Gość: ewa IP: *.miedzyrzec-podlaski.sdi.tpnet.pl 22.06.04, 13:31 Chcę kupić sobie szorty. Czy są one wygodne w używaniu i pod jaką odzieżą je nosicie (spodnie, spódnica)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kohol Re: szorty IP: *.crowley.pl 22.06.04, 13:36 Szorty? pod spodem? Ja je nosze na wierzchu! :D Odpowiedz Link Zgłoś
ulena1 Re: szorty 22.06.04, 13:55 Sorki ale to tak jakbym spytała czy kamizelkę nosić pod podkoszulką czy stanikiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inezja Re: szorty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 14:04 Chodzi ci o majtki z przedłuzonymi nogawkami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miska_Malcova Re: szorty IP: 10.30.41.* 23.06.04, 09:51 chyba o te majciochy chodzi ;-)) nie mam takich ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
astoreth13 Re: szorty 23.06.04, 13:09 mam dwie pary takich "szortów", sa one w komplecie z topem wiec najczesciej zakładam je razem. czasem nosze je na plazy, to bezposrednio, a na miasto to pod spodniczke lub spodnie,ale nie przeswitujace. sa wygodne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: szorty IP: *.77.classcom.pl 23.06.04, 13:42 Czy chodzi Ci o bawełniane szorty? Noszę takie pod jeansy ale głównie zimą. Czasami w nich śpię albo biegam po mieszkaniu, kiedy jestem sama lub z ukochanym. Naprawdę nosisz bawełnianą bieliznę na plaży? Odpowiedz Link Zgłoś
jourdan Re: szorty 23.06.04, 16:24 Takie spodenki ( raczej nie szorty) nadają się idealnie do spania w upalne lato :-) Odpowiedz Link Zgłoś
astoreth13 Re: szorty 23.06.04, 19:17 to nie jest z bawełny, tylko taki elastyczny materiał i nie wygląda jak bielizna... Odpowiedz Link Zgłoś
enixx Re: szorty 23.06.04, 19:07 Jesli chodzi o damskie bokserki :) to ja mam takie do spania, sa superwygodne. Kiedys mialam taka bielizne, ale czulam sie w niej jak w wielkich "majciorach" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: szorty IP: *.77.classcom.pl 23.06.04, 22:52 Jesli nie są z bawełny i nie wyglądają jak bielizna to zwracam honor. Odpowiedz Link Zgłoś