Dodaj do ulubionych

Rząd KATAstrofy narodowej Tuska trzeba odsunąć

IP: *.chello.pl 18.05.10, 11:56
Rząd KATASTROFY NARODOWEJ - Tuska trzeba odsunąć od władzy.

Aktualny, obiektywny - ranking głosów internautów :
____________________________

www.fakt.pl/sondaz-wyborczy
____________________________







Obserwuj wątek
    • Gość: mel Re: Rząd KATAstrofy narodowej Tuska trzeba ods IP: *.chello.pl 18.05.10, 12:01
      najpierw takich pacanów jak ty trzeba od komputerów odsunąc
      • Gość: ' Re: Rząd KATAstrofy narodowej Tuska trzeba ods IP: *.chello.pl 18.05.10, 12:12
        Obrażając i ziejąc jadem
        dajesz dowód, że tęsknisz za rozumem ! :-)





    • Gość: valdi Re: Rząd KATAstrofy narodowej Tuska trzeba ods IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 12:28
      Kaczyńskiego nie trzeba odsuwać, wystarczy, by został tam gdzie
      jest, tzn. na ławach opozycji.
      • Gość: Gość Re: Rząd KATAstrofy narodowej Tuska trzeba ods IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 17:18
        Rządem katastrofy narodowej i to przez długie 8 lat był rząd p.Millera
        likwidując większość zakładów pracy.To wy młodzi możecie podziękować temu panu
        za możliwość tułaczki po Europie za kromką chleba.Niestety wśród młodych jest
        dużo durni do których to nie dociera ,dlatego oddadzą swój głos na kandydata na
        prezydenta z ramienia SLD.
      • Gość: Gość Do valdi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 17:25
        Nie powtarzając słów polityków P.O. potrafisz podać konkretne argumenty przeciw
        temu człowiekowi?Założę się ,że nie bo jesteś zwykły cienias któremu chodzi
        tylko szczekaczka jak młodemu głupiemu szczeniakowi.
        • Gość: gość rząd usunąć czy rozstrzelać ? IP: *.pools.arcor-ip.net 18.05.10, 17:32
          "Minister skarbu ["Jacek Rostowski" czyli obywatel Wielkiej
          Brytanii - Jan Vincent-Rostowski] zamieścił w tygodniku “The
          Economist” ogłoszenie o sprzedaży ponad 670 polskich spółek z ponad
          40 sektorów gospodarki."
          www.bibula.com/?p=21724
          Jeśli to nie sabotaż gospodarczy i wyprzedaż Polski to co?
          • Gość: ' Re: rząd usunąć czy rozstrzelać ? IP: *.chello.pl 18.05.10, 19:53
            ........
            - Szacujemy, że już dziś rzeczywisty deficyt budżetu wynosi 90 mld
            złotych. Pod koniec roku dług publiczny sięgnie 780-800 mld zł –
            ocenia główny ekonomista SKOK Janusz Szewczak.

            – Prywatyzacyjny rozmach rządu doszedł do punktu, gdy trzeba
            powiedzieć – nie! Ludzie są zgorszeni beztroską, z jaką rząd
            wyprzedaje majątek publiczny budowany przez pokolenia – mówi poseł
            Gabriela Masłowska (PiS), ekonomistka

            • Gość: spin Re: rząd usunąć czy rozstrzelać ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.10, 22:21
              Gościu' - idź sie leczyć!
              • Gość: polokoktowiec Re: rząd usunąć czy rozstrzelać ? IP: 77.223.240.* 18.05.10, 23:24
                „Gdy pisaliśmy pierwszy program wyborczy PiS, którego byłem współautorem razem z Marcinkiewiczem, Dornem i Styczniem, to Jarosław Kaczyński zaproponował likwidację Giełdy Papierów Wartościowych” – mówił Wiesław Walendziak w wywiadzie dla „Gazety Wrocławskiej – Polska” z 24 grudnia 2007.
              • Gość: Gość Do spina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 15:16
                Rząd P.O. przygotował już listę 600 firm do prywatyzacji\likwidacji\
                • Gość: AG Sprywatyzować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 19.05.10, 16:00
                  A ja się nic na Tuska nie denerwuję, tylko spokojnie poczekam aż on
                  sprywatyzuje Wisłę i Odrę, a co !!!! Wtedy powodzi nie będzie bo
                  prywatny właściciel sobie na to nie pozwoli
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka