Gość: zuzia jakie sliczne zdjęcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:02 to troll czy chylińska? ten maszkaron na zdjęciu.. Odpowiedz Link Zgłoś
aniorek Re: Chylińska klnie jak szewc 24.09.04, 11:03 Smieszna jest. Na ostatniej plycie wstawki typu "Krzysytof Misiak solo k... mac" rozbawily mnie do lez :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:07 CHYLIŃSKA MA KOMLEKSY. MYŚLI ŻE JEZYKIEM ULICY ZJEDNA SOBIE FANÓW I KUPIA JEJ PŁYTĘ. ZRESZTE JEJ PŁYTA PRZESIĄKNIETA JEST GNIEWEM DO OBECNYCH CZŁONKÓW KOMBII JAK TU POWIEDZIEĆ NIEKTÓRYM ODBIJA I ONA POWINNA SIE LECZYĆ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: voland Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.pkobp.pl 24.09.04, 11:10 a co to zanczy: JEJ PŁYTA PRZESIĄKNIETA JEST GNIEWEM DO OBECNYCH CZŁONKÓW KOMBII ??? Mógłbyć sprecyzować, bo to interesujące :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: MOŻE POWINNA SIĘ LECZYŚ KAPRYSNE DZIECIĄTKO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ser SKĄD ŚCIĄGNĄĆ TO NAGRANIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:13 Bo link podany wyżej już nie działa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzys Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.crowley.pl 24.09.04, 11:13 Może ktoś podac linka z tą wypowiedzią. Z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mirabelek Sama nagrała płytę ze Skawińkskim IP: 62.181.175.* 24.09.04, 11:14 niby dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość 112 Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:15 "śliczna" ta... chylińska... a w ogóle kto to jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Krawca I tak Krawczyk rulez - zreszta pogajmy za lat 20 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:21 Krawczyk rulez i co kolwiek pani ch. nie powie to ch.ja to warte (uzywam slow zrozumialych dla pani ch). Otoz pogadamy za 20 lat, bo jesli ktos wtedy bedzie lgnal do Chylinskiej jak teraz "chwytaja sie Krawczyka" to czapki z glow. Jednak mam wrazenie, ze czapki nie zdejme bo jedynym pytaniem na haslo Chylinska, bedzie "who da fak is Chylynska". Ouva. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rys11 Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:27 jaka "śliczna" ta chylinska... a w ogóle kto to jest? córka jakiegoś posła?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariod Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 24.09.04, 11:54 Wieśniara i tyle....płytka się nie sprzedaje co? Trzeba sobie robić dodatkowy PR i stąd to wszystko, niedługo wszyscy przestaną Cię szanować i zwracać uwagi na te brednie...szkoda gadać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coobaw beznadziejna pod każdym względem IP: *.bg.pwr.wroc.pl 24.09.04, 12:01 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miszka Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:09 Słuchajcie, musze jej trochę pobronić. Agnieszka Chylińska powieedziała kiedyś: "Nosowską cenię sobie za teksty, Bartosiewicz za atmosferę na koncertach". Ja rozumiem, że to było parę lat temu i wszystkie trzy panie się zmieniły, ale co byście zrobili, gdyby upadł jeden z waszych autorytetów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andy Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.09.04, 13:49 > ale co byście zrobili, gdyby upadł jeden z waszych autorytetów? Jakie autorytety? Jak na nia patrze i jej slucham to mam wrazenie, ze jedyne autorytety jakie ma stoja pod latarnia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nikka Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:10 Z językiem to zdecydowanie przesadza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d. Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:27 wiocha. to miejsce najbardziej podkreśla wyuzdane oblicze chylińskiej na siłe chcącej zaistnieć na rynku muzycznym po rozpadzie ona. krawczyk nie należy do grupy wybitnych poataci polskiej sceny i współpraca z nim nie przynosi może chluby ale jezeli ktoś ma być nazwany "cipą" to chyba tylko chylińska ... w dodatku rozlazłą. pozdrowienia dla edyty B. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renifer Rudolf Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.chynow.sdi.tpnet.pl 24.09.04, 12:29 Ale z tym trolem to ma rację, żałosny dziad z łbem jak dynia, który nazywa siebie artystą, smiechu warte !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reminder twarz-rekonstrukcja po wypadku IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 24.09.04, 13:07 czy ktos z was pamieta, ze twarz p. krawczyka jest zrekonstruowana po wypadku, ktory on przezyl jakis czas temu? to dlatego wyglada jak wyglada, wiec moze jednak nei powinno sie tego komentować w ogole? oczywiscie gdyby ktos mial troche kultury... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rex Kabotyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:33 stary i powinien dawno wycofać się...jest kilku durni, którzy wmawiają nam jego fenome, choć w rzeczywistości jest TYLKO przeciętniakiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Bravo Agnieszka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:59 Popieram w calej rozciaglosci. Parostatek na zyletki !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrzej Krawczyk troll, Chylińska trollica IP: 5.2.* / *.chello.pl 26.09.04, 10:03 - to drugie widać z tego zdjęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matylda Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.dip.t-dialin.net 24.09.04, 13:13 Jeżeli Chylińska mówiąc troll ma na myśli wygląd twarzy Krzysztofa Krawczyka to jest to chwyt poniżej pasa. K. Krawczyk miał bardzo poważny wypadek samochodowy w USA, otarł się po prostu o śmierć. Twarz jego była tak pokiereszowana, że skóra z jednego policzka dosłownie wisiała. Lekarze, a w tym chirurdzy kosmetyczni mieli z pewnością pełne ręce roboty z tą jego twarzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.stroeer.pl / *.stroeer.pl 24.09.04, 13:20 dla zainteresowanych : oskar.oskar.net.pl/~pawel/chylinska.mp3 pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek link IP: *.stroeer.pl / *.stroeer.pl 24.09.04, 13:21 dla zainteresowanych: oskar.oskar.net.pl/~pawel/chylinska.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaaa Re: Chylińska klnie jak szewc IP: 195.127.59.* 24.09.04, 13:36 ...Moze wypowiedzi Agnieszki nie sa zbyt klarowne, ale to jej osobiste zdanie, ktore ona wypowiada na temat "Trolla".Szanuje ja za szczerosc i dziwie sie ludzia, ktorzy sa pozbawieni tolerancji.Jesli nie lubicie Chylinskiej to nie i koniec.Zapewne Aga ma to w nosie.Aga nie zmieniaj sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Flałers Re: Chylińska klnie jak szewc IP: 80.249.4.* 24.09.04, 14:13 Chyba mnie szlag trafi. Jaka tolerancja ??? Zastanów się co wypisujesz! Jeśli Chylińska, przepraszam raczej z małej, chylińska miała by trochę tolerancji to nie wypowiadała by takich bredni. Ona jest poprostu skończona i sama o tym wie. Takie wypowiedzi to prymitywna próba przypomnienia o sobie. Proponuję deportację na biegun północny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 24.09.04, 13:54 Ona musi cos brac jednak. Bo przeciez to niemozliwe zeby od dziecka byc tak ograniczonym umyslowo i pustym. Zreszta - szkoda czasu na zajmowanie sie podlatarniowymi pseudowokalistkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldo a sprawdzają w radio czy rozmówca naćpany albo IP: *.238.95.165.adsl.inetia.pl 24.09.04, 13:59 pijany? Bo Chylińska wyszła jak nacpana Odpowiedz Link Zgłoś