Dodaj do ulubionych

Do Sejmu tylko samolotem

    • teraz.k.wy Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 10:59
      No,tak smiesznych pomysłów i pretensji nie słyszałach od światłych
      inaczej posłów.PKP,to najtańszy i najbezpieczniejszy środek
      lokomocji.A może,gdyby latali za swoje,to czołgali by się rowerkiem.
    • alex-alexander Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 11:03
      A jaki bylby to problem, jakby poslowie posadzili swoje odbytnice
      nie w samolocie ale w pociagu???
    • guru133 Panowie posłowie na piechotkę, na piechotkę. 09.05.08, 11:06
      Bo to i zdrowo i kraj sie poznaje bardziej niż z lotu ptaka a i tak czasu na
      bzdurne kłótnie wam wystarczy.
    • rojczer Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 11:09
      Posłowie powinni przeiąść się na osły. Byłoby i taniej, i bardziej
      swojsko. Jak to pisał poeta: "Patrzcie sąsiedzie, zgroza sąsiedzie,
      na jednym ośle drugi osioł jedzie...".
    • jonwol Niech kupią sobie deskorolki! 09.05.08, 11:20
      Tylko najpierw niech połatają dziury na drogach bo pogubią sztuczne szczęki!
    • Gość: Obserwator Do Sejmu tylko samolotem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 11:32
      Połączenie z Zielonej Góry do Warszawy już prawie od roku obsłyguje
      prywatny przewoźnik Jet Air i bardzo dobrze się spisuje. A LOT
      oczywiście twierdzi, że dla nich te połączenia są nieekonomiczne,
      tylko, że nic nie zrobili w zakresie promocji, a wiarygodność tej
      firmy już dawno zeszła na psy.
    • Gość: latacz Do Sejmu tylko samolotem IP: *.szczecin.mm.pl 09.05.08, 11:54
      Trochę chyba stare informacje padły, bo z Bydgoszczy można latać do Wawy, tylko
      nie LOT-em, a właśnie JetAir'em. Wiem, bo ostatnio musiałem lecieć. Tylko LOT-em
      było podobno trochę taniej. Wszystko na temat.
    • guzik131 Brawo LOT tak trzymać darmozjady do niczego 09.05.08, 11:55
      Gratulacje baaaardzo się podoba jak widać ten krok,dla darmozjadów
      to były luksusy teraz niech na skruty przez pola i las łażą
      przynajmniej mniej ich będzie,polikwidować stanowiska do roboty za
      1200 tak nam fundują do niczego nie służą.
    • wojtas-81 Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 12:00
      a co to, air-taxi nie ma - sa przeciez awionetki, za 1000-2000zl mozna poleciec
      w obie strony - no tak, ale przeciez polski parlamentarzysta biedny jest, majac
      10tys mies. na biuro, gdzie pracuje zazwyczaj 20 letnia studentka zaoczna na
      czarno lub umowe zlecenie na 1000zl/mies
    • nfao5 Zamknac wiecej tych nierentownych polaczen! 09.05.08, 12:06
      Niech poslowie i senatorzy ida do uczciwej roboty i sami zarobia na
      te podroze...
    • polsz biedny LOT, biedni posłowie 09.05.08, 12:10
      teraz na pewno padnie cały ruch lotniczy w kraju....


      Testy IQ: www.iq-test.pl/?d=5087
      Nagrody za darmo: www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=fredator
    • Gość: mak Do Sejmu tylko samolotem IP: *.wup.zgora.pl 09.05.08, 12:23
      Michałku - 6 godzin to droga Zielona Góra - Warszawa, a nie Bydgoszcz -Warszawa.
      To Ty czytaj dokładnie, co jest napisane.
    • antoni99 Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 12:26
      mamy jesxcze samoloty CASSA lub jak kto woli F 16 ale tym pojazdem
      trudno będzie zdążyć na posiedzenia Sejmu !
    • Gość: titta Re: Do Sejmu tylko samolotem IP: *.botany.gu.se 09.05.08, 12:32
      I bardzo dobrze. Zlikwidowac wszystkie polaczenia lotnicze: moze sie
      wreszcie stanem drog zajma!
    • Gość: kap0 Do Sejmu tylko samolotem IP: *.dsl.bell.ca 09.05.08, 12:38
      poslowie PO tacy postepowi niech zaczna latac lotniami
    • Gość: bbbb Do Sejmu tylko samolotem IP: *.wcm.opole.pl 09.05.08, 12:49
      No to nareszcie będą się czuć jak przeciętny Kowalski i będą wiedzieć jak się
      jeździ do pracy.W końcu to za nasze pieniądze siedzą i "ułatwiają'' życie swoim
      rodakom.
    • Gość: celion Do Sejmu tylko samolotem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 12:50
      To niech Państwo zafunduje każdemu z nich prywatny helikopter wraz z pilotem!
      Żenada...
    • Gość: rav nie glosowac na nich IP: 194.246.124.* 09.05.08, 12:53
      w przyszlych wyborach. oni chyba nie wiedza na czym polega ich misja.
    • Gość: Kodem_PL ZakazaC poslom latania samolotami po Polsce IP: *.cable.ubr14.brad.blueyonder.co.uk 09.05.08, 12:53
      i jezdzic 'na sygnale'. Wtedy szybsza budowe autostrad i modernizacje kolei mamy
      zagwarantowana. Obecnie nie maja motywacji, by sie tym zajac.
    • kozkaj Do Sejmu tylko samolotem 09.05.08, 12:59
      A dlaczego latają za "nasze pieniądze". Może by tak za ekstra wygody
      dokładali coś ze swojej kieszeni. Prawdopodobnie wtedy podróz
      pociągiem ( zreszta w ekstra warunkach) byłaby dla nich priorytetowa
      i oczywiście tańsza. Sądzę że kancelaria sejmu winna analizowac
      koniecznośc korzystania z samolotu , zamiast innego -tańszego środka
      lokomocji. Może wtedy w budżecie sejmu też można będzie znaleźc
      trochę oszczędności.
    • Gość: Bart Do Sejmu tylko samolotem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:09
      I bardzo dobrze. Po to mają nogi żeby łazić na nich. Pozdrawiam
      wszystkich posłów.
    • Gość: WR5666 Do Sejmu tylko samolotem IP: 212.106.17.* 09.05.08, 13:22
      NIECH TERAZ POJEŻDŻĄ PO TYCH WSPANIAŁYCH AUTOSTRADACH KTÓRYCH NIE MA
      I DROGACH EKSPRESOWYCH, POSTOJĄ W KORKACH I ZOBACZĄ ILE AUTO PALI
      BEZSENSU PALIWA I JAK ZANIECZYSZCZA ŚRODOWISKO I ZOBACZĄ CZY NARÓD
      RZECZYWISCIE MA PRPBLEMY CZY ZMYŚLA!!..NORMALNIE BARONOWIE I
      SZEJKOWIE!!!WE ŁBACH SIE PO PRZEWRACAŁO Z TEJ DEMOKRACJI!!..MOZE
      POCIĄGAMI WSPANIAŁYMI PKP,PÓJDĄ DO ZASIKANEJ UBIKACJI NA DWORCU ALBO
      W WAGONIE, O KTÓRYM TAK PIEJĄ JAKIE TO NOWOCZESNE KOLEJE!!MOŻE BY
      WTEDY SPOKORNIELI TROSZKE!!A JAKBY JEDEN CZY DRUGI DOSTAŁ OD
      DRESIARZY CZY PODPITYCH ALBO KIBOLI, PO ŁBIE I LEŻĄC NA ZIEMI NIE
      DOCZEKAŁ KARETKI, BO NIE CHCIAŁO DYSPOZYTOROWI SIE JEJ WYSŁAĆ!!,
      CZEKAJĄC NA PRZYSTANKU ALBO NA PERONIE!!ZOBACZYLI BY I POCZULI TĘ
      WPSANIAŁĄ POLSKĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE A NIE Z OKIEN LIMUZYNY CZY
      SAMOLOTU!!
    • Gość: dolnoślązak stolicę to mamy w Berlinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:25
      Z jaką "stolicą" , prawdziwy dolnośląski biznes a nie "szemrany
      polski" od wielu lat jezdzi w drugą stronę Europy.Warszawa to
      skorumpowany nadęty i głupawy wschód.
    • Gość: Kiepski Ciekawe ,że lataja tylko posłowie PO -:)))) IP: *.chello.pl 09.05.08, 13:26
      Są tak ,,zaganiani'' w swoich poselskich obowiązkach ,że nie maja czasu na
      podróż koleją,za friko!.W LOT też mieli za friko?Chyba tak....
    • Gość: Wsadzio Do Sejmu tylko samolotem IP: *.acn.waw.pl 09.05.08, 16:46
      To może sobie mieszkania w stolicy wynajmą. Wszak wielu ludzi tak robi ze
      względu na pracę. Jakby nie było bycie posłem lub senatorem, to praca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka