Dodaj do ulubionych

Chylińska klnie jak szewc

    • Gość: zuzia jakie sliczne zdjęcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:02
      to troll czy chylińska? ten maszkaron na zdjęciu..
    • aniorek Re: Chylińska klnie jak szewc 24.09.04, 11:03
      Smieszna jest. Na ostatniej plycie wstawki typu "Krzysytof Misiak solo k...
      mac" rozbawily mnie do lez :-D
    • Gość: Andrzej Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:07
      CHYLIŃSKA MA KOMLEKSY. MYŚLI ŻE JEZYKIEM ULICY ZJEDNA SOBIE FANÓW I KUPIA JEJ
      PŁYTĘ. ZRESZTE JEJ PŁYTA PRZESIĄKNIETA JEST GNIEWEM DO OBECNYCH CZŁONKÓW KOMBII
      JAK TU POWIEDZIEĆ NIEKTÓRYM ODBIJA I ONA POWINNA SIE LECZYĆ
      • Gość: voland Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.pkobp.pl 24.09.04, 11:10
        a co to zanczy: JEJ PŁYTA PRZESIĄKNIETA JEST GNIEWEM DO OBECNYCH CZŁONKÓW KOMBII
        ??? Mógłbyć sprecyzować, bo to interesujące :)))))))
    • Gość: Andrzej Re: MOŻE POWINNA SIĘ LECZYŚ KAPRYSNE DZIECIĄTKO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:09
      • Gość: ser SKĄD ŚCIĄGNĄĆ TO NAGRANIE?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:13
        Bo link podany wyżej już nie działa...
    • Gość: Krzys Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.crowley.pl 24.09.04, 11:13
      Może ktoś podac linka z tą wypowiedzią. Z góry dzięki
    • Gość: Mirabelek Sama nagrała płytę ze Skawińkskim IP: 62.181.175.* 24.09.04, 11:14
      niby dlaczego?
    • Gość: gość 112 Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:15
      "śliczna" ta... chylińska... a w ogóle kto to jest
    • Gość: Fan Krawca I tak Krawczyk rulez - zreszta pogajmy za lat 20 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:21
      Krawczyk rulez i co kolwiek pani ch. nie powie to ch.ja to warte (uzywam slow
      zrozumialych dla pani ch). Otoz pogadamy za 20 lat, bo jesli ktos wtedy bedzie
      lgnal do Chylinskiej jak teraz "chwytaja sie Krawczyka" to czapki z glow.

      Jednak mam wrazenie, ze czapki nie zdejme bo jedynym pytaniem na haslo
      Chylinska, bedzie "who da fak is Chylynska". Ouva.
    • Gość: rys11 Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 11:27
      jaka "śliczna" ta chylinska... a w ogóle kto to jest? córka jakiegoś posła?...
    • Gość: Mariod Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 24.09.04, 11:54
      Wieśniara i tyle....płytka się nie sprzedaje co? Trzeba sobie robić dodatkowy
      PR i stąd to wszystko, niedługo wszyscy przestaną Cię szanować i zwracać uwagi
      na te brednie...szkoda gadać...
    • Gość: coobaw beznadziejna pod każdym względem IP: *.bg.pwr.wroc.pl 24.09.04, 12:01
      .
    • Gość: Miszka Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:09
      Słuchajcie, musze jej trochę pobronić. Agnieszka Chylińska powieedziała kiedyś: "Nosowską cenię sobie za teksty, Bartosiewicz za atmosferę na koncertach". Ja rozumiem, że to było parę lat temu i wszystkie trzy panie się zmieniły, ale co byście zrobili, gdyby upadł jeden z waszych autorytetów?
      • Gość: Andy Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.09.04, 13:49
        > ale co byście zrobili, gdyby upadł jeden z waszych autorytetów?

        Jakie autorytety? Jak na nia patrze i jej slucham to mam wrazenie, ze jedyne
        autorytety jakie ma stoja pod latarnia.
    • Gość: Nikka Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:10
      Z językiem to zdecydowanie przesadza.
    • Gość: d. Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:27
      wiocha. to miejsce najbardziej podkreśla wyuzdane oblicze chylińskiej na siłe chcącej zaistnieć na rynku muzycznym po rozpadzie ona. krawczyk nie należy do grupy wybitnych poataci polskiej sceny i współpraca z nim nie przynosi może chluby ale jezeli ktoś ma być nazwany "cipą" to chyba tylko chylińska ... w dodatku rozlazłą.
      pozdrowienia dla edyty B.
    • Gość: Renifer Rudolf Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.chynow.sdi.tpnet.pl 24.09.04, 12:29
      Ale z tym trolem to ma rację, żałosny dziad z łbem jak dynia, który nazywa
      siebie artystą, smiechu warte !!!
      • Gość: reminder twarz-rekonstrukcja po wypadku IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 24.09.04, 13:07
        czy ktos z was pamieta, ze twarz p. krawczyka jest zrekonstruowana po wypadku,
        ktory on przezyl jakis czas temu? to dlatego wyglada jak wyglada, wiec moze
        jednak nei powinno sie tego komentować w ogole? oczywiscie gdyby ktos mial
        troche kultury...
    • Gość: rex Kabotyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:33
      stary i powinien dawno wycofać się...jest kilku durni, którzy wmawiają nam jego
      fenome, choć w rzeczywistości jest TYLKO przeciętniakiem
    • Gość: Ja Bravo Agnieszka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.04, 12:59
      Popieram w calej rozciaglosci.

      Parostatek na zyletki !!!
    • Gość: rudex ale fote dobraliscie fantasyczną IP: 80.48.237.* 24.09.04, 13:01
      • Gość: Jędrzej Krawczyk troll, Chylińska trollica IP: 5.2.* / *.chello.pl 26.09.04, 10:03
        - to drugie widać z tego zdjęcia.
    • Gość: Matylda Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.dip.t-dialin.net 24.09.04, 13:13
      Jeżeli Chylińska mówiąc troll ma na myśli wygląd twarzy Krzysztofa Krawczyka to
      jest to chwyt poniżej pasa. K. Krawczyk miał bardzo poważny wypadek samochodowy
      w USA, otarł się po prostu o śmierć. Twarz jego była tak pokiereszowana, że
      skóra z jednego policzka dosłownie wisiała. Lekarze, a w tym chirurdzy
      kosmetyczni mieli z pewnością pełne ręce roboty z tą jego twarzą.
    • Gość: r. GŁUPIA ANOREKTYCZNA DRESIARA IP: *.rezist.com 24.09.04, 13:14
    • Gość: jurek Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.stroeer.pl / *.stroeer.pl 24.09.04, 13:20
      dla zainteresowanych :
      oskar.oskar.net.pl/~pawel/chylinska.mp3
      pozdrawiam
    • Gość: jurek link IP: *.stroeer.pl / *.stroeer.pl 24.09.04, 13:21
      dla zainteresowanych:
      oskar.oskar.net.pl/~pawel/chylinska.mp3
    • Gość: jaaa Re: Chylińska klnie jak szewc IP: 195.127.59.* 24.09.04, 13:36
      ...Moze wypowiedzi Agnieszki nie sa zbyt klarowne, ale to jej osobiste zdanie,
      ktore ona wypowiada na temat "Trolla".Szanuje ja za szczerosc i dziwie sie
      ludzia, ktorzy sa pozbawieni tolerancji.Jesli nie lubicie Chylinskiej to nie i
      koniec.Zapewne Aga ma to w nosie.Aga nie zmieniaj sie.
      • Gość: Flałers Re: Chylińska klnie jak szewc IP: 80.249.4.* 24.09.04, 14:13
        Chyba mnie szlag trafi.
        Jaka tolerancja ??? Zastanów się co wypisujesz!
        Jeśli Chylińska, przepraszam raczej z małej, chylińska miała by trochę tolerancji to nie wypowiadała by takich bredni.
        Ona jest poprostu skończona i sama o tym wie.
        Takie wypowiedzi to prymitywna próba przypomnienia o sobie.
        Proponuję deportację na biegun północny.
    • Gość: Gosc Re: Chylińska klnie jak szewc IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 24.09.04, 13:54
      Ona musi cos brac jednak. Bo przeciez to niemozliwe zeby od dziecka byc tak
      ograniczonym umyslowo i pustym. Zreszta - szkoda czasu na zajmowanie sie
      podlatarniowymi pseudowokalistkami.
    • Gość: aldo a sprawdzają w radio czy rozmówca naćpany albo IP: *.238.95.165.adsl.inetia.pl 24.09.04, 13:59
      pijany? Bo Chylińska wyszła jak nacpana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka