ela2225 04.07.07, 11:08 Właśnie latał na Jarotami-kto widział? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ryba696 Re: Balon Allegro.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:30 To nie balon tylko sterowiec, ja widziałam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: balon Re: Balon Allegro.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:31 podskrzydlamiallegro.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aska Re: Balon Allegro.pl IP: *.tktelekom.pl 04.07.07, 11:48 widziałam go nad tesco Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilka Re: Balon Allegro.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 12:04 www.podskrzydlamiallegro.pl/index.php?page=terminarz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Balon Allegro.pl IP: *.piorunek.pl 04.07.07, 23:15 wiele razy przelatywał nad osiedlem nad jez. Długim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONIŚKA Re: Sterowiec Allegro.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.07, 20:08 fajny:)dziś go widziałam nad Michelinem...a tak wogóle to co ten balon robi w Olsztynie?z jakiej to okazji? Odpowiedz Link Zgłoś
balsaminka Re: Sterowiec Allegro.pl 05.07.07, 21:50 a moze ktos ma ochote postrzelac sobie do niego? Zapisy przyjmuje w innym watku. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b28 Re: Balon Allegro.pl IP: *.ols.vectranet.pl 05.07.07, 21:57 Właśnie, o co chodzi z balonem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyz Re: Balon Allegro.pl IP: *.olsztyn.mm.pl 05.07.07, 23:36 Balon odwiedza balonów. I o to chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blazej Re: Balon Allegro.pl IP: 213.199.198.* 15.08.07, 18:38 sterowiec fajny, jednak czy to nie jest bezczelność? img443.imageshack.us/img443/1441/83im9.jpg Odpowiedz Link Zgłoś