Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    W czym jesteś dzisiaj ubrana?

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.04, 10:16
    Ja mam na sobie niebieską jeansowoą minispódniczkę i różowy top na
    ramiączkach.
    A na nogach mam adidaski koloru bordo.
    A wy, dziewczyny?
    Obserwuj wątek
      • Gość: kohol Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.crowley.pl 08.06.04, 10:35
        Czarne spodnie z naszywką Rammstein, szara koszulka i martensy :P
      • astoreth13 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 10:36
        Biała bluzeczka na ramiączkach, zielona krótka spódniczka i wsuwane takie pół-
        adidasy (nie mam pojęcia jak się mówi na te buty;)
      • xencia Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 10:47
        Zacznę od dołu : czerwone 'sharki' ecco, jeansy Lee, czerwony cienki golf a na
        nim jeansowy gorset z czerwona tasiemka.
      • Gość: nulek Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.com.pl 08.06.04, 11:02
        biały samodzielnie wydziergany na szydełku top na ramiączka, spódniczka w
        różowe kwiaty z Zary i beżowe szpileczki, bo jestem w pracy :(
      • nat.ka nie jest wam zimno w tych ciuchach? n/t 08.06.04, 11:10

        • Gość: nulek Re: nie jest wam zimno w tych ciuchach? n/t IP: *.com.pl 08.06.04, 11:15
          mnie nie jest zimno, nie wiem skąd jesteś ale w moim mieście jest dziś bardzo
          ładna pogoda, a na wszelki wypadek mam w zanadrzu biały rozpinany sweterek
          ;)
          • nat.ka Re: nie jest wam zimno w tych ciuchach? n/t 08.06.04, 11:30
            no wawa, ciepło może i jest, ale ja bym nie wyskoczyła w takim czymś..słońce
            nie świeci, jakoś parno...nie mylić z porno ;)
            • maua_julii Re: nie jest wam zimno w tych ciuchach? n/t 08.06.04, 11:52
              mam na sobie bialy, wiazany na szyi top, na to bialy azurkowy sweterek, czarne
              spodnie z kieszonkami, sandalki na rzemyczki... i wiecie co? chlodno mi sie
              jakos zrobilo ;-/. pozdrawiam.
      • Gość: asik Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.chorzow.um.gov.pl / *.chorzow.um.gov.pl 08.06.04, 11:15
        Czerwona koszulka bez rękawów, białe lniane spodnie, biała lniana tunika z
        rękawem 3/4, japonki kolorowe na koturnach.
      • Gość: inezja Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.04, 12:38
        Który to juz wątek z tej serii???
        • Gość: daisy Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.dip.t-dialin.net 08.06.04, 13:12
          A ja lubie takie watki :) Mozna zostac zainspirowanym Waszymi wypowiedziami o
          strojach :) Ja zaraz zmykam na wyklad, a ze musze sie duzo nachodzic, mam
          wygodne ciuszki:
          - zolty podkoszulek z rozowym kolnierzykiem i napisem "cologne"
          - rozowe spodnie 3/4 z kieszonkami, zameczkami, biodrowki
          - rozowe japonki
          - na plecy czarny rozwalajacy sie plecak

          U nas upal 25-30 stopni. :)) pozdrawiam cieplutko :))
      • Gość: m. Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.ceti.pl 08.06.04, 13:21
        Chyba - "w co " a nie "w czym" (jesteś ubrana)! Oj, coś dbałość o modny wygląd
        nie idzie w parze z rozumkiem, dziewczęta!
      • miska_malcova Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 20:27
        czarne trampki, skarpetki w niebieskie paski, niebieskie dżinsy, granatowa
        koszulka, czarny sweter

        dlaczego w większości podajecie marki??? Zeby sobie lepiej wyobrazić Wasze
        ciuchy?
        • blinski Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 20:48
          ja popieram podawanie marek - wtedy mogę się lepiej zorientować o co chodzi;)
      • miska_malcova Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 21:00
        to może zdjęcia? ;-))))))))
        • blinski Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 21:17
          oo, to jest dobry pomysł - linki najlepsze na wszystko;)
      • conena błagam was! 08.06.04, 21:07
        za mojej dosyć krótkiej kadencji na FM to już 3 wątek o tej tematyce -
        PRZESTAŃCIE!!!
      • kochanica.francuza Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 21:32
        Gość portalu: Krysia napisał(a):

        > Ja mam na sobie niebieską jeansowoą minispódniczkę i różowy top na
        > ramiączkach.
        > A na nogach mam adidaski koloru bordo.
        > A wy, dziewczyny?
        beżowy T-shirt Grey Wolf, czarne spodnie lniane, bordowe sandały,granatowa
        sportowa kutrka.
        • ewa9876 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 22:23
          Jestem w bezowej sukience bawelnianej na ramiaczka dlugosc przed kolana, marka
          ralph lauren i siedze na bosaka, bo jest jakies 23 st.
      • jolka727 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 22:27
        a ja w mundurku w pracy (granatowa sukienka i jasno żółta koszula), ale za pół
        godz. kończę, wskakuję w dżinsową mini, biały T-shirt (obcisły) i brązowe
        sandałki-szpileczki z cienkimi paseczkami... i na drinka z kolezanką!!!
        • nat.ka Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 22:54
          o tej godzinie na poczcie siedzisz?:))))
          conena, weź nie narzekaj, tylko ucz się, bo trzeba wiesz, się lansować, nie?;)
      • Gość: kk Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.jci.com 14.06.04, 18:24
        jasnoniebieskie jeansy 'younique jeans'
        granatowa bluza Old Navy, na szczescie bez napisow
        adidasy kolorowe, RL

        siedze w pracy, smutno mi jakos...."June gloom"
        • Gość: o. Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.04, 18:56
          normalnie sie skusze :)) boxerki w kratke od mojego faceta, i jakis t-shirt...
          zapach niedawnego seksu na caaaalym ciele.
          • Gość: kk lucky you IP: *.jci.com 14.06.04, 20:35
            • Gość: o. Re: lucky you IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.04, 20:40
              no :)
      • astoreth13 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 10:32
        szara spodniczka i jasno rozowa bluzeczka:)
      • mokka1 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 11:00
        czarny kardigan, spódniczka różowo - zielona ala Chanel i beżowe kabaretki
        • justynnka Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 11:07
          kremowe spodnie-bojówki,biała bluzka koszulowa zapinana na haftki i sciągana na
          rękawkach troczkami,kremowe klapki na obcasie.
      • j_u Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 11:04
        Biala koszulka bawelniana przetykana szara nitka, czarne luzne spodnie
        przetykane biala nitka, siedze na bosaka, pije herbate i czytam glupoty na
        forach ;)))
        • penelope_75 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 12:02
          mam blado-niebieski sweterek, rękawy 3/4, dekolt w serek
          spódniczka w kwiaty niebiesko-czerwone
          pończochy
          granatowo-białe buty na obcasie, wiązane na kostce
          • Gość: madzi1 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.acn.waw.pl 15.06.04, 12:19
            to rzeczywiscie n-ty watek jak tu jestem, ale w zadnym sie jeszcze nie
            wypowiadalam, wiec teraz mam okazje :))
            nie wiem tylko czy podawac marki czy nie, bo zaraz znowu bedzie ze snob ze
            mnie...
            grafitowe jeansy, biodrowki, do nich parciany pasek moro
            biala podkoszulka, obcisla, na to bluza granatowa z kapturem dosyc krotka i tez
            raczej obcisla
            bialy stanik i rozowe stringi(prezent na urodziny od kolezanek hihi )
            narazie siedze w domku, ale jak bede wychodzic wrzuce na nogi czerwone halowki
            pumy, a na ramie przefajna torebke z wylegarni
            • Gość: madzi1 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.acn.waw.pl 15.06.04, 12:24
              aha jeszcze chcialam dodac, ze niektorzy okreslaja styl jeansy i obuwie
              sportowe jako dresiarski z czym nie raz spotkalam sie na forum, a ja wam powiem
              ze nie codziennie sie tak ubieram, a duzo zalezy od samopoczucia. a mi sie
              samopoczucie poprawia jak chodze tak ubrana bo niedawno poszlam do pubu
              podobnie ubrana i pan chcial ode mnie dowod :))) hehe to dopiero komplement
              a jak sie ubiore jakos powazniej to nigdy nie chca dowodu ;)
          • j_u Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 12:22
            Co to jest dekolt w serek?
            • penelope_75 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 12:26
              :)
              tzn., ze sweter ma dekolt wycięty w trójkąt
      • Gość: virtualLady Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: 213.25.96.* 15.06.04, 12:33
        dżinsowa dopasowana spódnica przed kolano i czarny top na jeno ramię. na nogach
        czarne japonki
      • tralalumpek Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 15:10
        -czarne blyszczace mokasyny - gabor
        - granatowe (prawie czarne) spodnie biodrowki-dzwony, - roccobarocco
        - biala elastyczna bluzka z krotkim rekawem i okraglym dekoltem , mocno
        dopasowana - wolford
        - cienka marynarka ciemnogranatowa - st.emile
        - majtki i biustonosz w kolorze ciala - palmers
        - srebrna "obroza" na szyi i rece
        • kochanica.francuza gacie -reaktywacja 15.06.04, 16:50
          reaktywowałam spodnie pielęgniarki wojskowej (b.zgrabne!), do nich włożyłam
          bluzeczkę bawełnianą beżową firmy India Shop;-) i sandały czarne z But Hali
          hiszpańskie kupione z pięć lat temu
          plecak Nike czarny:-)
        • Gość: inezja Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.04, 17:33
          palmers to jest rzeczywiście bielizna rewelacyjna, rok temu kupiłam dwa
          topy "usztywniacze" z 1 euro każdy w samym centrum Innsbrucka.Ech, żeby w
          Polsce chciała być kiedyś taka promocja...
          • tralalumpek Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 16.06.04, 17:45
            Gość portalu: inezja napisał(a):

            > palmers to jest rzeczywiście bielizna rewelacyjna, rok temu kupiłam dwa
            > topy "usztywniacze" z 1 euro każdy w samym centrum Innsbrucka.Ech, żeby w
            > Polsce chciała być kiedyś taka promocja...



            gratuluję okazji!
            mnie się jeszcze nigdy nie udało coś kupić za jedengo euro w palmersie ale
            rzeczywiście okrągły rok są najróżniejsze promocje (obniżki cen)
            jest tez pod wiedniem, w parndorfie outlet, jest tam sklep palmersa i można
            kupić rzczywiście taniej niż w samym wiedniu

            ,
            • Gość: inezja Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.04, 17:57
              A mówią że Innsbruck jest najdroższym miastem Austrii:) na poczatku myślałam że
              z tą okazją to lipa, ale sklep był normalny, szyldowy Palmers, topy służą do
              tej pory, a zupełnie przypadkowo się tam znalazłam jako członek European
              Philharmonic Orchestra, to taka zbieranian międzynarodowa, no i przed koncertem
              w Congress Innsbruck 9gralismy Habsburgom do kotleta i do tańca:) było troche
              czasu na tak zwane Stadtbummel:) kolezanki mnie zaciągnęly do tego sklepu i
              kazały mierzyć (same tez kupiły), a ja teraz im dziękuję za inwencję, bo mi się
              przydało:)

              • Gość: ekler Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.kim.pl / 195.150.102.* 16.06.04, 20:36
                dziewczyny,a jakie sa ceny palmersa w polsce?pytam z ciekawosci,bo w krakowie
                nie ma,a jak bylam w austrii to bardzo mi sie spodobalo:)ile kosztuje stanik tak
                przecietnie?
                • kochanica.francuza Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 16.06.04, 20:52
                  dziś zielona byłam jak żaba:spodnie te co poprzednio,bluza Levi`s khaki(jedyna
                  do nich pasująca),trampki Cote a Cote czarnobrązowe,plecak Nike.
                • tralalumpek palmers 16.06.04, 22:01
                  Gość portalu: ekler napisał(a):

                  > dziewczyny,a jakie sa ceny palmersa w polsce?pytam z ciekawosci,bo w krakowie
                  > nie ma,a jak bylam w austrii to bardzo mi sie spodobalo:)ile kosztuje stanik
                  ta
                  > k
                  > przecietnie?


                  wejdz na strony i sprawdz
                  kiedys, przed laty byl w krakowie palmers ale z tego co pamietam ceny byly
                  wyzsze niz w wiedniu

                  www.palmers.pl/woman-seria.html
                  www.palmers-shop.com/
      • Gość: Jolie Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.06.04, 14:39
        mam dzis swoj ulubiony zestaw domowy wygodny turkusowy sweterek i przetarte
        postrzepione dzinsy ktore mam juz zasluzone kilka lat :)pozatym skarpetky z
        tygryskiem (dla niewtajemniczonych-kolega kubusia puchatka :D) i wygodne
        sportowe biale kapcioszki :)
      • Gość: ToeToe Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.gotadsl.co.uk 16.06.04, 21:53
        "Kostiumowa" dobrze skrojona czarna gora bez rekawow, czarne spodnie na kant
        (metki z NZ), czarne sandalki na wysokiej szpilce, srebna bizuteria, wlosy w
        kok i ecru-grafitowo/czarna apaszka na glowie.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka