Dodaj do ulubionych

WORD Opole

IP: 83.2.123.* 26.03.07, 21:53
Proszę o opinie na temat egzaminatorów pracujących w opolskim WORD.
Obserwuj wątek
    • Gość: lejdi Re: WORD Opole IP: 83.238.214.* 26.03.07, 21:59
      fajne chłopaki
      • Gość: metal Re: WORD Opole IP: 212.2.100.* 27.03.07, 21:38
        ja też robię prawko (mam dopiero 12 jazdę)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka