Dodaj do ulubionych

Leo Benhakker wielkim trenerem jest

IP: *.zwm.punkt.pl 02.09.06, 22:18
i basta
Obserwuj wątek
    • Gość: Kibic Re: Leo Benhakker wielkim trenerem jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.06, 22:25
      Święta racja. Kasa mówi sama za siebie.
    • oskar44 Re: Loew nowym trenerem jest 02.09.06, 22:26
      ... u nas lepiej, mamy 1 : 0 nad Irlandią :)
      • Gość: nie ma co Re: Loew nowym trenerem jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 07:02
        nie narzekaj oskarze44 macie druga druzyne swiata. My nie mamy zadnej, bo to
        zdemoralizowane i wypasione byczki, ktorzy nie chca grac dla POLSKI tylko dla
        siebie w klubach zagranicznych. Moim zdaniem trzeba zaorac to pole i zaczac od
        pilkarskich podworek i III i IV ligi w poszukiwaniu ambitnych talentow. Cos mi
        sie zdaje ze nasze druzyny w I i II lidze sluza tylko do wychowania a raczej
        podchowania gwiazdek, ktore juz tylko o jednym marza: o zarabianiu w zachodnich
        klubach. Tak jak mlodzi ambitni wyjezdzaja za praca majac gdzies rozwoj kraju
        tak mlodzi ambitni zdobywaja tu szlify a potem prsk i juz ich ni ma !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka