Gość: Dowcipniś IP: *.zwm.punkt.pl 02.09.06, 22:18 i basta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kibic Re: Leo Benhakker wielkim trenerem jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.06, 22:25 Święta racja. Kasa mówi sama za siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
oskar44 Re: Loew nowym trenerem jest 02.09.06, 22:26 ... u nas lepiej, mamy 1 : 0 nad Irlandią :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie ma co Re: Loew nowym trenerem jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 07:02 nie narzekaj oskarze44 macie druga druzyne swiata. My nie mamy zadnej, bo to zdemoralizowane i wypasione byczki, ktorzy nie chca grac dla POLSKI tylko dla siebie w klubach zagranicznych. Moim zdaniem trzeba zaorac to pole i zaczac od pilkarskich podworek i III i IV ligi w poszukiwaniu ambitnych talentow. Cos mi sie zdaje ze nasze druzyny w I i II lidze sluza tylko do wychowania a raczej podchowania gwiazdek, ktore juz tylko o jednym marza: o zarabianiu w zachodnich klubach. Tak jak mlodzi ambitni wyjezdzaja za praca majac gdzies rozwoj kraju tak mlodzi ambitni zdobywaja tu szlify a potem prsk i juz ich ni ma ! Odpowiedz Link Zgłoś