Gość: IBIS IP: *.biskupin.wroc.pl / *.dsl.biskupin.wroc.pl 19.10.04, 04:19 "Ma największe szanse ,gdyż kojarzony jest z Platwormą ...." Oto nowy wyznacznik kwalifikacji w Telewiji Publicznej !!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ordynacka_won Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 08:35 No to Nierenberg nie startuje. Gdyby GTW z Ola Jakubowska byla dalej u steru, to jestem pewien, ze wygralby ten konkurs. Z odwaga mowi, ze zostaly mu jeszcze dwa lata w Radiu Opole - dwa lata niszczenia radia, z najgorsza ramowka od lat jak i nieustannie spadajaca sluchalnoscia... Jakie to doswiadczenie dla Nierenberga? Dobrze ze nie startuje na szefa osrodka opolskiego TVP, bo majac negatywne doswiadczenia w Radiu Opole, zostawilby TVP w stanie agonii. Poza tym, niech nie bedzie pewien, ze jeszcze przez dwa lata bedzie na stolku prezesa RO - czasy bardzo szybko sie zmieniaja i ludzie SLD/Ordynackiej powinni o tym pamietac. Przekonal sie o tym prezes TVP Kwiatkowski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konik Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.centrum.punkt.pl / *.centrum.punkt.pl 19.10.04, 09:43 Wśród ewentualnych kandydatów są także inni pracownicy telewizji, jak np. Agata Miklis LITOŚCI!!!!!!!!!!! KTO TO WYMYŚLIL????? Z GLUPIM SIĘ NA GŁOWE POZAMIENIAŁ KTOŚ? TO WSYTD NAWET WYMYŚLAĆ TAKIE RZECZY! LUDZIE NO TO CHYBA NIEPRAWDA???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Turner Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 21:35 Tak naprawdę szef mało ważny, ma być mądry, dojrzały życiowo- kompetentny! Ważny jest potencjał zespołu doradców -nie tych co chcą pracować w tv ale tych którzy powinni - tym trzeba proponowac to jest zadanie szefa na całym swiecie w mediach.Precz z amatorami majacymi tzw chęci a mało iskry Bozej! Taka Miklis to chyba żarty! w roli szefa kompromitacja Opola.Jako rydachturka może być od bidy! choć wiem ,że są lepsze od niej w Opolu do tych spraw... POSTAWIĆ NA TALENT, INTELEKT ,APARYCJĘ - WROGOŚĆ DO KOMUCHÓW! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wzmacniacz Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 20.10.04, 12:09 Wdużej mierze zagadzam się z Turnerem,wrogość do komuchów zaminił bym na DYSTANS DO WSZYSTKICH PARTII POLITYCZNYCH wszak to telewizja publiczna.Zdaję sobie sprawę,że to pobożne życzenie,bo upolitycznienie życia zaszło tak daleko,że sprzątaczki dobierane są z klucza partyjnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxim Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl 20.10.04, 20:24 Jak widać "Gazeta" cenzuruje zamieszczane na forum wypowiedzi. To,że ktoś sakramencko zbeształ Kudybę rozumiem - przegięcie (ale i tak się należało). Ciekawe dlaczego spadła wypowiedź jak to red. Pszon (he, he) dowaliła Sidorowi. Nie dziwię się bo to typowe dla tego brukowca sposoby - rodem PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.ld.euro-net.pl 25.10.04, 20:28 Ludzie! Bierzcie Sidora! Nie wiem czy zna się na Platformie czy innej partii - ale na TV na 100%! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe kto na szefa TVP Opole IP: *.pl / *.pl 28.10.04, 11:08 najwazniejsze, zeby nie wesolowski, grzegorzak ani miklis...! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kudyba KUDYBA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.04, 12:48 Widze,ze Teresa Kudyba to temat tabu dla Was! Przeciez z tego co wiem ja i jeszcze kilka osob kilkakreotnie mowila,ze chce kandydowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzuś Re: KUDYBA IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 02.11.04, 10:03 oj chyba baba byłaby niezła na tym stołku! Boicie się jej nieroby i zawistnicy.Baba ma jednak własny dorobek i gdyby tak została waszą szefową to krew by sikała a w telewizorze byłoby co oglądać,ale napewno bez waszych produkcji.hehehehehe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Domino Re: Kto na szefa TVP Opole? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.04, 14:18 A może by tak konkurs? Odpowiedz Link Zgłoś