Dodaj do ulubionych

Dyrektor, który bije

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.05, 11:10
Oj, widać nadpobudliwy ten dyrektor. Ale z drugiej strony kulisy wydarzenia
nie są znane, a media uwielbiają uproszczenia prowadzące często do różnych
absurdalnych wniosków. Może więc więcej o przyczynach, a nie skutkach. Coś
nie chce mi się wierzyć w to, aby dyrektor, czyli osoba w pełni znająca
konsekwencji takiego postępowania został wyprowadzony z równowagi przez
zwyczajnego, przeciętnego ucznia, u którego pojawiły się chwilowe problemy z
dyscypliną. Co bynajmniej NIE USPRAWIEDLIWIA tego czynu.*** Swoją drogą
(abstrahując od tego konkretnego przypadku) czy doczekam się kiedyś
obiektywnego artykułu o społecznych skutkach tzw. liberalnego wychowania?
Albo notatki prasowej, jak to rodzice ucznia zostali ukarani finansowo za to,
że ich pociecha np. opluła nauczyciela, rzucała czymś w niego, popchnęła czy
też podstawiła nogę, publicznie zwyzywała, oszukała w istotnej sprawie,
naruszyła własność prywatną pedagoga... - lista ta jest znacznie dłuższa,
wystarczy porozmawiać z nauczycielami z gimnazjów i zawodówek. A skutki tego
jednostronnego podejścia do młodzieży widać na co dzień, choćby na ulicy :-)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka