Gość: Krysia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.04, 10:16 Ja mam na sobie niebieską jeansowoą minispódniczkę i różowy top na ramiączkach. A na nogach mam adidaski koloru bordo. A wy, dziewczyny? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kohol Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.crowley.pl 08.06.04, 10:35 Czarne spodnie z naszywką Rammstein, szara koszulka i martensy :P Odpowiedz Link Zgłoś
astoreth13 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 10:36 Biała bluzeczka na ramiączkach, zielona krótka spódniczka i wsuwane takie pół- adidasy (nie mam pojęcia jak się mówi na te buty;) Odpowiedz Link Zgłoś
xencia Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 10:47 Zacznę od dołu : czerwone 'sharki' ecco, jeansy Lee, czerwony cienki golf a na nim jeansowy gorset z czerwona tasiemka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nulek Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.com.pl 08.06.04, 11:02 biały samodzielnie wydziergany na szydełku top na ramiączka, spódniczka w różowe kwiaty z Zary i beżowe szpileczki, bo jestem w pracy :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nulek Re: nie jest wam zimno w tych ciuchach? n/t IP: *.com.pl 08.06.04, 11:15 mnie nie jest zimno, nie wiem skąd jesteś ale w moim mieście jest dziś bardzo ładna pogoda, a na wszelki wypadek mam w zanadrzu biały rozpinany sweterek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nat.ka Re: nie jest wam zimno w tych ciuchach? n/t 08.06.04, 11:30 no wawa, ciepło może i jest, ale ja bym nie wyskoczyła w takim czymś..słońce nie świeci, jakoś parno...nie mylić z porno ;) Odpowiedz Link Zgłoś
maua_julii Re: nie jest wam zimno w tych ciuchach? n/t 08.06.04, 11:52 mam na sobie bialy, wiazany na szyi top, na to bialy azurkowy sweterek, czarne spodnie z kieszonkami, sandalki na rzemyczki... i wiecie co? chlodno mi sie jakos zrobilo ;-/. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asik Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.chorzow.um.gov.pl / *.chorzow.um.gov.pl 08.06.04, 11:15 Czerwona koszulka bez rękawów, białe lniane spodnie, biała lniana tunika z rękawem 3/4, japonki kolorowe na koturnach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inezja Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.04, 12:38 Który to juz wątek z tej serii??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daisy Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.dip.t-dialin.net 08.06.04, 13:12 A ja lubie takie watki :) Mozna zostac zainspirowanym Waszymi wypowiedziami o strojach :) Ja zaraz zmykam na wyklad, a ze musze sie duzo nachodzic, mam wygodne ciuszki: - zolty podkoszulek z rozowym kolnierzykiem i napisem "cologne" - rozowe spodnie 3/4 z kieszonkami, zameczkami, biodrowki - rozowe japonki - na plecy czarny rozwalajacy sie plecak U nas upal 25-30 stopni. :)) pozdrawiam cieplutko :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m. Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.ceti.pl 08.06.04, 13:21 Chyba - "w co " a nie "w czym" (jesteś ubrana)! Oj, coś dbałość o modny wygląd nie idzie w parze z rozumkiem, dziewczęta! Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 20:27 czarne trampki, skarpetki w niebieskie paski, niebieskie dżinsy, granatowa koszulka, czarny sweter dlaczego w większości podajecie marki??? Zeby sobie lepiej wyobrazić Wasze ciuchy? Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 20:48 ja popieram podawanie marek - wtedy mogę się lepiej zorientować o co chodzi;) Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 21:00 to może zdjęcia? ;-)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 21:17 oo, to jest dobry pomysł - linki najlepsze na wszystko;) Odpowiedz Link Zgłoś
conena błagam was! 08.06.04, 21:07 za mojej dosyć krótkiej kadencji na FM to już 3 wątek o tej tematyce - PRZESTAŃCIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica.francuza Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 21:32 Gość portalu: Krysia napisał(a): > Ja mam na sobie niebieską jeansowoą minispódniczkę i różowy top na > ramiączkach. > A na nogach mam adidaski koloru bordo. > A wy, dziewczyny? beżowy T-shirt Grey Wolf, czarne spodnie lniane, bordowe sandały,granatowa sportowa kutrka. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa9876 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 22:23 Jestem w bezowej sukience bawelnianej na ramiaczka dlugosc przed kolana, marka ralph lauren i siedze na bosaka, bo jest jakies 23 st. Odpowiedz Link Zgłoś
jolka727 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 22:27 a ja w mundurku w pracy (granatowa sukienka i jasno żółta koszula), ale za pół godz. kończę, wskakuję w dżinsową mini, biały T-shirt (obcisły) i brązowe sandałki-szpileczki z cienkimi paseczkami... i na drinka z kolezanką!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nat.ka Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 08.06.04, 22:54 o tej godzinie na poczcie siedzisz?:)))) conena, weź nie narzekaj, tylko ucz się, bo trzeba wiesz, się lansować, nie?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.jci.com 14.06.04, 18:24 jasnoniebieskie jeansy 'younique jeans' granatowa bluza Old Navy, na szczescie bez napisow adidasy kolorowe, RL siedze w pracy, smutno mi jakos...."June gloom" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o. Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.04, 18:56 normalnie sie skusze :)) boxerki w kratke od mojego faceta, i jakis t-shirt... zapach niedawnego seksu na caaaalym ciele. Odpowiedz Link Zgłoś
astoreth13 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 10:32 szara spodniczka i jasno rozowa bluzeczka:) Odpowiedz Link Zgłoś
mokka1 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 11:00 czarny kardigan, spódniczka różowo - zielona ala Chanel i beżowe kabaretki Odpowiedz Link Zgłoś
justynnka Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 11:07 kremowe spodnie-bojówki,biała bluzka koszulowa zapinana na haftki i sciągana na rękawkach troczkami,kremowe klapki na obcasie. Odpowiedz Link Zgłoś
j_u Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 11:04 Biala koszulka bawelniana przetykana szara nitka, czarne luzne spodnie przetykane biala nitka, siedze na bosaka, pije herbate i czytam glupoty na forach ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
penelope_75 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 12:02 mam blado-niebieski sweterek, rękawy 3/4, dekolt w serek spódniczka w kwiaty niebiesko-czerwone pończochy granatowo-białe buty na obcasie, wiązane na kostce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzi1 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.acn.waw.pl 15.06.04, 12:19 to rzeczywiscie n-ty watek jak tu jestem, ale w zadnym sie jeszcze nie wypowiadalam, wiec teraz mam okazje :)) nie wiem tylko czy podawac marki czy nie, bo zaraz znowu bedzie ze snob ze mnie... grafitowe jeansy, biodrowki, do nich parciany pasek moro biala podkoszulka, obcisla, na to bluza granatowa z kapturem dosyc krotka i tez raczej obcisla bialy stanik i rozowe stringi(prezent na urodziny od kolezanek hihi ) narazie siedze w domku, ale jak bede wychodzic wrzuce na nogi czerwone halowki pumy, a na ramie przefajna torebke z wylegarni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzi1 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.acn.waw.pl 15.06.04, 12:24 aha jeszcze chcialam dodac, ze niektorzy okreslaja styl jeansy i obuwie sportowe jako dresiarski z czym nie raz spotkalam sie na forum, a ja wam powiem ze nie codziennie sie tak ubieram, a duzo zalezy od samopoczucia. a mi sie samopoczucie poprawia jak chodze tak ubrana bo niedawno poszlam do pubu podobnie ubrana i pan chcial ode mnie dowod :))) hehe to dopiero komplement a jak sie ubiore jakos powazniej to nigdy nie chca dowodu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
j_u Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 12:22 Co to jest dekolt w serek? Odpowiedz Link Zgłoś
penelope_75 Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 12:26 :) tzn., ze sweter ma dekolt wycięty w trójkąt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: virtualLady Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: 213.25.96.* 15.06.04, 12:33 dżinsowa dopasowana spódnica przed kolano i czarny top na jeno ramię. na nogach czarne japonki Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 15.06.04, 15:10 -czarne blyszczace mokasyny - gabor - granatowe (prawie czarne) spodnie biodrowki-dzwony, - roccobarocco - biala elastyczna bluzka z krotkim rekawem i okraglym dekoltem , mocno dopasowana - wolford - cienka marynarka ciemnogranatowa - st.emile - majtki i biustonosz w kolorze ciala - palmers - srebrna "obroza" na szyi i rece Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica.francuza gacie -reaktywacja 15.06.04, 16:50 reaktywowałam spodnie pielęgniarki wojskowej (b.zgrabne!), do nich włożyłam bluzeczkę bawełnianą beżową firmy India Shop;-) i sandały czarne z But Hali hiszpańskie kupione z pięć lat temu plecak Nike czarny:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inezja Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.04, 17:33 palmers to jest rzeczywiście bielizna rewelacyjna, rok temu kupiłam dwa topy "usztywniacze" z 1 euro każdy w samym centrum Innsbrucka.Ech, żeby w Polsce chciała być kiedyś taka promocja... Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 16.06.04, 17:45 Gość portalu: inezja napisał(a): > palmers to jest rzeczywiście bielizna rewelacyjna, rok temu kupiłam dwa > topy "usztywniacze" z 1 euro każdy w samym centrum Innsbrucka.Ech, żeby w > Polsce chciała być kiedyś taka promocja... gratuluję okazji! mnie się jeszcze nigdy nie udało coś kupić za jedengo euro w palmersie ale rzeczywiście okrągły rok są najróżniejsze promocje (obniżki cen) jest tez pod wiedniem, w parndorfie outlet, jest tam sklep palmersa i można kupić rzczywiście taniej niż w samym wiedniu , Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inezja Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.04, 17:57 A mówią że Innsbruck jest najdroższym miastem Austrii:) na poczatku myślałam że z tą okazją to lipa, ale sklep był normalny, szyldowy Palmers, topy służą do tej pory, a zupełnie przypadkowo się tam znalazłam jako członek European Philharmonic Orchestra, to taka zbieranian międzynarodowa, no i przed koncertem w Congress Innsbruck 9gralismy Habsburgom do kotleta i do tańca:) było troche czasu na tak zwane Stadtbummel:) kolezanki mnie zaciągnęly do tego sklepu i kazały mierzyć (same tez kupiły), a ja teraz im dziękuję za inwencję, bo mi się przydało:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekler Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.kim.pl / 195.150.102.* 16.06.04, 20:36 dziewczyny,a jakie sa ceny palmersa w polsce?pytam z ciekawosci,bo w krakowie nie ma,a jak bylam w austrii to bardzo mi sie spodobalo:)ile kosztuje stanik tak przecietnie? Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica.francuza Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? 16.06.04, 20:52 dziś zielona byłam jak żaba:spodnie te co poprzednio,bluza Levi`s khaki(jedyna do nich pasująca),trampki Cote a Cote czarnobrązowe,plecak Nike. Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek palmers 16.06.04, 22:01 Gość portalu: ekler napisał(a): > dziewczyny,a jakie sa ceny palmersa w polsce?pytam z ciekawosci,bo w krakowie > nie ma,a jak bylam w austrii to bardzo mi sie spodobalo:)ile kosztuje stanik ta > k > przecietnie? wejdz na strony i sprawdz kiedys, przed laty byl w krakowie palmers ale z tego co pamietam ceny byly wyzsze niz w wiedniu www.palmers.pl/woman-seria.html www.palmers-shop.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jolie Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 16.06.04, 14:39 mam dzis swoj ulubiony zestaw domowy wygodny turkusowy sweterek i przetarte postrzepione dzinsy ktore mam juz zasluzone kilka lat :)pozatym skarpetky z tygryskiem (dla niewtajemniczonych-kolega kubusia puchatka :D) i wygodne sportowe biale kapcioszki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ToeToe Re: W czym jesteś dzisiaj ubrana? IP: *.gotadsl.co.uk 16.06.04, 21:53 "Kostiumowa" dobrze skrojona czarna gora bez rekawow, czarne spodnie na kant (metki z NZ), czarne sandalki na wysokiej szpilce, srebna bizuteria, wlosy w kok i ecru-grafitowo/czarna apaszka na glowie. Odpowiedz Link Zgłoś