oso1 29.11.03, 01:33 Witojcie na podforum. Więc co jest dla Was dobre, co byłoby dobre? Ja mam nadzieję, że dobry będzie ten dzień. A na razie dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 29.11.03, 21:42 i następny też :) i nanastępny też i ponastępny też i przyszlościowy też i wieczny też :))) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 29.11.03, 22:08 No to dobra. Dobrana para. Ja to stosuję przeważnie do butów. Odpowiedz Link Zgłoś
thor_tr Re: Dobra-Dobry 30.11.03, 09:38 Dobra rada. Stopień "dobry" też jest całkiem niezły,ale do "bardzo dobrego"trochę mu brakuje ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Dobra-Dobry 30.11.03, 15:16 Dziś miałam dobry dzień, ponieważ DOBRY FORUMOWICZ odwiózł mnie do domu z ciężkimi zakupami :) Dziękuję :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 21:19 Dobry wieczór. Dobry bo jutro niedziela:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 13.12.03, 21:50 Dobra - noc, bo się wyśpisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
lecart Re: Dobra-Dobry 14.12.03, 12:58 eh nie lubie niedziel jak budze sie kilka minut po 12:00 wtedy ten free day tak szybko sie konczy Odpowiedz Link Zgłoś
koobra Re: Dobra-Dobry 14.12.03, 15:48 mam podobnie ,ale dobre jest to ,że sie człowiek wyśpi raz na miesiąc :) Odpowiedz Link Zgłoś
andulka7 Re: Dobra-Dobry 14.12.03, 21:03 Dobrze by było znowu zamieszkać we własnym mieszkaniu... Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 14.12.03, 22:49 O koobra! W sobotnim dodatku olsztyńskim na stronie sportowej jest zdjęcie z eNki i w tle jest "Lady". Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 15.12.03, 10:31 Dobra jest ta pilka po ktorej depczemy! ze to wszystko- i wszystkich znosi! Dobra ...to jest pora, kiedy mozna wypic piwko w milym towarzystwie! Dobre ... to jest piwko, ktore mozna wypic w milym towarzystwie! Dobrze ... jest gdy to wszystko uda sie zgrac! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 20:32 Dobrze będzie napewno - stara wiara nie rdzewieje Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 16.12.03, 22:29 No to dobra. Dobry dzień dzisiaj miałem (chociaż numerki w totka mi się omsnęły), powoli staje się realne zaległe 17 dni urlopu (do marca 2004 chyba wykorzystam). A postawila mnie na nogi z rana dobra kawa. Aha - do Zbyszka - zastosowałem w pracy maszynę do uśmiechu ubaw był co niemiara. Dobra maszyna. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 17.12.03, 00:22 Mowiąc dobry-dobra, nie wiem czemu zawsze to mi się kojarzy z jedzeniem. Biorąc moją posturę, nie ma to nic wspólnego z obżarstwem a jednak... Do mojej miseczki wchodzi 9 chochelek zupki. Co do skojarzeń, to pałaszowałem ostatnio babkę ziemniaczaną (nie mylić z panią, która nisko upadła). Powiem, że nawet powiedzieć o niej dobra, byłoby chyba profanacją, babka była wyśmienita. Rozkosz dla brzusia. Czego i Wam przed zbliżającymi się świętami życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 17.12.03, 10:14 Oso- mam nadzieje ze do eNki przyjdziesz bez urzadzenia do robienia usmiechow!!!? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 20.12.03, 23:43 Chociaż wiem, że Zbyszek nie odbierze dzisiaj poczty do do eNki przyniosę mu dobrą niespodziankę. Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 22.12.03, 08:00 Tak... to jest Dobra niespodzianka! :-) ktora spozytkujemy dla Dobra wspolnego! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 23.12.03, 19:02 Dobra nowina niedługo zawita Niech będzie to dobry dzień dla tych co w potrzebie Dobra nadzieja w nas znowu zakwita To dla Was ta Gwiazda na Niebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 24.12.03, 19:26 Dobra Wigilia i ponoć dobre pierogi gigi :) Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Dobra-Dobry 24.12.03, 20:11 Bardzo dobra Wigilia. Pyszne są pierogi i nie tylko :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 25.12.03, 13:49 Dobre te święta, robię sobie właśnie porządki w komputerze, kieliszeczek winka obok, zaraz na obiad kaczuszka - palce lizać. Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 28.12.03, 15:53 Wszystko dobre w te swieta... tylko waga domowa sie popsula!!! (chyba!) :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.03, 19:44 Wszystko dobre co się dobrze kończy:) Jutro do pracy, niestety:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JarOl Re: Dobra-Dobry IP: 80.51.196.* 29.12.03, 10:06 Giga ! Myśl pozytywnie ... Odpowiedz Link Zgłoś
lecart Re: Dobra-Dobry 29.12.03, 11:59 Giga wiecej optymizmu, narazcie ze znajomymi w pracy sie spotkasz, obgadasz Swieta a moze i nawet sylwerstra zaplanujesz~! glowa do gory! :D Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 31.12.03, 13:44 Niech bedzie Dobra ta ostatnia tego roku noc! Niech bedzie Dobry ten przychodzacy Rok! Niech sie stanie! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry na szczęście IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 31.12.03, 19:29 żeby był dobry rok - trzeba przekuć wszystkie te balony - na szczęście ! web.icq.com/friendship/browse_page/1,,16961,00.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry na szczęście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.04, 02:50 Wszystkie balony pękły!!! Będzie dobry rok:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry na szczęście IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 01.01.04, 15:49 dobry rok będzie , bo dobry snieg spadł i jest pięknie dzykuje się dobra praca przy odśnieżaniu dobrego śniegu placki ziemniaczane też były dobre , jeszcze są dobre :)zaraz ich może nie być, bo w dobrej wierze zostaną przez dobre ząbki zgryzione i przez dobry żołądek przetrawine, a póżniej też będzie dobrze, bo będzie ulga :) - jaki ten świat dobry ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry na szczęście 04.01.04, 20:11 Dobre to jesteście Wy dziewczęta. Dobre kucharzenie i degustowanie. Rozpływanie się dobrych potraw w ustach. Rozkosz dla ciała. Placki, kluski, pyzy. Zupa grzybowa i ogórkowa 9chyba pójdę i zjem kolację). Galareta z ... chrzanem, mniam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.04, 21:13 Karnawałowe ognisko to dobry pomysł:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 06.01.04, 21:27 dobry pomysł ma zbyszek na ognisko, kiełbaski i kulg - dobrze by było, byscie tej dobrej zabawy nie przeoczyli Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 13.01.04, 01:04 Dobry apetyt i dobra kuchnia. Godzinka słuszna, trzeba cościk zjeść. Smacznego. Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 13.01.04, 07:13 Ritko, przykro mowic, ale forumowicze sa niechetni ruchliwym formom spedzenia czasu. Mysle ze to wina komputera, nie mozna go ze soba wziasc! W saunie czy na sankach moze nie wytrzymac. Tak... trudno sie zebrac, trudno kogos ruszyc, Pomyslow roznych jest duzo, ale widze ze sklad osobowy moich imprez sie nie zmienia. ...a wiosna idzie!!!! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Dobra-Dobry 13.01.04, 07:34 oso1 napisał: > Dobry apetyt i dobra kuchnia. Godzinka słuszna, trzeba cościk zjeść. Smacznego. O tej porze?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.04, 18:11 Dobry apetyt nie jest zły. Nie ważna pora:) Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 14.01.04, 07:23 Dobry apetyt... lepiej miec dobra przemiane. Gdybym jadl tyle co oczy chca to bym sie do eNki nie zmiescil! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.04, 21:38 Zapowiada się bardzo DOBRY tydzień:) Tydzień urlopu, luzik.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.04, 19:09 Nareszcie mam DOBRY, nowy monitor Co za radość:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 13.02.04, 21:55 dobry, płaski monitor - to miałaś na myśli ? gratulacje czy może tylko wytarłaś szmatką kurz z niego ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.04, 22:01 dobry płaski 17 teraz poprostu Cię widzę:) Wojtek też jest szczęśliwy Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 14.02.04, 03:30 Ej Wy Kobitki, myślicie im pzrekrój jest wiekszy tym lepiej????!!!!!! To jakość, to jakosć i umiejętność!!!!! ;) Przynajmniej tak czytałem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 14.02.04, 07:29 w tym wypadku nam z gigą pasuje płaski i dobrze odkurzony ;))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 22.02.04, 21:14 jak dobrze robić kolejną seteczkę - pach - to ja ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 24.02.04, 00:20 Ritka trafiła - sam sobie odpowiadam. Dzień dobry. Cześć. Witaj. Hello. Hej. Siemaneczko. Przeważnie tak wszyscy rozpoczynają dobry dzień. Witam więc w nowym dniu. Jest wtorek, końcówka lutego, coraz to bliżej wiosna. Głowy nam sypną popiołami by całkiem w niedługim czasie zmyć je śmigusem dyngusem. Jakby nie patrzeć idą święta. Chociaż raz wszyscy cenią jajeczka. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 24.02.04, 21:05 Ja też dobrze przywitam Dzień dobry, być może wieczór, może nawet do widzenia, za to ze szczerego serca przekazuję pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 26.02.04, 22:01 Dobra chińszczyzna Gigi sprawiła, żem syty jeszcze do tej pory. Dzięki Giga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 26.02.04, 22:30 Dobra chińszczyzna nigdy nie jest zła, a mój żołądek bardzo przy tym cierpi , czuje tylko zapachy, a zapachami nawet w dobrej wierze żołądek się nie napełni. Poprosze narożnego, by wziął mój żoładek do napełnienia Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 27.02.04, 22:16 Żołądek, żołądkiem, ale ozorki są rewelacyjne, oprócz ozorka teściowej. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 28.02.04, 22:52 Dobry... dzień, nie dobranoc, zabawa trwa. Cieszcie się życiem, póki można, póki się to życie ma. Póki nam serce mocno bije, póki się czuje, że się żyje! :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 01.03.04, 22:00 Dobry strzał na szcześćdziesiąt tysięcy. Pięcdziesiąt tysięcy walnęła chyba Sola? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 02.03.04, 21:58 dobry strzał i dobrze jestem wykończona, nic mi się nie chce Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 02.03.04, 23:44 A małego drinkulca i spańku sympatyczne, to jest cuuuś dobrego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 04.03.04, 22:40 dobre będą łaznki z kapustą - dawno ich nie jadłam, chodzą za mną i ślinka cieknie z bardzo dużą ilością dobrego pieprzu dobrze by było wiosennie się wzmocnić, tez musze się dobrze zastanowić czym ? dobrze by było by ktoś dobrze mi polecił to dobre wzmocnienie ;))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 13.03.04, 20:44 Po 24 latach palenia - to nie jest dobre W poniedziałek rzucam palenie - to jest dobre. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 13.03.04, 21:08 czy od poniedziałku jest dobra podwyżka papierosów ? oso - ty się nie martw 2 kg wagi Ci się przyda, zmężniejesz i brzuszek moze się pokazać - będziesz isę robił prawdziwym męzszczyzną - to tak dla zachęty :) a co w zamian papierosów , co jest dobrego przygotowane ? dobre paluszki ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.04, 22:07 Dobra decyzja choć odpowiedzialna:) trzymaj się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 13.03.04, 22:18 odpowiedzialna ?- przecież nic nie straci tylko zyska - proponuję założyć skarbonkę świnkę i codziennie wrzucać 5 zł - napewno będzie to dobry doping :) giga , a co ty robisz z taką zaoszczędzoną kasą ??????? ;)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.04, 22:39 nie odczułam nadwyżki w kasie, może kiedyś... Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 17.03.04, 23:30 To co zaoszczędzę inwestuję w to co straciłem ;) Na razie idzie w zęby, to ubytek, to jakieś inne sadystyczne manewry, których wynikiem może być piękny uśmiech. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 18.03.04, 22:05 przy tej odmianie nie zgub dobrego serca :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 22.03.04, 21:38 dobra - nie bierzcie życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziemy z niego żywi ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 30.03.04, 22:27 dobrze jest jak jest cukier górą ! Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 31.03.04, 07:25 Cukier drozeje, z nim pewnie nastepne produkty. Jedyne co tanieje to nasza praca, :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 31.03.04, 23:54 dobry-dobra 1.04 Dobry żart - tynfa wart co to jest tynf Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 31.03.04, 23:57 podpowiedź aukcje.o2.pl/show_item.php?item=22286475 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 01.04.04, 22:55 więc odpowiadam za zbyszka - tynf to jest dobra moneta rzuć tynfem następnym :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.04, 22:47 Miałam dzisiaj DOBRY dzień Ocieplają mój blok! Słońce świeciło cudnie:) Bylam u Rysia i wróciłam szczęśliwie :)))) I zdrowo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 03.04.04, 23:13 I to jest własnie dobry dzień i dobra będzie noc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 04.04.04, 22:49 a ja uważam, ze dobra jest wiśnióweczka po ciężkiej pracy piwo też, ale trzymam go do kiełbasy Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 05.04.04, 07:33 Piwko w eNce poplynelo w sobote... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 05.04.04, 22:15 sobota, sobota lalalalala skończona robota lalalalla - co to za piosenka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 05.04.04, 23:05 dobra - mów lalala bo jutro juz wtorek :) Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 06.04.04, 07:18 A po wtorku sroda, kolejny dzien nam doda. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 07.04.04, 22:37 a po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój dobra nasza Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 08.04.04, 09:35 Dobra nasza, dobra Wasza, Dobry dzionek dobrym ludziom! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: Dobra-Dobry 08.04.04, 17:01 dobrze ,ze pada a nie leje,dobrze,że okna już umyte,dobrze,że bigos się robi i dobrze pachnie;-]]] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 08.04.04, 21:33 dobrze też śpiewa Donawan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 09.04.04, 07:13 co ma żle zagrać , zagra dobrze tymbardziej , że słoneczko swieci i dobre ptaszki ćwierkają, że będzie dobrze Fajnych Świąt a teraz dobrej pracy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 09.04.04, 22:46 bardzo dobrze, że jest Klub Forumowicza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 14.04.04, 21:22 problem ze słowem - za dobry - to znaczy , że żle jest być za dobrym ????? Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: Dobra-Dobry 23.04.04, 12:41 Dobrze,że piątek,dobrze że słoneczny,dobrze że jest dobrze:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 23.04.04, 22:17 dobrze, ze jest szczęśliwy piątek i imieniny Wojciecha i Jerzego i dobrze jest iprezować z okazji ich imienin :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 28.04.04, 21:40 Temu jest dobrze kto wie, że jemu jest dobrze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 01.05.04, 22:00 dobra , jesteśmy już w Unii :) Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: Dobra-Dobry 21.05.04, 20:38 dobrze ze Polacy dzisiaj w siate wygrli,jutro znowu emocje :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 21.05.04, 21:35 to może i dobrą Olimpiadę zaliczymy ? Odpowiedz Link Zgłoś
angela-rt Re: Dobra-Dobry 23.05.04, 09:31 dobrze ze znowu wygrali ,moze dzisiaj dobrze zagrają ib dobrze pojadą Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Dobra-Dobry 23.05.04, 21:20 Dobrze odwiedzić rodzinę, dobrze wrócić do domu i dobrze jest położyć się w swoim łóżeczku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 23.05.04, 21:25 i dobrze trafic na forum, by spotkać się z dobrymi ludżmi dobrze śpij oso :) Odpowiedz Link Zgłoś
zbyszek07 Re: Dobra-Dobry 24.05.04, 09:15 "...dobry chlop z niego byl, tylko gorzalke pil. Teraz juz go nie ma, gryzie go ziemia..." :-) Odpowiedz Link Zgłoś
lecart Re: Dobra-Dobry 24.05.04, 12:59 zbyszek07 napisał: > "...dobry chlop z niego byl, > tylko gorzalke pil. > Teraz juz go nie ma, > gryzie go ziemia..." > :-) a nie on gryzie ziemie ? :) > "...dobry chlop z niego byl, > tylko gorzalke pil. > teraz juz nie zyje, > gryzie ziemie po szyje :P" > :-) Odpowiedz Link Zgłoś
luna37 Re: Dobra-Dobry 26.05.04, 23:50 oooo.........skad ty znałes ex-a mojej psiapsioly??? a mojego ex-a tez znales????:)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
luna37 Re: Dobra-Dobry 24.05.04, 13:13 "Udane małżeństwo zależy od dwóch rzeczy: od znalezienia właściwej osoby i od bycia właściwą osobą." A ja nadal szukam...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 24.05.04, 22:35 kto szuka dobrze, ten znajdzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
inka28 Re: Dobra-Dobry 25.05.04, 11:20 Mnie się wydaje, że większość się uważa za właściwą osobę. Sztuką jest przekonanie o tym tej drugiej:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 25.05.04, 22:00 kto dobro znajdzie i tak będzie dalej go szukał :) Odpowiedz Link Zgłoś
luna37 Re: Dobra-Dobry 26.05.04, 23:57 Bo nie wierzymy w to co mamy i dlatego dalej szukamy...:)))a i tak dobrze jest żyć...:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Dobra-Dobry 24.08.04, 22:07 Dobra wiara sprawiła, że córka dostała pracę w swoim zawodzie , czyli projektuje :) dziękuję oso ! puść kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Dobra-Dobry 25.08.04, 16:40 Rita, cieszę sie To bardzo DOBRA wiadomość:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: Dobra-Dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 19:08 jak zgadniecie co projektuje aktualnie ,stawiam piwo w ence :) macie dwie godziny czasu na zastanowienie się zakladam sie , że nie zgadniecie, nawet wam do glowy nie przyszlo , że można takie coś projektować ;)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś