawa o podział majątku po zmarłej Daniszewskiej Marii,która to w roku 1983 zapisała go na swoją wnuczkę Sylwię, ale jak się okazało łapę na jej majatku/mieszkanie przy al.Grunwaldzkiej 33m5/ zagarnął największy oszust w mieście Sebastian Bona-Kuchejda. Tak też nie zawahał się sięgnąć do kieszeni swojej "siostry". Niech się cieszy razem ze swoją mamuśką,że teraz jego siostra wraz ze swoją rodziną CÓRKĄ,SYNEM I 4 - LETNIĄ WNUCZKĄ
                                          będą zmuszeni wylądować na ulicy.Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                          ależ to wspaniała wiadomość! jeżeli Kuchejda przyjął w oświadczeniu spadkowym swoją część spadku po Babci to wszedł on w skład jego majątku i podlega teraz egzekucji komorniczej! w ten sposób będzie można w końcu zaspokoić część Wierzycieli czekających na swoje pieniądze.

• Gość: nghtbr Re: nowa praca Kuchejdy-Bony IP: *.elblag.vectranet.pl 23.01.13, 11:05
                                            Z jednej strony żal kobiety a z drugiej jest chociaż cień szansy na odzyskanie długów.
                                • Gość: miki Re: nowa praca Kuchejdy-Bony IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.13, 16:15
                                  A niech startuje na radnego, w sumie każdemu wolno. Najwyżej nikt go nie poprze.
        • Gość: gość Re: radnym nie moze zostac osoba z innego miasta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.13, 10:14
          juz nie mieszka.... na szczęcie
    • Gość: nie cierpię oszust Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: 171.25.192.* 23.01.13, 12:45
      Kuchejda wynajmuje teraz mieszkanie w nowo wybudowanym budynku przy ul. Oliwskiej tak więc wierzyciele wiecie gdzie uderzać ;)
      • Gość: !!! Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 22:21
        czyli zadłużył kolejnych ludzi nie płacąc im za wynajem
        • Gość: kulos kolanos Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 23.01.13, 23:01
          Stary adres chyba odwiedzało już za dużo wierzycieli i firm windykacyjnych.
      • Gość: zoltar Kuchejda mieszka na Oliwskiej IP: *.elblag.vectranet.pl 24.01.13, 21:33
        na Oliwskiej jest wspólnota mieszkaniowa, więc chyba trzeba przestrzec mieszkańców tych budynków aby skrupulatnie pilnowali rozliczeń tego Pana za wodę itd. bo może być niespodzianka przykra, swoją drogą to ile on już adresów popalił na wynajmowanych mieszkaniach?!?
        • Gość: kalc kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 25.01.13, 09:44
          Kuchejda wyjaśnił na Facebook`u dlaczego na Elbląg24.pl tak lansuje referendum

"Nie ukrywam tego, że popieram referendum. Popieram inicjatywę, w której głos zabiorą mieszkańcy. Wspólnie z rodziną podpisaliśmy się na listach Grupy Referendalnej. Niech mieszkańcy zdecydują."
          • Gość: alex Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 19:23
            może czas na referendum ?
            kto jest za tym aby wymiar sprawiedliwości dobrał się do dupy kuchejdy?
            • Gość: leon Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 27.01.13, 00:09
              Kuchejdo -Bono piszą na twój temat wiadomości prawdziwe na tym forum ,dlaczego pomimo twojego straszenia wielu, prokuratorem,sądem ,odszkodowaniami itd. jeszcze NIKOGO nie pozwałes ? Piszą o tobie źle, bardzo źle i nazwiska nie przekręcają .Masz możliwość WYCIĄGNĄĆ kasę od tych nieżyczliwych .Od tych korym wisisz kasę za wynajem mieszkań i innych .
              • Gość: kulos kolanos Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 27.01.13, 00:20
                Bo wie że nie wygra. A co znowu komuś może zapomniał za coś zapłacić?
                • Gość: lex Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 27.01.13, 12:23
                  Nowa manipulacja SBK to pisanie na Elbląg24 o awarii kanalizacji w nowej dyskotece Disco Imperiale podczas gdy pół miasta huczy, że policja, straż miejska i urząd zakwestionowały warunki organizowania imprez masowych w tym miejscu zwracając uwagę na bezpieczeństwo uczestników, brak dróg ewakuacyjnych i po prostu wysokie ryzyko zagrożenia życia i zdrowia dla ludzi będących w środku na wypadek pożaru itd. Aby wiadomość nie wyciekła dalej zrobili ustawkę z wizytą w domu dziecka ze słodyczami dla wychowanków i podkręcają informację, że jest "poważna awaria rury w dyskotece". Prawdy oczywiście nie napiszą...
                  • Gość: znam gnoja Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 27.01.13, 23:10
                    Kuchejda jak mówi ,że mówi prawde to mówi , przecież chce być radnym...
                    A oto kilka przykładów,
                    Kuchejda pisze:
                    [ Na wstępie kilka faktów, bo autor tego wpisu może ponieść konsekwencje karne, bo 99% informacji to kłamstwa. Nazwanie mnie sprawcą największych afer finansowych w Elblągu to kpina. Nigdy w żadnych aferach nie brałem udziału. NIE ZOSTAŁEM SKAZANY prawomocnym wyrokiem sądu ]

A więc jak było naprawdę ; www.tv.elblag.pl/6,1334-skazany_sebastian_k._.html

Tak samo z jego dziennikarskim wykształceniem , zastanawiające gdzie po ukończeniu jedynie szkoły podstawowej nadają tytuł dziennikarza ??? , ale co tam , przecież to drobny szczegół.
                    • Gość: selawi Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.13, 21:18
                      www.tv.elblag.pl/6,1334-skazany_sebastian_k._.html wszystkich zainteresowanych osyłam do tej strony niech zobaczą jaki sebastianek jest niewinny!!!!!!!!!!!!!
                      • Gość: gość Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 30.01.13, 21:07

www.info.elblag.pl/5,19575,Ukarany-za-nielegalna-zbiorke.html
                        Ciekawe gdzie zapodziało się te 30 tyś.
                        nic nie słychać aby je oddał komukolwiek .
                        • Gość: lex Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 31.01.13, 18:26
                          Bona-Kuchejda systematycznie usuwa z Elblag24 komentarze informujące o jego udziale w sytuacji narażenia bezpieczeństwa, zdrowia i życia ponad tysiąca osób polegającym na reklamowaniu dyskoteki Imperiale, która nie spełniając kryteriów ustawy o organizacji imprez masowych, nadzoru budowlanego oraz policji i straży pożarnej rozpoczęła działalność. Dyskoteka o czym już wie całe miasto została zamknięta decyzjami administracyjnymi a Elbląg24 nabrał wody w usta nie informując o tej sytuacji rozpuszczając tylko plotkę o "pękniętej rurze w dyskotece". Bona-Kuchejda jest stroną w tej sprawie bo reklamami i artykułami zachęcił ludzi aby tam poszli mimo, że obiekt w ogóle nie nadawał się do organizacji tego typu imprez. Przez analogię proszę sobie przypomnieć sprawę pożaru podczas koncertu w Stoczni Gdańskiej lub ostatnią sprawę z dyskoteką w Brazylii.

Jakieś oświadczenie w tej sprawie panie Sebastianie?
                          • Gość: prawnik Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 01.02.13, 10:22
                            Jeżeli Sebastian Bona-Kuchejda reklamą zachęcił elblążan aby poszli do dyskoteki która powstała jako samowola budowlana przez co naraził na ryzyko utraty zdrowia lub życia wiele osób i jeżeli działał z właścicielami dyskoteki wspólnie i w porozumieniu to ma gotowy zarzut i może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Jeszcze gorzej jeśli miał wiedzę, że obiekt nie spełnia kryteriów prawa i nie posiada zezwoleń a pomimo to reklamował dyskotekę Imperiale budując u czytelników przeświadczenie, że lokal jest w pełni przygotowany do przyjęcia i obsługi gości. Upraszczając, bo w tej sprawie stanowisko zajmie pewnie prokuratura, mógł celowo i świadomie wprowadzić setki ludzi w błąd w celu osiągnięcia korzyści materialnej jaką była zapłata za reklamę
                            • Gość: alina Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.13, 21:14
                              i co kolejne umorzenie albo zawiasy?
                              dość!
                              ten człowiek powinien stanąć przed prawdziwym wymiarem sprawiedliwości a ci powinni go konkretnie ukarać!
                              ile jeszcze będą mu popuszczać?
                              • Gość: selawi Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 12:25
                                Tak długo, jak swoim urokiem i dzieciną naiwnością wymiaru sprawiedliwości w Elblągu w osobach sędziów i prokuratorów będzie się bujał i wyśmiewał ze wszystkich dookoła. Ostatnio prawdopodobnie zmienił miejsce zamieszkanie i wynajmuje mieszkanie przy ul.Oliwskiej w Elblągu. Jak długo jeszcze będzie bazować na naiwności ludzi ,którzy zwodzeni jego obietnicami będą wynajmować mu lokale.? A co do majątku w którego wszedł w posiadanie ,to tak do końca to nie jest,ponieważ w perfidny sposób razem ze swoją matką omamili staruszkę - babcie jego - która całe swoje życie poświęciła "znajdzie" i jemu- pomagając najpierw pierwszej a potem drugiemu w postaci płaconych rachunków ,pożyczek bankowych, samochodów na raty, telefonów komórkowych, sprzętu agt i rtv,baci która mówiła ,że mieszkanie jest jego siostry. A on wykorzystując jej już wiek i chorobę wieku starczego wszedł w posiadanie części majątku babci.Oczywiście ma akt notarialny ,ale doskonale on i jego mamuśka wiedzieli ,że mieszkanie było zapisane na jego siostrę Sylwię dwoma odrębnymi testamentami.Babcia całe życie swoje powtarzała ,że im pomaga a mieszkanie będzie dla wnuczki.Przecież miał mieszkanie rodziców przy ul.Woj,Polskiego ale doprowadził je do ruiny i sprzedał za grosze ,za wiedzą swoich rodziców . Ciekawe ,czy zapłacili podatek do Urzędu Skarbowego.?Tak też, jak widać nie ma on sumienia, aby własnej siostrze zabrać to, co jej zostało po babci i dziadku ,a co dopiero mówić o tych wszystkich obcych ,których wykorzystał finansowo.Ale nie tylko to, pamiętacie ,że swego czasu poruszał się samochodem marki Peugot ,który rzekomo został mu skradziony!? Otóż nie ,kupił go mieszkaniec Żywca .Obecny właściciel może nim jeździć warunkowo ,ponieważ samochód był w rejestrze samochodów kradzionych.Ciekawe co na to firma,która ubezpieczyła smochód!!!!????Wszczęte postępowanie przez komendę Policji w Żywcu utknęło prawdopodobnie w martwym punkcie,ponieważ Policja z Elbląga "nie może" ustalić miejsca pobytu Sebastiana Bona-Kuchejdy!!!???,a który jak wszystkim wiadomo udziela się medialnie,"znajomi" z Policji informują go o zdarzeniach w naszym mieście,wywiady z politykami z pierwszych stron gazet lokalnych itd.,itd..........Kiedy w końcu ,ktoś odważy się i za wszystkie krzywdy pokrzywdzonych przez tego absolwenta podstawówki dobierze się mu do tyłka.Jak długo jeszcze będą zapadały wyroki w zawiasach za przestępstwa podobne,przecież w postępowaniach karnych sprawdzana jest karalność osoby podejrzewanej,czy w systemie nie ma informacji że Kuchejda był karany!!!!. A może dlatego ,że teraz ma dodany człon do nazwiska??????!!!!!!Na koniec już ,ci którzy przyczynili się do urodzenia takiej hieny,powinni się zapaść pod ziemię. Ale jabłko pada nie daleko od jabłoni i raczej się nie zapadną.!!!
                                • Gość: kuloskolanos Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 03.02.13, 02:06
                                  On podsłuchuje częstotliwość policyjną bo w policji to nienawidzą go jak żydzi pana Jezusa także od psiarskich to raczej on dostanie kopa w dupsko niż jakieś informacje
                                • Gość: leon Re: kolejne wyznanie Kuchejdy IP: *.elblag.vectranet.pl 06.02.13, 11:49
                                  [Na koniec już ,ci którzy przyczynili się do urodzenia takiej hieny,powi
                                  > nni się zapaść pod ziemię.]
                                  Pewnie niedługo się zapadną wzorem - jak zrobiła to już jego babcia !
                            • Gość: rtg Kuchejda i Penkalski w biznesie dyskotekowym IP: *.elblag.vectranet.pl 26.02.13, 00:09
                              SBK odcięty od dochodów z disco imperiale tworzy kolejną bajeczkę, źe ten lokal miał wszystkie papiery w porządku ale złośliwi urzędnicy lokal zamknęli! Bajka o pękniętej rurze poszła w zapomnienie. Teraz na odsiecz przybywa poseł Penkalski, który chce pomóc tej uczciwej dyskotece stanąć na nogi.

www.elblag24.pl/fakty/84830-disco-imperiale-kontrola-i-pomoc-posla.html
                              • Gość: obserwator Re: Kuchejda i Penkalski w biznesie dyskotekowym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.13, 08:43
                                to skrawa na kolejny skandal z politykiem w tle a z sbk w roli głównej?
                                • Gość: selawi Re: Kuchejda i Penkalski w biznesie dyskotekowym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.13, 11:32
                                  Dobrały się dwa" Michały" jeden duży, drugi mały.Łączy ich wspólna nić "czysta kartoteka o niekaralności".Takich polityków i małych Plichtów więcej nam potrzeba ,a wszyscy będziemy chodzić bosy i nadzy.
    • Gość: obserwator Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 02.02.13, 14:32
      Nie przesadzajcie z tym startowaniem złodzieja kuchejdy na radnego.
      Przede wszystkim musiałby mieć jakiekolwiek wykształcenie i być osoba nie karaną za przestępstwa pospolite , więc nie ma strachu , kuchejda nie spełnia żadnego z tych warunków !
      A co do jego dalszej kariery ? pozostała mu tylko działalność gospodarcza, bo w UM nie nadawałby się nawet na ciecia !
      • Gość: lex Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 05.02.13, 15:50
        kolejny raz życie zaprowadzi pana Kuchejdę przed oblicze Temidy?
        dom.elblag.net/artykuly/elblaska-prokuratura-zbada-sprawe-dyskoteki-przy-u,2415.htm
        • Gość: MariuszLewandowski Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: 62.87.224.* 05.02.13, 21:18
          To teraz moi fani mnie porzucili i zajęli się dziennikarstwem ? To już nie kradnę prądu ? Won mi na fora pisać o mnie bo mam parci na szkło i zostanę nowym prezydentem ... Nie krzaczyć mi tu po bokach lenie patentowe no jazda..... Ale już
          • Gość: kuloskolanos Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 05.02.13, 23:24
            spadaj na drzewo trollu. Tylko tutaj ciebie brakowało niespełniony egocentryku.
        • Gość: leonZ disco imperiale w prokuraturze IP: *.elblag.vectranet.pl 06.02.13, 18:19
          skoro jest zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez właściciela dyskoteki disco imperiale w Elblągu to chyba można wyłączyć do odrębnego postępowania udział lokalnego portalu Elbląg24 w reklamowaniu tego miejsca i zachęcaniu ludzi do udziału w imprezie masowej która nie posiadała żadnych zezwoleń, w ten sposób p. Bona-Kuchejda swoim działaniem wyczerpuje zapisy Art. 286. § 1. "Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.", można sprawdzić czy działali z własnej woli czy też reklamy szły na podstawie jakieś umowy a jeżeli była umowa to co było jej przedmiotem i jak zostało to rozliczone, z drugiej strony po co było reklamować wydarzenie które nazwano charytatywnym, ten wątek może okazać się ciekawszy niż ten zasadniczy w sprawie którego zawiadomienie złożył Inspektorat Budowlany
          • Gość: trunkowy Re: disco imperiale w prokuraturze IP: *.182.233.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.02.13, 23:12
            jeśli lokal nie miał wymaganych zezwoleń to na jakiej podstawie sprzedawano tam alkohol ?????!!!!!!!!!!!! co na to US Elbląg
            • Gość: leon Re: disco imperiale w prokuraturze IP: *.elblag.vectranet.pl 07.02.13, 22:35
              Zmiana władzy jest nie zbędna aby PORZADEK zapanował .Ta władza nie rozliczy prokuratorów ,którzy kamuflują przestępstwa Bony-Kuchejdy .TYLE WYROKÓW !żaden skazujący .Czy ten PARASOL ochronny ma imie i nazwisko ?... ma
              • Gość: obserwator Re: disco imperiale w prokuraturze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.13, 17:31
                podaj nazwiska
                • Gość: lex Re: disco imperiale w prokuraturze IP: *.elblag.vectranet.pl 09.02.13, 20:49
                  Raczej pewne jest to, że Sebastian Bona-Kuchejda nie znajdzie się na liście wyborczej Ruchu Palikota w najbliższych wyborach samorządowych w Elblągu ale coraz więcej nieoficjalnych informacji wskazuje na bliskie relacje tego Pana z tym ugrupowaniem oraz posłem Wojciechem Penkalskim. Aby uniknąć posądzeń o snucie insynuacji na ten temat resztę pozostawiamy inteligencji Czytelników tego forum, którzy mogą samodzielnie dojść do wniosków o jakie relacje może chodzić osobie mającej od kilku lat problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych, mającej egzekucje komornicze lub postępowania firm windykacyjnych oraz zapisy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), Rejestrze Dłużników oraz Biurze Informacji Gospodarczej (BIG).

Zaangażowanie portalu Elbląg24 w inicjatywę referendalną w Elblągu jest widoczne, podobnie jak było widoczne do niedawna zaangażowanie tego portalu w sukces dyskoteki Disco Imperiale. Można założyć, że to zaangażowanie jest bezinteresowne i Sebastian Bona-Kuchejda nie czerpie z tego tytułu żadnych korzyści materialnych podobnie jak na drodze logiki można założyć, że to zaangażowanie jest związane z korzyściami materialnymi ale nie ma dowodów aby potwierdzić, którąś z tych hipotez.

Jeżeli Czytelnicy Forum mają jakieś swoje doświadczenia z tym Panem to mogą wskazać, która z tych hipotez jawi się jako bardziej prawdopodobna.

• Gość: gość Re: disco imperiale w prokuraturze IP: *.elblag.vectranet.pl 10.02.13, 22:07
                    Nie jest przecież tajemnicą ,że poseł Penkalski w przeszłości był karany za pobicie, groźby bezprawne wobec świadka i wymuszenie rozbójnicze, łącznie przez ponad dwa lata odbywał karę pozbawienia wolności (do 2003) - obecnie kary posła w przeciwieństwie do kuchejdy uległy zatarciu, więc można założyć z całą pewnością że łączy ich kryminalna przeszłość , ale czy tylko... wiadomo ,że Ruch Palikota uchodzi za partie wielce "tolerancyjną" i być może właśnie ta "tolerancja" ich połączyła.
                    • Gość: kancer SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 14.02.13, 08:37

rzetelny dziennikarz i publicysta katolicki Sebastian Bona-Kuchejda w akcji

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v-pqN296zdg#start=0:00;end=19:43;autoreplay=false;showoptions=false
                      • Gość: znam gnoja Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 14.02.13, 16:57
                        Wiecie co to jest GNIDA ???
                        To taki pasożyt który nie zwraca uwagi gdzie się przylepia, ale dba tylko o to aby jemu było dobrze i miał na kim żerować !!!
                        Doskonałym tego przykładem jest właśnie ta mierna "dziennikarzyna" z podstawowym wykształceniem.
                        • Gość: on Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.13, 18:53
                          zdeptać gnidę!!!
                          • Gość: kancer Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 14.02.13, 20:13
                            trochę szacunku proszę Państwa bo to przecież główny doradca ds PR Ruchu Palikota w Elblągu, który knuje jak obalić w referendum obecne władze miasta, a potem już otwarta droga do złapania zleceń reklamowych i wypasania się na publicznych pieniądzach, zobaczycie o panu Kuchejdzie nasze dzieci będą jeszcze się z książek uczyć, zobaczycie
                            • Gość: haha Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.13, 09:17
                              gó... prawda, on nie ma zielonego pojęcia o polityce i jeszcze z taką przeszłością< hahhahaha
                              • Gość: forumowicz Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 15.02.13, 15:40
                                Czytam i zastanawiam się o co chodzi z tym człowiekiem ? To forum jest przepełnione informacjami na jego temat ,czy tylu ma wrogow ,czy wymiar sprawiedliwości rzeczywiście traktuje przestępców wedle swojego uznania a nie wedle KK ?
                                • Gość: lex Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 15.02.13, 18:12
                                  Ja też czytam i zastanawiam sie co robi Kurator, który zajmuje sie w okresie próby w czasie zawieszenia kary pozbawienia wolności panem SBK - nie można ustalić stałego miejsca pobytu tego Pana i nawet Policja ma z tym kłopot, jego działalność qusi dziennikarska co rusz ociera się o naruszenie dóbr osobistych, nie wiem jak taką postawę oceni sąd. Pijany chłop ze wsi na rowerze dostaje kare bezwględngo pozbawienia wolności, tu mamy człowieka balansującego na granicy prawa i organy prawa jakby tego nie zauważały.
                                  • Gość: Magdalennnaaaa Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.02.13, 19:11
                                    on sie dosklonale nadaje do partii RP ( rucha palikota) wgl do polityki bo tam sami zlodzieje partacze gnidy szumowina geje (nie to ze nie mam tolerancji aczkolwiek nie przesadzajmy) cioty i inne wynalazki
                                  • Gość: selawi Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.13, 19:39
                                    Policja gdyby chciała dawno by znalazła sbk,ale widocznie ma" coś wspólnego "z nim skoro jest tak nieudolna.Teraz prawdopodobnie wynajmuje mieszkanie przy ul.Oliwskiej a wcześniej przez okres kilku miesięcy mieszkał pod nosem Policji ul.Malborska nr 21.A co do Pana Kuratora, to gdyby ten Pan był rozliczany za swoje efekty w pracy, jak przeciętny Kowalski, to dawno by już gnidę znalazł.A tak robi wywiady z politykami PIS,prezydentem miasta itp i wszyscy mu klaskają, a on śmieje się im w oczy.Poniżej - link z wywiadem - PIS

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v-pqN296zdg#start=0:00;end=19:43;autoreplay=false;showoptions=false
                                    • Gość: gość Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 15.02.13, 21:22
                                      selawi ,ciągłe podawanie TEGO linku sprawia gnidzie przyjemność ,bo ta kanalia czeka na miliony wejść na jego youtube . Żal mi Pana Wilka ,który poniesie "brzemię" tego wywiadu .Wszyscy ,którzy zetknęli się z "przeuroczym "sebastianem mają KŁOPOTY ... .. nie żartuję ,to szatan w ludzkiej postaci .Sami oceńcie .
                                      • Gość: selawi Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.13, 22:19
                                        Podzielam Twoją wypowiedź,ale tu mniej chodzi o szumowinę sbk , a o głupotę i ciemnotę rządzących w tym mieście. Każdy kto z sbk się zadaje, takim samym się staje, jak jak on i jemu podobni,
                                        • Gość: lex Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 17.02.13, 21:51

Bona-Kuchejda pracuje solidnie na kolejne zarzuty prokuratorskie swoimi wypowiedziami na Facebook:

czwartek 14.02.2013. godzina 14:00
                                          (użytkownik Janusz D...) myślenie obecnego prezydenta i wiceprezydenta jest paramafijne
                                          sobota 16.02.2013. godzina 01:58
                                          (Sebastian Bona-Kuchejda) mam obawy że nie tylko myślenie...
                                • Gość: hania Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.02.13, 22:12
                                  szkoda mi tylko jego żony i dziecka, dziewczyna wygląda na sympatyczną a musi żyć z takim bagażem w postaci męża. Szok.
                                  • Gość: paweł Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.13, 19:01
                                    SBK zajmij się lepiej tym
                                    www.handeldlugami.pl/www/dlug,002001611096,%60%60semi%60%60,sebastian,kuchejda,elblag.html
                                    www.handeldlugami.pl/www/dlug,002001609459,%60%60semi%60%60,sebastian,kuchejda,elblag,2.html
                                    • Gość: semi Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.02.13, 19:25
                                      weźcie się zajmijcie swoim życiem zamiast komuś dupę obrabiać
                                      • Gość: , Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 19.02.13, 19:33
                                        A może poszuka pani tego linku 'elbląg parówa "
                                      • Gość: selawi Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.13, 08:10
                                        A kto normalny chciałby obrabiać takiemu dupę. Chociaż może znajdą się tacy ,którzy z "parówką" chcą się zabawić!!!???
                                      • Gość: emi Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.13, 13:16
                                        A kto normalny chciałby obrabiać takiemu dupę. Chociaż może znajdą się tacy ,którzy z "parówką" chcą się zabawić!!!???
                                  • Gość: gość Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 19.02.13, 19:28
                                    A mnie jest szkoda jedynie dziecka ,jego żona od dawna wie czym on, Sebastian Bona Kuchejda jej mąż sie zajmuje a chetnie rękę wyciąga po kasę do niego .Choć wie .... nie przeraża ją (delikatnej,subtelnej) że od lat żyje z przekrętów meża .KAŻDY PRZEKRĘT sebastiana bony kuchejdy -to czyjś dramat ,tragedia .....Pani Emilia powinna zrobić rachunek sumienia ......Każdy ,kto się z nim zetknął ,jest naznaczona .
                                    • Gość: gość Re: SBK w zbliżeniu z PiS IP: *.elblag.vectranet.pl 19.02.13, 20:35
                                      "Każdy ,kto się z nim zetknął ,jest naznaczona ". NAZNACZONA to słowo zostało napisane ze świadomością ,kim jest ten ,sebastian +bona zd.kuchejda
                                      • Gość: MW Pozew zbiorowy IP: *.elblag.vectranet.pl 20.02.13, 23:38
                                        Czy do kogoś z Państwa dotarło już pismo warszawskiej kancelarii, która gromadzi osoby poszkodowane do pozwu zbiorowego ws tego Pana? Ja dziś to odebrałem na poczcie, w końcu ktoś się za to wziął!
                                        • Gość: ss Re: Pozew zbiorowy IP: 78.8.27.* 21.02.13, 14:16
                                          piszemy
                                        • Gość: zainteresowany Re: Pozew zbiorowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.13, 14:35
                                          jestem zainteresowany , podaj namiar tej kancelarii - ten koleś wisi mi 10 tys
                                          • 2witolds Re: Pozew zbiorowy 26.02.13, 23:43
                                            Szanowni, wesprę każde działania związane z ukazaniem prawdziwego oblicza bohatera tego wątku. Proszę o kontakt 2witolds@gazeta.pl
                                            • Gość: ciekawski Re: Pozew zbiorowy IP: *.adsl.highway.telekom.at 10.05.13, 17:42
                                              tak przypadkowo wszedlem w te strone i tak sobie mysle jakie wy wszyscy macie cele gnebic czlowieka zasluzonego w elblagu i okazania rzeczywistej prawdy jak funkcjonuje rzadzacy UM w raz z podleglymi pracownikami w stosunku do obywatela miasta ELBLAG.Gdyby nie on do czego by doszlo upadek calkowity.Nie bronie tego czlowieka ale wytykam wam wszystkim zlosliwosc wielka do zwyklego czlowieka .Dlaczego nie okazujecie tej zlosliwosc co kazdego z nas gnebi brak pracy podwyzki radary korupcja i.t.d Przez jednego pajaca co zorganizowal to forum tyle nienawisci i to tylko mala grupa bioracych udzial w dyskusji jedni i ci sami a w tym rodzina tego pana siostra szwagier ja znam troche inna wersje panie selawi bardziej rzetelna od waszej ale to bedzie na ten temat juz nie dlugo
                                              • Gość: on Re: Pozew zbiorowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.13, 13:34
                                                już znamy twoją rzetelność
            • Gość: Ciekawski Re: disco imperiale w prokuraturze IP: 212.2.126.* 27.02.13, 01:12
              Ciekawi mnie skąd tylu tu ludzi ma tyle sprzecznych informacji, wprawdzie niektóre ocierają o jakiś kawałek prawdy, ale po upiększaniu plotki niejedna tu wypowiedź jest lepiej ubarwiona od artykułów SBK (choć za tym panem też nie przepadam). A chodzi mi o sprawę Disco Imperiale. Prawda: zamknięta zastała przez właścicieli jak okazało się że brakuje im kompletu potrzebnych dokumentacji. Brakowało, w świetle tego jak ktoś podpier.... do nadzoru budowlanego w Olsztynie, o powstaniu takiego obiektu bez odbiorów budowlanych. Sprawę inspektor z Olsztyna zgłosił do prokuratury. Wynik jest taki, że sprawa została umorzona czy coś takiego, ponieważ NIE było zmiany w konstrukcji budynku w jakikolwiek sposób, tylko zmiana przeznaczenia z użytku magazynowego na użytek usługowo-coś tam. Przeprowadzona adaptacja na takie przeznaczenie nie podlegała wymogom uzyskiwania pozwoleń inspektoratu budowlanego. Inne wymagane papiery przy zmianie przeznaczenia lokalu były w porządku. Na tej podstawie zostały wydane wszelkie pozwolenia i rejestracje począwszy od rejestracji kas fiskalnych w US, skończywszy na koncesji na sprzedaż alkoholu. Jedynym prawdziwym brakiem i uchybieniem w papierach były wymagania sanepidu co do badań pracowników, które są potrzebne na cały przedstawiony zakres działalności tej dyskoteki. Ale jak ktoś chciał namieszać to wiadomo, biurokracja robi swoje, każda instytucja, każdy inspektor, prokuratura itd. ma swój określony czas według prawa na odpowiedź itd. i tak wyjaśnianie całego zamieszania trwa tyle czasu, a inwestycja zamiast odrabiać włożone w nią pieniądze, odrabia prace domową złośliwości i nieczystej gry lokalnej konkurencji.
              • Gość: lex Disco Imperiale Kuchejda Penkalski Coccieri IP: *.elblag.vectranet.pl 27.02.13, 08:48
                W odpowiedzi na poprzedni wpis:

Ciekawi mnie skąd tylu tu ludzi ma tyle sprzecznych informacji, wprawdzie niektóre ocierają o jakiś kawałek prawdy, ale po upiększaniu plotki niejedna tu wypowiedź jest lepiej ubarwiona od artykułów SBK (choć za tym panem też nie przepadam).
                To proste. zarówno pan Kuchejda jak i jego rodzina czyli pan Marco Cocchieri mają w Elblągu dużo wrogów, których sobie narobili przez sposób prowadzenia interesów, jak się do tego dołoży informację o ich lekkim sposobie traktowania swoich zobowiązań i braku ochoty do regulowania zadłużeń mamy po prostu dwie kontrowersyjne postacie tzw. "elbląskiego biznesu" a takim osobom raczej się nie kibicuje

A chodzi mi o sprawę Disco Imperiale. Prawda: zamknięta zastała przez właścicieli jak okazało się że brakuje im kompletu potrzebnych dokumentacji.
                Nie prawda, dyskoteka została świadomie otwarta w dniu 18.01. i zorganizowano występ duetu DJ Kalwi i Remi, dyskoteka działała również w dniu kolejnym 19.01. - to nie jest tak, że się właściciele obudzili w niedzielę 20.01. rano i zauważyli "ojej przecież my nie mamy całej dokumentacji i musimy jednak lokal zamknąć" tylko odpowiednie służby wydały decyzję o jej zamknięciu. Gdyby nie ingerencja urzędników lokal spokojnie by się bujał dalej bez tych papierów

Brakowało, w świetle tego jak ktoś podpier.... do nadzoru budowlanego w Olsztynie, o powstaniu takiego obiektu bez odbiorów budowlanych.
                Nikt nie musiał donosić, przecież była mocna reklama tej dyskoteki, plakaty prawie na każdej szybie na ulicach Elbląga, portal Kuchejdy Elbląg24 pisał tylko o wielkim otwarciu. To wystarczyło aby się zainteresować lokalem

Sprawę inspektor z Olsztyna zgłosił do prokuratury. Wynik jest taki, że sprawa została umorzona czy coś takiego, ponieważ NIE było zmiany w konstrukcji budynku w jakikolwiek sposób, tylko zmiana przeznaczenia z użytku magazynowego na użytek usługowo-coś tam.
                Obowiązkiem urzędnika było zgłoszenie do prokuratury, sprawa się toczy przecież normalnie i żadnego umorzenia nie było, świadkowie są wzywani, zbierana jest dokumentacja.

Przeprowadzona adaptacja na takie przeznaczenie nie podlegała wymogom uzyskiwania pozwoleń inspektoratu budowlanego. Inne wymagane papiery przy zmianie przeznaczenia lokalu były w porządku.
                Logiczna sprzeczność - coś co wymaga posiada zezwoleń musi takie zezwolenia posiadać. Brak tych pozwoleń jest działaniem bezprawnym.

Na tej podstawie zostały wydane wszelkie pozwolenia i rejestracje począwszy od rejestracji kas fiskalnych w US, skończywszy na koncesji na sprzedaż alkoholu.
                Nie ma żadnego związku z remontem pomieszczeń, wymogami prawnymi posiadania zezwoleń na prace remontowe a rejestracją kasy fiskalnej. Co do koncesji to chyba sprawa ma inny wątek - jak dzielnicowy mógł wystawić pozytywną opinię na temat tego miejsca i lokalu bez rzetelnej oceny zagrożeń dla uczestników imprez w tym lokalu. Ale to już sprawa dla wewnętrznej kontroli w KMP Elbląg

Jedynym prawdziwym brakiem i uchybieniem w papierach były wymagania sanepidu co do badań pracowników, które są potrzebne na cały przedstawiony zakres działalności tej dyskoteki. Ale jak ktoś chciał namieszać to wiadomo, biurokracja robi swoje, każda instytucja, każdy inspektor, prokuratura itd. ma swój określony czas według prawa na odpowiedź itd. i tak wyjaśnianie całego zamieszania trwa tyle czasu, a inwestycja zamiast odrabiać włożone w nią pieniądze, odrabia prace domową złośliwości i nieczystej gry lokalnej konkurencji.
                No chyba nie do końca skoro Nadzór Budowlany wydał decyzję o zamknięciu i powiadomił prokuraturę. Brak książeczek sanepidowskich to drobiazg rzeczywiście. Skoro jak tu się autor chwali, że zostały zarejestrowane kasy fiskalne to Urząd Skarbowy powinien sprawdzić jak wygląda raport z tych z dnia 18.01. i 19.01. i zestawić to z fakturami zakupu towaru na te dwie imprezy, dodatkowo warto sprawdzić czy na kasy nabito pobieraną opłatę za wstęp w dniu 19.01. Jak się piszę, że inwestycja ma odrabiać włożone w nią pieniądze to warto zajrzeć do umowy spółki cywilnej, która prowadzi lokal, bo tam się może okazać, że wkłady własne wspólników wynosiły po 5.000zł to co niby mają odrabiać. Chyba, że ten milion złotych jak zainwestowano w lokal o czym pisał Kuchejda na Elbląg24 ale to również zadanie dla Urzędu Skarbowego by sprawdzić kto ten milion zainwestował, gdzie są akty notarialne i gdzie zapisano ten udział finansowy w dokumentach firmy. Bo może milion wyłożył ktoś z dużego miasta na cichy procent?

Czekamy na artykuł o tej sprawie na Elbląg24
                • Gość: Gość Re: Disco Imperiale Kuchejda Penkalski Coccieri IP: *.elblag.vectranet.pl 03.03.13, 21:38
                  [ Kuchejda jak i jego rodzina czyli pan Marco Cocchieri ]
                  Cocchieri - rodziną kuchejdy ????
                  Wiadomym jest że kuchejda to gej , ale żeby od razu rodzina ?
                  Lex -napisz coś więcej na ten temat... bo być może kuchejda dopuścił się bigami !!
                  • Gość: pimp Disco Imperiale Kuchejda Penkalski Coccieri IP: *.elblag.vectranet.pl 04.03.13, 08:49

dla Seby każdy kto płaci pod stołem i nie powiadamia komornika jest rodziną, każdy kto płaci bez faktury w barterze jest bliską rodziną
                    • Gość: ubuntu Re: Disco Imperiale Kuchejda Penkalski Coccieri IP: *.elblag.vectranet.pl 07.03.13, 19:59

Obrońca dyskoteki Imperiale o swoim życiu, poseł Penkalski wspomina

rokor1.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1434:spod-celi-pod-palikota&catid=64:money&Itemid=179
                    • Gość: KD Disco Imperiale Kuchejda Penkalski Coccieri IP: *.elblag.vectranet.pl 11.03.13, 07:10
                      zaczyna się to co powinno być od dawna czyli zamykanie drzwi przed ludźmi Kuchejdy, najpierw jak promowali disco imperiale jechali po innych lokalach, teraz jak gdyby nigdy nic chcą sobie tam chodzić na wódeczkę, poproście pana posła niech Wam dyskotekę uruchomi z powrotem podobno tak się zaangażował

www.elblag24.pl/fakty/84904-z-doswiadczenia-bollywood-nocne-kluby-a-rampa-w-auschwitz.html
                      czytaj również:
                      forum.gazeta.pl/forum/w,56,140539812,140539812,Nowy_biznes_Sebastiana_Bona_Kuchejdy.html
                      • Gość: windykacja Re: Disco Imperiale Kuchejda Penkalski Coccieri IP: *.elblag.vectranet.pl 18.03.13, 09:32

W związku z niemożliwością skutecznego doręczenia wezwania na przesłuchanie ze względu na brak informacji o aktualnym miejscu i adresu pobytu p. Sebastiana Bona-Kuchejdy i w związku z brakiem możliwości skutecznego doręczenia zajęć komorniczych i sądowych nakazów zapłaty prosimy forumowiczów o pomoc w ustaleniu tego adresu. Jednocześnie prosimy o pomoc we wskazaniu prawidłowego adresu-siedziby portalu Elbląg24.pl, dotychczasowy adres Elbląg Fabryczna 5 jest już nieaktualny (wypowiedzenie umowy najmu lokalu).
                        • Gość: kuloskolanos >windykacja IP: *.elblag.vectranet.pl 21.03.13, 09:26
                          Przyjdź 22marca na marsz niezadowolonych to go spotkasz i wręczysz wezwanie
                          • Gość: gość Re: >windykacja IP: *.elblag.vectranet.pl 21.03.13, 22:55
                            Przyjdź 22marca na marsz niezadowolonych to go spotkasz i wręczysz wezwanie " żart ! ? Zaproszony kuchejda będzie tam przyjmował wezwania ! ? KTO ORGANIZUJE TEN MARSZ ?
                            • Gość: beny Kuchejda Penkalski Wilk IP: *.elblag.vectranet.pl 21.03.13, 23:54
                              Kuchejda kilka razy w tygodniu pojawia się w siedzibie PiS i pracuje dla ich sztabu przekazując info od braniewskiego VIPa, tam wysyłajcie komornika
    • Gość: szuja Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.03.13, 18:03
      szuja oskarża innych o przestępstwa a sam nie jest krystalicznie czysty. Proponuję bojkot SBK i jego śmiesznej gazetki - nie czytamy, nie komentujemy. SBK jest w Elblagu persona non grata!
    • Gość: genio Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: 62.87.225.* 26.03.13, 07:31
      Ruch Palikota pasuje do naszego Sebastianka ;)
      • Gość: lex Sebastian Bona-Kuchejda areszt IP: *.elblag.vectranet.pl 26.03.13, 08:00
        Skoro ten pan Kuchejda swoim postępowaniem ciągle popada pod zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, to może w końcu będzie wniosek o jakiś środek zapobiegawczy dla p.Kuchejdy
        • Gość: Bląg Re: Sebastian Bona-Kuchejda areszt IP: *.elblag.vectranet.pl 26.03.13, 10:41
          Może tez wniosek o areszt tymczasowy dla pana Lewandowskiego. Ja nie wierzę władzy i Kuchejdzie
        • Gość: obserwator Re: Sebastian Bona-Kuchejda areszt IP: *.elblag.vectranet.pl 26.03.13, 11:27
          Kuchejda dalej bezkarny , bezpodstawnie oskarża i pomawia wszystkich ( dla przypomnienia sprawa dr. Rzepy )
          Dużą winę za tę sytuację można przypisać byłemu komendantowi policji w elblągu Wacławowi Brudkowi , który swego czasu tuszował i bagatelizował jego przestępstwa ,jak również elbląskiej prokuraturze za bardzo łagodne podejście do wyczynów tego oszusta i złodzieja.
          Może w obecnej sytuacji ktoś odpowiedzialny zająłby się chociaż lewym wykształceniem tego "dziennikarza" tym bardziej ,że podawał nieprawdziwe dane nawet do protokołów policyjnych ( do sprawdzenia ) - co według Prawa polskiego jest przestępstwem.
          Nie sposób zapomnieć o całej serii wyłudzeń kredytów z różnych banków i osób prywatnych, czy nielegalnej zbiórki na rzecz chorego dziecka , gdzie pomimo wyroku sądu nie rozliczył się z zagarnientej dla siebie kwoty około 30 tyś złotych.
          Wice Prezydent Lewandowski powinien zrobić wszystko co w jego mocy aby wreszcie ta szuja trafiła tam gdzie jego miejsce ... do kryminału.
          Wszyscy będziemy trzymać kciuki !
          • Gość: elblążak Re: Sebastian Bona-Kuchejda areszt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 13:33
            Sebastian Kuchejda zrobił kupkę.Sebastian Kuchejda nie zrobił dziś rano kupki!Istnieje możliwość,że Sebastian Kuchejda zrobi kupkę w godzinach wieczornych.Sebastian Kuchejda chce zostać radnym!Sebastian Kuchejda oświadcza,że nie chce zostać radnym - ale i tak wszyscy wiedzą,że chce!Faktycznie - to wyczerpuje wszelkie znamiona czynów zabronionych - areszt dla Sebastiana Kuchejdy powinien być obligatoryjny.Jak dla mnie - dożywocie w celi z najgorszymi dewiantami i zboczeńcami.A potem z wypiekami na twarzy czekałbym na relację "live" z celi!Oj - co tam będzie się działo.Odnoszę wrażenie,że Justin Bieber przy Sebastianie K. - to mały pikuś.
            • Gość: kl Re: Sebastian Bona-Kuchejda areszt IP: *.elblag.vectranet.pl 26.03.13, 14:21
              Nie nakręcaj się tak niedoszły księżulku bo ci żyłka masturbacyjna pęknie.
          • Gość: Bląg Re: Sebastian Bona-Kuchejda areszt IP: *.elblag.vectranet.pl 27.03.13, 09:26
            Chyba ty będziesz trzymał kciuki. Nie mydl ludziom oczu bo nie tylko elblag24 zadaje pytania bez odpowiedzi ze strony miasta. Mam nadzieję, że viceprezia tez przymką żeby nie mataczył
            • Gość: bhandry Sebastian Bona-Kuchejda+prokuratura+dyskoteka IP: *.elblag.vectranet.pl 30.03.13, 00:34
              dziwie się, że prokuratua nie wyłączyła do odzielnego postępowania działania wydawcy, półwydawcy i portalu polegającego na zachęcania do udziału w imprezie masowej pod nazwą "Otwarcie lokalu Disco Imperiale - koncert Kalwi & Remi" w lokalu, który kryteriów zorganizowania i zabezpieczenia przebiegu imprezy nie spełniał czym poprzez wprowadzenie błąd ów wydawca, półwydawca i portal na uwagę organów śledczych zasłużyli
    • Gość: as Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.13, 15:42
      wyjeżdżać z miasta? co ty pierniczysz! to on powinien sie wynieść i to do celi!
      • Gość: sds Re: Sebastian Bona-Kuchejda chce startować na rad IP: *.elblag.vectranet.pl 26.06.13, 18:51
        auuuuuu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka