Gość: Magda IP: 83.2.123.* 26.03.07, 21:53 Proszę o opinie na temat egzaminatorów pracujących w opolskim WORD. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: metal Re: WORD Opole IP: 212.2.100.* 27.03.07, 21:38 ja też robię prawko (mam dopiero 12 jazdę) Odpowiedz Link Zgłoś