Dodaj do ulubionych

Balon Allegro.pl

04.07.07, 11:08
Właśnie latał na Jarotami-kto widział?
Obserwuj wątek
    • Gość: ryba696 Re: Balon Allegro.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:30
      To nie balon tylko sterowiec, ja widziałam
    • Gość: balon Re: Balon Allegro.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 11:31
      podskrzydlamiallegro.pl/
      • Gość: aska Re: Balon Allegro.pl IP: *.tktelekom.pl 04.07.07, 11:48
        widziałam go nad tesco
        • Gość: lilka Re: Balon Allegro.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.07, 12:04
          www.podskrzydlamiallegro.pl/index.php?page=terminarz
    • Gość: ewa Re: Balon Allegro.pl IP: *.piorunek.pl 04.07.07, 23:15
      wiele razy przelatywał nad osiedlem nad jez. Długim
      • alusiowamama Sterowiec Allegro.pl 05.07.07, 09:12
        ładny i strasznie głośny!
        • Gość: MONIŚKA Re: Sterowiec Allegro.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.07, 20:08
          fajny:)dziś go widziałam nad Michelinem...a tak wogóle to co ten balon robi w
          Olsztynie?z jakiej to okazji?
          • balsaminka Re: Sterowiec Allegro.pl 05.07.07, 21:50
            a moze ktos ma ochote postrzelac sobie do niego?
            Zapisy przyjmuje w innym watku. :)))
    • Gość: b28 Re: Balon Allegro.pl IP: *.ols.vectranet.pl 05.07.07, 21:57
      Właśnie, o co chodzi z balonem?
      • Gość: zyz Re: Balon Allegro.pl IP: *.olsztyn.mm.pl 05.07.07, 23:36
        Balon odwiedza balonów. I o to chodzi.
        • Gość: blazej Re: Balon Allegro.pl IP: 213.199.198.* 15.08.07, 18:38
          sterowiec fajny, jednak czy to nie jest bezczelność?

          img443.imageshack.us/img443/1441/83im9.jpg
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka