Dodaj do ulubionych

Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny?

IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.11, 18:21
Opowiadanie dziennikarzom dowcipów przez urzędników publicznych jest ryzykowne, bo zawsze znajdzie się ktoś kto:

1. zna ten dowcip,

2. uważa, że opowie go lepiej,

3. powie, że żart mu się nie podoba.
Obserwuj wątek
    • fernando_hidalgo Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? 05.01.11, 18:40
      mnie śmieszą wielbłądy dziennikaży gw
      • Gość: kos Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.252.23.186.internetia.net.pl 06.01.11, 08:29
        dowcip zabawny, akurat jeszcze go nie slyszalem
        • Gość: zośka Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.252.22.193.internetia.net.pl 06.01.11, 09:57
          no chyba, że dowcip opowiada nieurzędnik.Wtedy takiego zagrożenia nie ma....
          • Gość: kasia Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 10:25
            zosiu, jak ty opowiadasz dowcipy zawsze się śmieję... z ciebie :-)
        • pogarda Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? 06.01.11, 16:46
          Wojewoda smieszny - dowcip nie bardzo...
          Wielblady dziennikarzy Gazety sa powszechne rowniez u nas w Lublinie ;D
          Pozdrawiam Opole!
          • Gość: czarne i chciwe... przenieście się na wasz dziennik IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 18:20
            tam same poprawne odpowiedzi znajdziecie
        • Gość: Marco A takie są te młode dziewczynki: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 10:38
          szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,8914002,Pijane_dzieciaki_same_na_mrozie__Swiateczna_plaga.html
      • mruczykot Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? 07.01.11, 12:18
        a mnie twoja ortografia
    • Gość: dofg Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.11, 10:12
      Oczywiście, że dowcip jest śmieszny. Poza tym uważam Wojewodę jako człowieka z dużym poczuciem humoru - i akurat w tym (choć nie tylko w tym) jest moim zdaniem bardzo dobry.
    • Gość: eles 1949 Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.static.tvk.wroc.pl 06.01.11, 11:56
      Jednym słowem na tych stołkach mamy " E L Y T Ę " społeczeństwa. Może ten osobnik ma bardziej sensownego rzecznika . . .
      • Gość: luc69 Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.11, 20:07
        no wy wroclawianie nie podskakujcie, jak sie slyszy waszego prezydenta to wlos sie jezy ze ma ochotę na Belweder? Zero skladni, zero dowcipu, zero sensu, jakanie i wytrzeszcz oczu bezradny a w dodatku prawie ojnuch, nasz to ma przynajmniej bujnego ...
      • Gość: wroclawianka do.w...ci.....py IP: *.sip.mia.bellsouth.net 07.01.11, 03:29
        zurnalizm: zorganizoana plotka; umiejetnosc sprostowania wyzwaniu poprzez wypelnianie pustej przeztrzeni; ostatnie schronisko literackiej przecietnosci; przetrwanie najwulgarniejszego

        polityk: ktos kto podchodzi do kazdej sytuacji z otwarta buzia; czlowiek ktury usciska twoja reke przed wyborami, a sciska twoje zaufanie po

        polityka: sport bogatych facetow i prostytutek; zawud ktury stal sie tak drogi, ze trzeba kope kasy nawet zeby przegrac

        a tutaj cos cynicznego nad czym warto sie zastanowic:
        dziecko: mala istotka stojaca pomiedzy doroslym a jego telewizorem
    • Gość: Yossarian Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.glubczyce.vectranet.pl 06.01.11, 11:59
      Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny?
      Gazeta Opole relacjonuje. News?
    • Gość: barbapapa Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.01.11, 17:26
      kazdy sadzi po sobie, widocznie on ma taka corke
    • ko_menta_tors Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? 06.01.11, 22:28
      Mi, z Warszawy, dowcip wojewody opolskiego bardzo sie podoba...
    • Gość: m@rek Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.strazgraniczna.pl 07.01.11, 07:54
      Hehehe :) Dobre :D
    • Gość: @ Nic nowego - przecież to stara zasada jest: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 09:05
      masz syna - pilnujesz syna; masz córkę - pilnujesz pół miasta.
    • Gość: gość Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.11, 10:40
      Gość portalu: clown napisał(a):

      > Opowiadanie dziennikarzom dowcipów przez urzędników publicznych jest ryzykowne,
      > bo zawsze znajdzie się ktoś kto:
      > 1. zna ten dowcip,
      > 2. uważa, że opowie go lepiej,
      > 3. powie, że żart mu się nie podoba.

      4. Nie zrozumie i będzie się odgrywać.

      A z tym żartującym Kolbergerem to faktycznie akurat dzisiaj "utrafiono w 10". Gratulujemy redaktorkom GW taktu i wyczucia powagi chwili. TOP ŻENADL
      • Gość: AES Re: Wojewoda opowiada dowcip. Śmieszny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 22:41
        Dowcipy w Familiadzie opowiadał Karol Strasburger. Nie mylić z Krzysztofem Kolbergerem.
    • Gość: X tk to właśnie jest IP: *.brpo.gov / 192.168.3.* 07.01.11, 12:53
      niestety
    • uwr.krzysztofp Dowcip. Śmieszny? 07.01.11, 22:24
      www.youtube.com/watch?v=rn_42WEValU
      Co jeszcze z tamtych czasów jest aktualne dzisiaj?

      (film konkursowy)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka