Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    IP: *.miedzyrzec-podlaski.sdi.tpnet.pl 22.06.04, 13:31
    Chcę kupić sobie szorty. Czy są one wygodne w używaniu i pod jaką odzieżą je
    nosicie (spodnie, spódnica)?
    Obserwuj wątek
      • Gość: kohol Re: szorty IP: *.crowley.pl 22.06.04, 13:36
        Szorty? pod spodem? Ja je nosze na wierzchu!
        :D
      • ulena1 Re: szorty 22.06.04, 13:55
        Sorki ale to tak jakbym spytała czy kamizelkę nosić pod podkoszulką czy stanikiem :)
      • Gość: inezja Re: szorty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 14:04
        Chodzi ci o majtki z przedłuzonymi nogawkami?
        • Gość: Miska_Malcova Re: szorty IP: 10.30.41.* 23.06.04, 09:51
          chyba o te majciochy chodzi ;-)) nie mam takich ;-)
      • astoreth13 Re: szorty 23.06.04, 13:09
        mam dwie pary takich "szortów", sa one w komplecie z topem wiec najczesciej
        zakładam je razem.
        czasem nosze je na plazy, to bezposrednio, a na miasto to pod spodniczke lub
        spodnie,ale nie przeswitujace.
        sa wygodne
      • Gość: lola Re: szorty IP: *.77.classcom.pl 23.06.04, 13:42
        Czy chodzi Ci o bawełniane szorty? Noszę takie pod jeansy ale głównie zimą.
        Czasami w nich śpię albo biegam po mieszkaniu, kiedy jestem sama lub z
        ukochanym.
        Naprawdę nosisz bawełnianą bieliznę na plaży?
        • jourdan Re: szorty 23.06.04, 16:24
          Takie spodenki ( raczej nie szorty) nadają się idealnie do spania w upalne
          lato :-)
        • astoreth13 Re: szorty 23.06.04, 19:17
          to nie jest z bawełny, tylko taki elastyczny materiał i nie wygląda jak
          bielizna...
      • enixx Re: szorty 23.06.04, 19:07
        Jesli chodzi o damskie bokserki :) to ja mam takie do spania, sa superwygodne.
        Kiedys mialam taka bielizne, ale czulam sie w niej jak w
        wielkich "majciorach" :)
      • Gość: lola Re: szorty IP: *.77.classcom.pl 23.06.04, 22:52
        Jesli nie są z bawełny i nie wyglądają jak bielizna to zwracam honor.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka