teraz.k.wy Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 10:59 No,tak smiesznych pomysłów i pretensji nie słyszałach od światłych inaczej posłów.PKP,to najtańszy i najbezpieczniejszy środek lokomocji.A może,gdyby latali za swoje,to czołgali by się rowerkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
alex-alexander Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 11:03 A jaki bylby to problem, jakby poslowie posadzili swoje odbytnice nie w samolocie ale w pociagu??? Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Panowie posłowie na piechotkę, na piechotkę. 09.05.08, 11:06 Bo to i zdrowo i kraj sie poznaje bardziej niż z lotu ptaka a i tak czasu na bzdurne kłótnie wam wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
rojczer Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 11:09 Posłowie powinni przeiąść się na osły. Byłoby i taniej, i bardziej swojsko. Jak to pisał poeta: "Patrzcie sąsiedzie, zgroza sąsiedzie, na jednym ośle drugi osioł jedzie...". Odpowiedz Link Zgłoś
jonwol Niech kupią sobie deskorolki! 09.05.08, 11:20 Tylko najpierw niech połatają dziury na drogach bo pogubią sztuczne szczęki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Do Sejmu tylko samolotem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 11:32 Połączenie z Zielonej Góry do Warszawy już prawie od roku obsłyguje prywatny przewoźnik Jet Air i bardzo dobrze się spisuje. A LOT oczywiście twierdzi, że dla nich te połączenia są nieekonomiczne, tylko, że nic nie zrobili w zakresie promocji, a wiarygodność tej firmy już dawno zeszła na psy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: latacz Do Sejmu tylko samolotem IP: *.szczecin.mm.pl 09.05.08, 11:54 Trochę chyba stare informacje padły, bo z Bydgoszczy można latać do Wawy, tylko nie LOT-em, a właśnie JetAir'em. Wiem, bo ostatnio musiałem lecieć. Tylko LOT-em było podobno trochę taniej. Wszystko na temat. Odpowiedz Link Zgłoś
guzik131 Brawo LOT tak trzymać darmozjady do niczego 09.05.08, 11:55 Gratulacje baaaardzo się podoba jak widać ten krok,dla darmozjadów to były luksusy teraz niech na skruty przez pola i las łażą przynajmniej mniej ich będzie,polikwidować stanowiska do roboty za 1200 tak nam fundują do niczego nie służą. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtas-81 Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 12:00 a co to, air-taxi nie ma - sa przeciez awionetki, za 1000-2000zl mozna poleciec w obie strony - no tak, ale przeciez polski parlamentarzysta biedny jest, majac 10tys mies. na biuro, gdzie pracuje zazwyczaj 20 letnia studentka zaoczna na czarno lub umowe zlecenie na 1000zl/mies Odpowiedz Link Zgłoś
nfao5 Zamknac wiecej tych nierentownych polaczen! 09.05.08, 12:06 Niech poslowie i senatorzy ida do uczciwej roboty i sami zarobia na te podroze... Odpowiedz Link Zgłoś
polsz biedny LOT, biedni posłowie 09.05.08, 12:10 teraz na pewno padnie cały ruch lotniczy w kraju.... Testy IQ: www.iq-test.pl/?d=5087 Nagrody za darmo: www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=fredator Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mak Do Sejmu tylko samolotem IP: *.wup.zgora.pl 09.05.08, 12:23 Michałku - 6 godzin to droga Zielona Góra - Warszawa, a nie Bydgoszcz -Warszawa. To Ty czytaj dokładnie, co jest napisane. Odpowiedz Link Zgłoś
antoni99 Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 12:26 mamy jesxcze samoloty CASSA lub jak kto woli F 16 ale tym pojazdem trudno będzie zdążyć na posiedzenia Sejmu ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: titta Re: Do Sejmu tylko samolotem IP: *.botany.gu.se 09.05.08, 12:32 I bardzo dobrze. Zlikwidowac wszystkie polaczenia lotnicze: moze sie wreszcie stanem drog zajma! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kap0 Do Sejmu tylko samolotem IP: *.dsl.bell.ca 09.05.08, 12:38 poslowie PO tacy postepowi niech zaczna latac lotniami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbbb Do Sejmu tylko samolotem IP: *.wcm.opole.pl 09.05.08, 12:49 No to nareszcie będą się czuć jak przeciętny Kowalski i będą wiedzieć jak się jeździ do pracy.W końcu to za nasze pieniądze siedzą i "ułatwiają'' życie swoim rodakom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: celion Do Sejmu tylko samolotem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 12:50 To niech Państwo zafunduje każdemu z nich prywatny helikopter wraz z pilotem! Żenada... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rav nie glosowac na nich IP: 194.246.124.* 09.05.08, 12:53 w przyszlych wyborach. oni chyba nie wiedza na czym polega ich misja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kodem_PL ZakazaC poslom latania samolotami po Polsce IP: *.cable.ubr14.brad.blueyonder.co.uk 09.05.08, 12:53 i jezdzic 'na sygnale'. Wtedy szybsza budowe autostrad i modernizacje kolei mamy zagwarantowana. Obecnie nie maja motywacji, by sie tym zajac. Odpowiedz Link Zgłoś
kozkaj Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 12:59 A dlaczego latają za "nasze pieniądze". Może by tak za ekstra wygody dokładali coś ze swojej kieszeni. Prawdopodobnie wtedy podróz pociągiem ( zreszta w ekstra warunkach) byłaby dla nich priorytetowa i oczywiście tańsza. Sądzę że kancelaria sejmu winna analizowac koniecznośc korzystania z samolotu , zamiast innego -tańszego środka lokomocji. Może wtedy w budżecie sejmu też można będzie znaleźc trochę oszczędności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Do Sejmu tylko samolotem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:09 I bardzo dobrze. Po to mają nogi żeby łazić na nich. Pozdrawiam wszystkich posłów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WR5666 Do Sejmu tylko samolotem IP: 212.106.17.* 09.05.08, 13:22 NIECH TERAZ POJEŻDŻĄ PO TYCH WSPANIAŁYCH AUTOSTRADACH KTÓRYCH NIE MA I DROGACH EKSPRESOWYCH, POSTOJĄ W KORKACH I ZOBACZĄ ILE AUTO PALI BEZSENSU PALIWA I JAK ZANIECZYSZCZA ŚRODOWISKO I ZOBACZĄ CZY NARÓD RZECZYWISCIE MA PRPBLEMY CZY ZMYŚLA!!..NORMALNIE BARONOWIE I SZEJKOWIE!!!WE ŁBACH SIE PO PRZEWRACAŁO Z TEJ DEMOKRACJI!!..MOZE POCIĄGAMI WSPANIAŁYMI PKP,PÓJDĄ DO ZASIKANEJ UBIKACJI NA DWORCU ALBO W WAGONIE, O KTÓRYM TAK PIEJĄ JAKIE TO NOWOCZESNE KOLEJE!!MOŻE BY WTEDY SPOKORNIELI TROSZKE!!A JAKBY JEDEN CZY DRUGI DOSTAŁ OD DRESIARZY CZY PODPITYCH ALBO KIBOLI, PO ŁBIE I LEŻĄC NA ZIEMI NIE DOCZEKAŁ KARETKI, BO NIE CHCIAŁO DYSPOZYTOROWI SIE JEJ WYSŁAĆ!!, CZEKAJĄC NA PRZYSTANKU ALBO NA PERONIE!!ZOBACZYLI BY I POCZULI TĘ WPSANIAŁĄ POLSKĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE A NIE Z OKIEN LIMUZYNY CZY SAMOLOTU!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dolnoślązak stolicę to mamy w Berlinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:25 Z jaką "stolicą" , prawdziwy dolnośląski biznes a nie "szemrany polski" od wielu lat jezdzi w drugą stronę Europy.Warszawa to skorumpowany nadęty i głupawy wschód. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiepski Ciekawe ,że lataja tylko posłowie PO -:)))) IP: *.chello.pl 09.05.08, 13:26 Są tak ,,zaganiani'' w swoich poselskich obowiązkach ,że nie maja czasu na podróż koleją,za friko!.W LOT też mieli za friko?Chyba tak.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wsadzio Do Sejmu tylko samolotem IP: *.acn.waw.pl 09.05.08, 16:46 To może sobie mieszkania w stolicy wynajmą. Wszak wielu ludzi tak robi ze względu na pracę. Jakby nie było bycie posłem lub senatorem, to praca. Odpowiedz Link Zgłoś