Dodaj do ulubionych

Minister gra va banque

IP: *.centertel.pl 06.10.08, 12:08
to celowa zagrywka rzadu który niewie skąd wziać środki na drogi i
stadiony,a tak będzie nakogo zgonić i kasa zostanie!
Obserwuj wątek
    • Gość: Andrzej z Wroclawi Minister gra va banque IP: *.ok.ae.wroc.pl 06.10.08, 12:26
      Warto bo Listkieicz nic nie robi z korupcją i bandytyzmem na
      trybunach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka