Dodaj do ulubionych

PROMOCJA DLA LATAJĄCYCH DO LONDYNU

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.05, 20:32
Port Lotniczy Wrocław we współpracy z Poland Car Parking przygotował
specjalną promocję dla pasażerów wylatujących linią lotniczą Ryanair do
Londynu. Osoby, które zostawią na naszym parkingu samochód na dłużej niż 5
dni, otrzymają 50% zniżki na opłatę parkingową. Podstawą do uzyskania rabatu
jest posiadanie potwierdzenia rezerwacji biletu lotniczego. Opłaty należy
dokonać w budce parkingowej (nie w kasie automatycznej) po powrocie. Promocja
obowiązuje od 24 marca do 24 kwietnia 2005. Zapraszamy!

www.airport.wroclaw.pl/dojazd.php?inf=parking#oferta
www.ryanair.com/polish/
Obserwuj wątek
    • Gość: parkingowy Re: PROMOCJA DLA LATAJĄCYCH DO LONDYNU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 03:41
      E nooo suuuper. To rozumiem. Teraz polskie baby-sitters lecąc do pracy będą
      miały gdzie zostawić samochód.
      Jednak uważam, że "Poland Car Parking" największe wzięcie miałby podczas
      Rewolucji Bolszewickiej 1917 roku.
    • Gość: erni Re: PROMOCJA DLA LATAJĄCYCH DO LONDYNU IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.02.05, 10:58
      Do Wrocławia jest super dojazd. Praktycznie caly czas autostradą. Godzinka na
      luzie i juz jestes na lotnisku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka