Gość: Janosik
IP: *.leed.adsl.virgin.net
01.05.07, 21:47
Jak zwykle, Policja ma czas. Wstyd. Rozne sa Policje na swiecie, ale takiej jak Polska nie ma nigdzie.
Moje auto tir przytarl 6 tygodni temu i po mino spisania numerow do dzisiaj Policja nie daje
odpowiedzi. Czy nie ma na nich jakiegos bata, zeby sie wzieli do roboty? Mandaty, to wlepiac umieja
bardzo szybko. Hej!